Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nietypowe fantazje

Co nas kręci, co nas podnieca.
Awatar użytkownika
przyjemny93
Posty: 10

Re: Nietypowe fantazje

Post autor: przyjemny93 » śr sty 08, 2020 7:03 pm

Zielony86 pisze:
śr sty 08, 2020 3:02 am
Z siostrzyczką po jakiś wspomagaczach.Jakiś koko lub amfka.od dawna mnie to kręci
nom zajerbisteee :D

mirik18
Posty: 27

Post autor: mirik18 » pn lut 03, 2020 9:27 pm

Ja mam taką fantazję, że mówię kobiecie co ma robić aż sama doprowadza się do orgazmu, może udać się squirt ;) Dziewczyna musi być zaopatrzona w różnego rodzaju zabawki bo to też mnie mega podnieca. Oczywiście fantazja w realu jak i na transmisji na dwie kamerki.

WrocloveBi_pasiv
Posty: 4

Post autor: WrocloveBi_pasiv » pt kwie 24, 2020 7:05 pm

Być bzykanym przez kilku facetow ( 5 minimum) którzy na zmianę posuwali by mnie w mój napalony tylek.
Kolejna fantazja to 3 kobiety że straponem które rżną mnie w tyłek bez żadnych zahamowan gdzieś nad jakimś jeziorekiem. Kiedy już jestem zerzniety tak że bez problemu robią mi fisting analny okazuje się że niedaleko nas przechodziła grupka osób i całą akcję oglądali sobie z ukrycia

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » sob sie 29, 2020 1:49 pm

oko_rozwarte_szeroko pisze:
ndz sie 04, 2019 5:05 pm
Knedle owocowe z sosem grzybowo - koperkowym. :roll:
Żyjesz jeszcze, czy umarłaś na koronawirusa ? Gadałaś, ze stara jesteś, więc hipoteza nie taka znowu "z dupy" ;)

Ja tu długo nie zglądałem - jakoś odechciało mi się, ale ostatnio znowu czasem coś poklikam na forum.

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » sob sie 29, 2020 11:03 pm

LandLord pisze:
sob sie 29, 2020 1:49 pm
oko_rozwarte_szeroko pisze:
ndz sie 04, 2019 5:05 pm
Knedle owocowe z sosem grzybowo - koperkowym.
Żyjesz jeszcze, czy umarłaś na koronawirusa ? Gadałaś, ze stara jesteś, więc hipoteza nie taka znowu "z dupy" ;)
Prawdopodobnie ten sos mi zaszkodził. Starzy ludzie nie powinni jeść grzybów, bo ciężkostrawne są.
Pozdrawiam forumowego kolegę oraz jego najnowszą fascynację - przecudnej urody (miłości małżeńskiej wzór) Alcestę. ;)

Pokazuje2020
Posty: 4

Post autor: Pokazuje2020 » ndz sie 30, 2020 5:04 am

Lubię być przyłapany nagi przez różne kobiety. Największym powodzeniem cieszą się,, mamy lub dojrzałe kobiety. Wyczekuje chwili kiedy mnie zastaną kutaseem w ręku z i może być dowolna czynność wachanie bielizny anal osikany,.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » śr wrz 02, 2020 12:30 am

oko_rozwarte_szeroko pisze:
sob sie 29, 2020 11:03 pm
Prawdopodobnie ten sos mi zaszkodził. Starzy ludzie nie powinni jeść grzybów, bo ciężkostrawne są.
Pozdrawiam forumowego kolegę oraz jego najnowszą fascynację - przecudnej urody (miłości małżeńskiej wzór) Alcestę. ;)
Mam grysik, mogę wysłać gołębiem pocztowym. Jest lekkostrawny. W tym roku tylko jednego grzyba znalazłem - kanie - pewnie dlatego że nie szukałem.
Grzyby jadam tylko gdy na jakiegoś się napatoczę - nie chce mi się łazić za nimi. Ale czasami bywają momenty, że napatoczę się na tyle, że nie byłbym w stanie zjeść.
Jakieś 2 lata temu, na odludziu trafiłem na łąkę cała zarośniętą wielkimi kaniami - było ich tam kilkadziesiąt.

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » śr wrz 02, 2020 1:13 pm

LandLord pisze:
śr wrz 02, 2020 12:30 am
Mam grysik, mogę wysłać gołębiem pocztowym. Jest lekkostrawny.
Zaopatrzyłam się już w płatki ryżowe. Sporządzonemu z nich kleikowi na wodzie (nie mylić z wódą!), nic w lekkostrawności nie dorównuje. Jednakowoż dziękuję bardzo za chęć niesienia bezinteresownej pomocy. ;)

alvado69
Posty: 11

Post autor: alvado69 » ndz wrz 06, 2020 6:10 am

Wylizać wdowę nawet 90latke + i to taka co nie miała chłopaka nawet z 40lat... Odwalił bym jej maraton pieszczotek a nawet nie musiała by mnie dotykać ani nie wyciągał bym kutasa... Czy jest to możliwe? Odp

alvado69
Posty: 11

Post autor: alvado69 » ndz wrz 06, 2020 6:11 am

Wylizać wdowę nawet 90latke + i to taka co nie miała chłopaka nawet z 40lat... Odwalił bym jej maraton pieszczotek a nawet nie musiała by mnie dotykać ani nie wyciągał bym kutasa... Czy jest to możliwe? Odp

ODPOWIEDZ