Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Golenie cipeczki

Co nas kręci, co nas podnieca.
Oktawiusz191
Posty: 14

Re: Golenie cipeczki

Post autor: Oktawiusz191 » czw lut 13, 2020 6:43 pm

LandLord pisze:
sob lut 08, 2020 5:32 pm
Te włosy między zębami są jedynie problemem gdy jakaś linieje i jej wypadają. Nigdy nie miałem z tym problemów a uwielbiam lizać soczyste kosmate cipeczki. 69 było praktykowane od stuleci i włosy nikomu nie przeszkadzały, a to golenie to wynalazek ostatniego ćwierćwiecza
Tak samo jak mydło tampony i żele intymne plus wkładki starcze do kościoła dewote poderwij ona ma kłaki jak lubisz o kosmate.... Ty musisz być naprawdę dziadem ze wsi

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » sob lut 15, 2020 12:16 am

Oktawiusz191 pisze:
czw lut 13, 2020 6:43 pm
LandLord pisze:
sob lut 08, 2020 5:32 pm
Te włosy między zębami są jedynie problemem gdy jakaś linieje i jej wypadają. Nigdy nie miałem z tym problemów a uwielbiam lizać soczyste kosmate cipeczki. 69 było praktykowane od stuleci i włosy nikomu nie przeszkadzały, a to golenie to wynalazek ostatniego ćwierćwiecza
Tak samo jak mydło tampony i żele intymne plus wkładki starcze do kościoła dewote poderwij ona ma kłaki jak lubisz o kosmate.... Ty musisz być naprawdę dziadem ze wsi
Przejrzałeś mnie swoim rentgenowskim wzorkiem na wskroś, niczym Superman - mam 105 lat i mieszkam za kołem podbiegunowym w lepiance.
Zimno jak skurwysyn, więc nikt niczego nie goli, żeby było cieplej.
Straszna bida. Nic tu nie ma, nawet internetu. Wyobrażasz to sobie ?

A to prawda co piszą o tobie, że pałujesz w markecie babunie kradnące bułki ?

Jeśli tak to ci zazdroszczę, bo u nas nie ma marketów, a co dopiero bułek

:lol:

pozytywnyNurek
Posty: 11

Post autor: pozytywnyNurek » sob lut 15, 2020 12:15 pm

Oktawiusz191 pisze:
czw lut 13, 2020 6:43 pm
LandLord pisze:
sob lut 08, 2020 5:32 pm
Te włosy między zębami są jedynie problemem gdy jakaś linieje i jej wypadają. Nigdy nie miałem z tym problemów a uwielbiam lizać soczyste kosmate cipeczki. 69 było praktykowane od stuleci i włosy nikomu nie przeszkadzały, a to golenie to wynalazek ostatniego ćwierćwiecza
Tak samo jak mydło tampony i żele intymne plus wkładki starcze do kościoła dewote poderwij ona ma kłaki jak lubisz o kosmate.... Ty musisz być naprawdę dziadem ze wsi
Hahahah dobrze to ująłeś hehehehe

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pn mar 02, 2020 2:32 pm

pozytywnyNurek pisze:
sob lut 15, 2020 12:15 pm
Hahahah dobrze to ująłeś hehehehe
Nurek, żyjesz jeszcze ? Czy może po dekompresji łeb ci rozpiździło? :lol:
Prawie zacząłem tęsknić za twoim besserwisserstwem :lol:

ODPOWIEDZ