Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

dominacja

Co nas kręci, co nas podnieca.
sexipapi
Posty: 2

Re: dominacja

Post autor: sexipapi » sob lip 06, 2019 12:46 pm

spory987 pisze:
sob lip 06, 2019 5:38 am
sexipapi pisze:
pt lip 05, 2019 6:11 pm
A jak zdominować faceta w realu? Co Wam się podoba? ;)
ja uwielbiam na oczach kobiety i na jej rozkaz spuscic sie i polknac co do kropelki za jej zdrowie :) jara mnie to bardzo
Jestem zupełnie świeża w tym temacie wiec dziękuje za informacje :P

spicygirl
Posty: 2

Post autor: spicygirl » sob lip 06, 2019 2:08 pm

A waszym zdaniem, to nie jest przykre, że tak malo osób przyznaje się do chęci bycia zdominowanym? Tak wiele nas omija..

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » ndz lip 07, 2019 3:26 pm

spicygirl pisze:
sob lip 06, 2019 2:08 pm
A waszym zdaniem, to nie jest przykre, że tak malo osób przyznaje się do chęci bycia zdominowanym? Tak wiele nas omija..
widocznie dla niektorych to wciaz jest w pewnym sensie temat tabu :) tak samo jak jest pewien,wiekszosc facetow wstydzi sie przyznac ,ze chociaz raz probowalo wlasnej spermy z czystej ciekawosci. Ja wciaz szukam i marze o kobiecie lubiacej dominowac ktorej bede sluzyl z checia oddajac sie jej w calosci :) Przeciez nie zawsze to kobieta musi byc posuwana :)

Kam1lek1
Posty: 1

Post autor: Kam1lek1 » ndz sie 25, 2019 11:30 am

Szczerze to mi się wydaje że żadna domina co się ogłasza na internecie lub na kamerach nie ma pojęcia o dominacji. Wszystko jest sztuczne i nie widać żeby je to w jaki kolwiek sposób kręciło. Jedyne co je kręci to "danina".

minetk15
Posty: 5

Post autor: minetk15 » czw wrz 26, 2019 3:51 am

Ja lubię dominować z kobieta

Frywolny_
Posty: 6

Post autor: Frywolny_ » pn mar 27, 2023 6:05 pm

Kam1lek1 pisze:
ndz sie 25, 2019 11:30 am
Szczerze to mi się wydaje że żadna domina co się ogłasza na internecie lub na kamerach nie ma pojęcia o dominacji. Wszystko jest sztuczne i nie widać żeby je to w jaki kolwiek sposób kręciło. Jedyne co je kręci to "danina".
Też mam takie wrażenie. W sieci znajdziesz 1 na 100, która faktycznie czuję ten klimat. Na showupie jedynie PaniElsa przekonuje mnie jako znająca się na rzeczy kobieta dominująca. Ma normalne ceny privów. Długość też jest idealnie dopasowana pod krótsze bądź dłuższe sesję. Nie ma takiego bezczelnego przedłużania i dojenia z kasy jak u innych. I też jako jedyna pokazuje twarz.

ODPOWIEDZ