Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nietypowe fantazje

Co nas kręci, co nas podnieca.
damian__155
Posty: 6

Re: Nietypowe fantazje

Post autor: damian__155 » pn gru 06, 2021 12:00 am

A ja chcial bym zerznac moja sasiadke. Babeczka ma 60 lat ale trzymie sie bardzo dobrze. Nie wiem jak do tematu podejsc bo ona ma meza a moja zona by mnie za jaja powiesila jak by sie dowiedziala

Przemosz
Posty: 1

Post autor: Przemosz » pn gru 13, 2021 9:44 am

My z żoną lubimy zabawe w wiekszym gronie ,uwielbiam patrzec ja ktoś ją bzyka i dochodziw jej buzi

damian__155
Posty: 6

Post autor: damian__155 » wt gru 14, 2021 2:57 am

Chetnie bym wziął w obroty twoja zone 😉

lovesf89
Posty: 14

Post autor: lovesf89 » czw gru 16, 2021 4:27 pm

Moja fantazja ze wg na to ze jestem fetyszysta stop o czym wie moja zona i nie ma nic przeciw temu wrecz przeciwnie oraz kilka osob to moc choc raz wachac gole stopy/spody stop mojej tesciowej a ma piekne i zadbane 39 co jej powiedzalem ze mi sie podobaja nie mowiac o calowaniu, lizaniu czy ssaniu.

Casper34
Posty: 3

Post autor: Casper34 » ndz gru 19, 2021 5:55 pm

Twoja_BDSM_Zabawka pisze:
śr lip 31, 2019 6:21 pm
Macie jakieś nietypowe fantazje/fetysze?

Na pewno macie, bo czasami piszecie u mnie na ogólnej.

Niech ten wątek pomoże je zebrać. Kto wie, może jeden z nich zrealizuję na darmowym privie? :D

Oczywiście jeśli ktoś nie chce się dzielić swoją fantazją na forum, zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną lub napisania do mnie gdy transmituję.
Ja mam Przebieranie się w Damskie ciuszki Majteczki rajstopy sukienki bluzki Podnieca mnie to bardzo

matsss
Posty: 1

Post autor: matsss » ndz paź 09, 2022 1:07 am

No moim fetyszem jest zakładanie damskiej bielizny . Kiedyś miałem ta przyjemnosc że żona chciała mnie zobaczyć w pończochach , i stringach .
Ale niestety jej to się nie spodobało ...a mnie tylko rozjuszyło....

Edi0731
Posty: 2

Post autor: Edi0731 » ndz paź 09, 2022 12:15 pm

Witam. Pytanie w zasadzie do mężczyzn i kobiet. Ostatnio z żoną kręci nas jedzenie cukierków czy winogron z tyłka żony. Oczywiście przed zabawą bardzo dokładna higiena. Pytanie do Was czy są tu osoby, które też lubią takie zabawy i chciałby się wymienić doświadczeniami?

alvado69
Posty: 11

Post autor: alvado69 » pn lis 07, 2022 12:01 am

Duzo starsze odemnie... moglbym je lizac rylko masowac sluzyc ... ponczochy z pasami czarne koronki masakra poprostu babka w autobusie w rajstopach ze widze kawalek uda... i mam ochote ja pogryzc tylko ci ludzie...
Yy

Kochamostro13
Posty: 5

Post autor: Kochamostro13 » wt lis 08, 2022 7:57 pm

Mi od dawna marzy się wystąpienie na SU z jakąś młoda uległa suczka z którą mógł bym zrobić co tylko zechce. Wyruchał bym Ją we wszystkie dziureczki a ona słuchała by rozkazów pana z uśmiechem na twarzy.

ODPOWIEDZ