Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Jednoczęściowe stroje kąpielowe czy was kręcą ?

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
MiguelGie
Posty: 1

Jednoczęściowe stroje kąpielowe czy was kręcą ?

Post autor: MiguelGie » sob sty 04, 2020 1:41 am

Jw.

Nie wiem dlaczego ale najbardziej mnie podniecają takie kostiumy kąpielowe że skrzyżowanymi ramiączkami i otwartymi plecami typu : Speedo lub Arena wystarczy że zobaczę np. którąś z dziewczyn z Swimsuitheaven na necie w takim i już jestem blisko spustu. W te wakacje jeśli mam być szczery byłem ze swoją dziewczyną na pływalni AWF w Kato popływać (jesteśmy studentami więc wolno nam tam wejść :)) i po małym treningu przeleciałem ją na pralce w jej mieszkaniu kiedy miała ubrany ten sam kostium na sobie

Jak to u was wygląda?

pawelek930
Posty: 1

Post autor: pawelek930 » pt lut 07, 2020 12:15 am

Taaa mnie też zdecydowanie kręcą takie stroje. Takie startowe jak na zawodach pływaczką mają też. Ahh no i czepki

hellahella
Posty: 2

Post autor: hellahella » śr lut 12, 2020 9:14 am

Fanom dziewczyn w strojach kąpielowych polecam moje privki! Mam jednoczęściowy sportowy kostium kąpielowy adidasa, różowy czepek i różowe okulary pływackie. No i klapki do tego! XD Potrafię przepłynąć 40 sportowych basenów bez zadyszki, umiem w żabkę i kraula, więc nawet o jakichś technicznych aspektach treningu pływackiego można ze mną pogadać ;).

NiezaSSpokojony
Posty: 2

Post autor: NiezaSSpokojony » pn mar 02, 2020 7:19 pm

hellahella pisze:
śr lut 12, 2020 9:14 am
Fanom dziewczyn w strojach kąpielowych polecam moje privki! Mam jednoczęściowy sportowy kostium kąpielowy adidasa, różowy czepek i różowe okulary pływackie. No i klapki do tego! XD Potrafię przepłynąć 40 sportowych basenów bez zadyszki, umiem w żabkę i kraula, więc nawet o jakichś technicznych aspektach treningu pływackiego można ze mną pogadać ;).
Też lubię to samo co kolega rozpoczynający post nie zamierzasz się pokazać tak chodź na chwilę na SU ?. Ja za to mam od groma kąpielówek może cię panowie w bokserkach Speedo kręcą ?

NiezaSSpokojony
Posty: 2

Post autor: NiezaSSpokojony » śr kwie 08, 2020 12:23 pm

Widzę że temat podobny
Dodam też od siebie że od dłuższego czasu kręcą mnie pianki triathlonowe ale takie bez rękawów wyglądają prawie jak catsuit niektóre są takie że uwydatniają cycuszki i pośladki w przypadku tych pierwszych nawet i taka moim zdaniem wyeksponuje miseczkę A

ODPOWIEDZ