Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Jak namowić żone na 2m+1k?

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
sexwaudi
Posty: 2

Jak namowić żone na 2m+1k?

Post autor: sexwaudi » czw gru 19, 2019 5:58 pm

Moze wiecie jak namowic zone na 2m+1k?

jajajajao
Posty: 1

Post autor: jajajajao » pt gru 27, 2019 10:34 pm

hmmm moze ze chcesz sie spotkac z kolega swoim ktorego dawno nie widziales i wezmiesz np ja troche alkoholu glupie teksty itp moze zaczniecie sie sami bawic przy nim ewentualnie dolaczy on hehe jak cos to ja moge pomoc poswirowac cos jestem ze slaska

Lubieszalec123
Posty: 6

Post autor: Lubieszalec123 » sob gru 28, 2019 10:15 pm

Ja przyprowadziłem kolegę i ten opowiadał że żoną mieli trójkąt i że było fajnie
A potem to jakoś poszło i na drugi dzień wieczorem obciagala już 2 kutasy

anonimowi93
Posty: 1

Post autor: anonimowi93 » pt sty 10, 2020 4:09 pm

Ja żony nie mogę namówić, juz od dawno rozmawiamy z nią na ten temat nawet myślimy o tym podczas seksu. Mowi mi że nie chce ustawki ale jak by doszło do tego by obciągnęła i dała się przelecieć. Teraz pytanie mówi tylko tak bo ją to podnieca czy chce tego. Jestem w stanie to zoorganizować ale nie chce się spalic...

Bieluu069
Posty: 1

Post autor: Bieluu069 » śr sty 22, 2020 1:30 am

Zo za ...... Z was🤦‍♀️ żeby oddać swoją kobietę innemu i jeszcze na to patrzeć 😷

Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Post autor: Desiderium19 » czw sty 23, 2020 4:00 pm

"Namówić" to myślę zły pomysł. Pogadać, przedstawić za i przeciw, podyskutować otwarcie. A jak stanowczo nie będzie chciała - uszanować. Nie zmuszaj jej do niczego, nie namawiaj na siłę, bo to na pewno nie wpłynie dobrze ani na nią, ani na Was.

Don1324
Posty: 2

Post autor: Don1324 » sob lip 11, 2020 5:20 am

Zaprosilem raz znajomego do domu na piwko.siedzielismy sobie a mnie i zone krecilo jak zona ubierze gorsecik poczochy czarne i uwodzi na moich oczach w naszym towarzystwie innego.myslalem ze na uwodzeniu sie skonczy i sie mylilem.zona weszla w szpilkach ponczochach itd usiadla mu na kolanach i go uwodzi.na to znajomy zaczal ja calowac i pyta czy moze ?? Tak mnie to podniecilo ze sie zgodzilem a jak zobaczylem gdy zona rozpina mu spodnie i bierze do ust prawie zjechalem.zkonczylo sie finalem w ustach..chcialbym to powturzyc

przystojniaqNL
Posty: 3

Post autor: przystojniaqNL » ndz paź 25, 2020 12:34 pm

Ja swoją chciałem ostro porobić i wystawić :) Byłaby tak naćpana że nie ogarnęła by kto ją rucha :)

ODPOWIEDZ