Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Privy z lizaniem stóp

Co nas kręci, co nas podnieca.
ilovefeetsoles
Posty: 12

Privy z lizaniem stóp

Post autor: ilovefeetsoles » śr sty 22, 2020 5:47 pm

Witajcie

Mam prosbe do Was o polecenie/podanie dziewczyn ktore maja u siebie pv (opcja zawolaj na pv tez) z lizaniem stop i ssianiem palcow stop. Najlepiej jak byliscie u takich i wiecie ze dobrze to wychodzi. Niestety od czasu kiedy nie ma Kitty ktora robila to fenomenalnie ciezko mi na taka trafic-moze zle szukam. Nie kazda to lubi robic itd Z gory dzieki za to:D
Pozdro

ilovefeetsoles
Posty: 12

Post autor: ilovefeetsoles » śr lut 19, 2020 4:25 pm

..? :?:

Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Post autor: Desiderium19 » czw lut 20, 2020 1:52 pm

Czekaj, ale że tak sama sobie? Do tego potrzeba zdolności gimnastycznych już xD

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » czw lut 20, 2020 7:37 pm

Ano potrzeba :) Ciekawi mnie skąd aż taka popularność fetyszu stóp. Mam wrażenie, że to najpowszechniejszy z fetyszy. Owszem lubię widok zgrabnych, szczupłych stóp, ale bardziej podobają mi się zgrabne, drobne dłonie z długimi palcami :)

ilovefeetsoles
Posty: 12

Post autor: ilovefeetsoles » pt lut 21, 2020 2:34 pm

Tak to najpowszechniejszy fetysz. Ja mam go od kiedy pamietam. Jeszcze kiedy nie wiedzialem co to jest, ale lubilem patrzec na stopy dziewczyn szczegole jak sa cale gole. To najbardziej, a potem sobie wyrobilem (chyab jak kazdy fetyszysta) swoj ulubiony konkretny typ - oczywiscie zdarzaja sie odstepstwa. Tak najlepiej ze sama sobie, ale nie mam nic przeciez lesbijka ktore wzajemnie bawia sie roznie swoim stopami. Uwielbiam ten klimat.. :mrgreen:

bosestopyblondynki
Posty: 1

Post autor: bosestopyblondynki » wt mar 24, 2020 1:13 pm

Ja uwielbiam lizać swoje stopy, najlepiej paluszki jest to mega podniecajace, wiem o czym mówisz :)

ciasna_czikita
Posty: 47

Post autor: ciasna_czikita » pt kwie 17, 2020 10:26 pm

Ja robię ♥️

LegsFETISH
Posty: 7

Post autor: LegsFETISH » sob maja 16, 2020 2:27 am

Ciasna odezwij się do mnie w wolnej chwili.
Rajsropki i ponczoszki razem dadzą nam niezapomniane chwile i niebywałą rozkosz

ilovefeetsoles
Posty: 12

Post autor: ilovefeetsoles » ndz maja 17, 2020 2:00 pm

Moze troche sprecyzuje lizanie to poczatek..najpierw calowanie calej golej stopki, potem lizanie calej i najlepsze teraz to ssanie paluszkow stopy ile sie da... nawet wszystkich na raz mega ssanie az beda cale mokre od sliny mmm to mega podnieca :D

Awatar użytkownika
Nadii
Posty: 8

Post autor: Nadii » ndz maja 17, 2020 4:05 pm

Ja mam fetysz stópek lubie je lizać i jak ktoś mi liże <3

PS. Szukam parki lub faceta na wspolne pokazy erotyczne, nick: Nadii na Show UP

ODPOWIEDZ