Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Owłosienie

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
Sonic23
Posty: 3

Owłosienie

Post autor: Sonic23 » pn lis 11, 2019 6:01 pm

Komuś się podobają tacy faceci?

shape89
Posty: 93

Post autor: shape89 » wt lis 19, 2019 3:39 am

Sonic23 pisze:
pn lis 11, 2019 6:01 pm
Komuś się podobają tacy faceci?
trzeba by zapytać dziewczyn

BeautyWoman
Posty: 9

Post autor: BeautyWoman » czw lis 21, 2019 11:53 am

Ja uwielbiam zarośniete cipki u kobiet

BeautyWoman
Posty: 9

Post autor: BeautyWoman » czw lis 21, 2019 12:02 pm

Ja uwielbiam zarośniete cipki u kobiet

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pt lut 07, 2020 9:11 pm

Włochate szparki są najfajniejsze !

fetyszek37
Posty: 3

Post autor: fetyszek37 » śr lut 26, 2020 11:25 am

[natura jest piękna i tez to kocham ....😘

axiantis
Posty: 26

Post autor: axiantis » ndz mar 01, 2020 5:10 am

Owłosiona klata u mężczyzn jest ok ale okolice miejsc intymnych czy to u kobiet czy u mężczyzn powinny być wydepilowane. Kwestia jakiegoś dobrego smaku wiadomo że bez włosków lepiej wygląda i przyjemniej się wtedy bawić. Kłaki przeszkadzają ;)

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » ndz mar 01, 2020 10:47 pm

axiantis pisze:
ndz mar 01, 2020 5:10 am
Owłosiona klata u mężczyzn jest ok ale okolice miejsc intymnych czy to u kobiet czy u mężczyzn powinny być wydepilowane. Kwestia jakiegoś dobrego smaku wiadomo że bez włosków lepiej wygląda i przyjemniej się wtedy bawić. Kłaki przeszkadzają ;)
Moim zdaniem golenie jest wyłącznie kwestią mody. Panie zaczęły sobie golić krocza w połowie lat 90', faceci dopiero w XXI wieku. Wcześniej golenie były wyłącznie męską domeną i golono jedynie brody, wąsy. Przez większość XX wieku facet z kilkudniowym zarostem na twarzy był synonimem fleji, lumpa, pijaka i oprócz nielicznych hipisów z długimi brodami każdy facet codziennie rano dokładnie golił zarost, dziś mam na odwrót i jakoś panie nie narzekają, że zarost na męskiej twarzy przeszkadza im w całowaniu i jest synonimem złego smaku. Do lat 60' nawet rzadko dziewczyny goliły pachy, a golenie cipki było wówczas nie do pomyślenia - byłoby wtedy synonimem jakiegoś wyuzdania, perwersji.

Obrazek

ODPOWIEDZ