Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nietypowe fantazje

Co nas kręci, co nas podnieca.
alvado69
Posty: 11

Re: Nietypowe fantazje

Post autor: alvado69 » ndz wrz 06, 2020 6:12 am

Mówię tu nawet o dobie lizania i jak by była w stanie zastąpił bym jej krzesełko twarzą i to naprawdę bardzo długimi chwilami

adziendobry
Posty: 1

Post autor: adziendobry » śr wrz 09, 2020 4:00 pm

Czasem fantazjuję o gangbangu ale pewnie nigdy się nie odważę, jednak to nic nietypowego.

Najbardziej nietypowe w moim przypadku.. aż głupio mi pisać 😂

Chciałabym zostać uprowadzona i jako zakladniczka wykorzystywana i zdymana przez porywaczy. Tylko bez jakichś drastycznych dodatków tudzież zakopania w lesie😁

Mam straszny fetysz na lekarzy, Ale juz mnie to zaczyna drażnić bo popierdalam do ginekologow raz w tygodniu i wymyślam jakieś gówno żeby tylko mnie zbadał. Jak tylko sobie wyobrazam nawet samo robienie palcowki w rękawiczkach to mi cieknie po same kolana. Jestem w stanie dojść nie dotykając się, tylko na podstawie wyobrazania sobie jak lekarz mi tam gmera ręka a ja mu robię loda😁

Chciałabym gdzieś utknac z wypiętym tylkiem żeby nieznajomy skorzystał z okazji🙃

Mundur ale to chyba większość kobiet. Strażakowi czy policjantowi dałabym za pierwszym rogiem gdyby wykazał zainteresowanie sytuacja😁 no i ratownicy medyczni 😍 jakby mnie tak w kilku wzięli w karetce to chyba faktycznie Potrzebowalabym się nią potem przejechać, tyle że na sygnale.

Kręci mnie tez jak facet sie onanizuje, notorycznie przesiaduje na męskiej stronie su i oglądam. Palcowka robiona przez faceta też. Selfmade mnie jakoś nie kręci.

Luuki86
Posty: 1

Post autor: Luuki86 » ndz wrz 13, 2020 10:31 am

Ja bym chciał przelecieć matkę od zawsze

Dygii123
Posty: 2

Post autor: Dygii123 » pn wrz 14, 2020 7:38 pm

Najeść się kox razem z dziewczyna latem isc w ciche miejsce cala noc nago , do tego robić sobie wzajemnie dobrze lizać piescic ale mieć pod kontrolą orgazm i na koniec ma się taki wyprysk nie do opisania

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pn wrz 14, 2020 8:35 pm

Dygii123 pisze:
pn wrz 14, 2020 7:38 pm
Najeść się kox razem z dziewczyna latem isc w ciche miejsce cala noc nago , do tego robić sobie wzajemnie dobrze lizać piescic ale mieć pod kontrolą orgazm i na koniec ma się taki wyprysk nie do opisania
Nie dziwota, że masz takie wypryski nie do opisania skoro tak wsadzasz gdzie popadnie XD

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » pn wrz 21, 2020 9:55 am

Moja fantazja to zostać ubezwłasnowolnionym przez starsze siostry pozbawiajace mnie wszelkich praw człowieka utożsamiajac z kobieta tak jak robiły to gdy byłem dzieckiem 😊 szmacac mnie, poniżając, gwalcac pokazując ze jestem nic nie wartym smieciem którego miejsce jest pod stópkami swych wspaniałych i cudownych siostrzyczek które odpłatnie wypożyczaja mnie innym Panią jako przedmiot np półka na buty lub jakas zabawka oraz to jaka mają Panie fantazje. Będąc całkowitą własnością siostrzyczek dajac im korzyści materialne jak również służenie im pokazując ich potężną władzę i wyższość nad niewolnica która dla nich zostałem.

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » pn wrz 21, 2020 10:00 am

Za spełnienie tej fantazji oddałbym naprawdę wiele by móc stać się nikim nie mającym prawa głosu bezwartosciowym przedmiotem

przystojniaqNL
Posty: 3

Post autor: przystojniaqNL » ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Moją fantazją jest na nieswiadomce naćpać moją atrakcyjną żonę żeby nic nie ogarniała , chciałbym żeby jakiś konkretny Bull skurwil wtedy Ją jak chciał

Fallen69
Posty: 4

Post autor: Fallen69 » wt paź 27, 2020 2:00 am

Też jestem chętny na próbowanie różnych ciekawych rzeczy 😈

mppuczek
Posty: 1

Post autor: mppuczek » czw paź 29, 2020 3:54 pm

Ja uwielbiam damska bielizne i podpaski, lubie się pokazywać w damskiej bieliźnie,podnieca mnie to jak kupuje bielizne czy podpaski to się kobiety patrzą na mnie i obserwują jak wybieram jakiś biustonosz, a jak podpaski kupuje to zawsze żeby jakąś kobieta też była i mnie widziała, używam Podpasek Bella Nova Maxi bo są dłuższe i grubsze od tradycyjnych podpasek i fajnie czuć wtedy jak mam założona podpaske,

ODPOWIEDZ