Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

miłość do końca

Co nas kręci, co nas podnieca.
cestmoi
Posty: 8

Re: miłość do końca

Post autor: cestmoi » pn mar 16, 2020 10:02 pm

LandLord pisze:
pn mar 16, 2020 9:54 pm
oko_rozwarte_szeroko pisze:
pn mar 16, 2020 9:19 pm
Widzę, że nie jesteś tutaj od wczoraj, więc chyba nie potrzeba rozumu Einsteina aby skumać*, że na forum serwisu z gołymi dupami ( i hujkami ) ludziska szukają pikantnych historyjek i świntuszenia, a nie miłosnych dramatów z epoki romantyzmu.

* czasownik użyty bez związku z miniaturką twojego profilu (no chyba, że podświadomość spłatała mi filgla - zdałem sobie sprawę, dopiero po napisaniu)
Dokładnie, IQ poniżej normy
Ale może nie karmy trolla, bo mam wrażenie że cofam się do czasów podstawówki.
Brak moderatora i administratora, sprawia że frustratki wylewają swoje żale.
Nie tylko moja opinia ale i różnych osób. Nie mniej jednak dzięki Lord i Desiderium za rozmowę.

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » pn mar 16, 2020 10:11 pm

LandLord pisze:
pn mar 16, 2020 9:54 pm
Widzę, że nie jesteś tutaj od wczoraj, więc chyba nie potrzeba rozumu Einsteina aby skumać*, że na forum serwisu z gołymi dupami ( i hujkami ) ludziska szukają pikantnych historyjek i świntuszenia, a nie miłosnych dramatów z epoki romantyzmu.
Nie zamieściłam tu niczego takiego, wręcz przeciwnie. Kolega od "miłości do końca" ciekaw był opinii kobiet, więc ośmieliłam się (ooo, ja nieszczęsna, poniżej normy, sfrustrowana i wylewająca swoje żale trollica) zwrócić uwagę na zagrożenia.

Pozwolisz, że cię i się powtórzę:
LandLord pisze:
pn mar 16, 2020 9:54 pm
Jak to ? Tylko sugerowałem, żeby nie przywłaszczać wątku kolegi tego od "miłości do końca" i założyć odrębny temat, tylko żeby mu nie zaśmiecać wątku pobocznymi tematami zupełnie nie powiązanymi z jego pytaniem.
Jak to? Czyżby kolega od "miłosnego" tematu nie zdawał sobie sprawy z zagrożeń płynących od creampie? To o czym napisałam, jest jak najbardziej powiązane z jego wątkiem. Jaki luz, jaka swoboda, jeśli partnerkę paraliżuje strach przed złapaniem choróbska drogą płciową, przed czym sama wazektomia nie chroni.

ODPOWIEDZ