Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nietypowe fantazje

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
Twoja_BDSM_Zabawka
Posty: 18

Nietypowe fantazje

Post autor: Twoja_BDSM_Zabawka » śr lip 31, 2019 6:21 pm

Macie jakieś nietypowe fantazje/fetysze?

Na pewno macie, bo czasami piszecie u mnie na ogólnej.

Niech ten wątek pomoże je zebrać. Kto wie, może jeden z nich zrealizuję na darmowym privie? :D

Oczywiście jeśli ktoś nie chce się dzielić swoją fantazją na forum, zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną lub napisania do mnie gdy transmituję.

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » ndz sie 04, 2019 5:05 am

Moja szalona fantazja jest sesja dominacji na ktorej z zawiazanymi oczami zasysam strapona mojej Pani jak posluszny lachociag po czym niespodziewanie podczas ssania strapona czuje jak zamienia sie on w prawdziwa palke i czujac te ponizenie zaczynam robic laske do konca z polykiem na oczach i na rozkaz swojej Pani :) nie jestem gejem ,ale takie marzenie chodzi mi po glowie

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » ndz sie 04, 2019 5:05 pm

Knedle owocowe z sosem grzybowo - koperkowym. :roll:

Twoja_BDSM_Zabawka
Posty: 18

Post autor: Twoja_BDSM_Zabawka » pn sie 05, 2019 5:39 pm

spory987 pisze:
ndz sie 04, 2019 5:05 am
Moja szalona fantazja jest sesja dominacji na ktorej z zawiazanymi oczami zasysam strapona mojej Pani jak posluszny lachociag po czym niespodziewanie podczas ssania strapona czuje jak zamienia sie on w prawdziwa palke i czujac te ponizenie zaczynam robic laske do konca z polykiem na oczach i na rozkaz swojej Pani :)
No, przyznam że to jest konkret...

CIekawe czy ktoś podzieli się czymś, co można zrealizować na prywatnej transmisji, bo fantazja powyżej to chyba trudna do wykonania ;)

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » pn sie 05, 2019 8:37 pm

Twoja_BDSM_Zabawka pisze:
pn sie 05, 2019 5:39 pm
spory987 pisze:
ndz sie 04, 2019 5:05 am
Moja szalona fantazja jest sesja dominacji na ktorej z zawiazanymi oczami zasysam strapona mojej Pani jak posluszny lachociag po czym niespodziewanie podczas ssania strapona czuje jak zamienia sie on w prawdziwa palke i czujac te ponizenie zaczynam robic laske do konca z polykiem na oczach i na rozkaz swojej Pani :)
No, przyznam że to jest konkret...

CIekawe czy ktoś podzieli się czymś, co można zrealizować na prywatnej transmisji, bo fantazja powyżej to chyba trudna do wykonania ;)
jak to mowia dla chcacego itp :) musze sie w koncu wziac na realizacje i poszukac odpowiednich osob do takiej zabawy !!! raz sie zyje :)

dizzifizzi
Posty: 22

Post autor: dizzifizzi » pt sie 09, 2019 9:44 pm

spory987 pisze:
pn sie 05, 2019 8:37 pm
Twoja_BDSM_Zabawka pisze:
pn sie 05, 2019 5:39 pm
spory987 pisze:
ndz sie 04, 2019 5:05 am
Moja szalona fantazja jest sesja dominacji na ktorej z zawiazanymi oczami zasysam strapona mojej Pani jak posluszny lachociag po czym niespodziewanie podczas ssania strapona czuje jak zamienia sie on w prawdziwa palke i czujac te ponizenie zaczynam robic laske do konca z polykiem na oczach i na rozkaz swojej Pani :)
No, przyznam że to jest konkret...

CIekawe czy ktoś podzieli się czymś, co można zrealizować na prywatnej transmisji, bo fantazja powyżej to chyba trudna do wykonania ;)
jak to mowia dla chcacego itp :) musze sie w koncu wziac na realizacje i poszukac odpowiednich osob do takiej zabawy !!! raz sie zyje :)
Fajna fantazja (żeby nie było też nie jestem gejem) ale twoja fantazja wydaje się być całkiem ciekawym doświadczeniem i przeżyciem 😁 ja bym to widział tak że jest jedna laska z straponem i dwóch gości którzy muszą wykonywać jej polecenia, ty musisz obciągać jej strapona a np ja muszę zabawiać się paluszkiem albo językiem z jej analną dziurką i w pewnym momencie ona łapie mnie za mojego sztywnego przyjaciela a drugą dłonią ciągnie cię za włosy i tak cały czas trzyma jedną dłonią mojego malca a drugą nadaje tempo jak masz mi ciągnąć przy czym skacze po twoim sprzęcie żebyś też mógł wystrzelić 😁

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » wt sie 13, 2019 7:32 pm

dizzifizzi pisze:
pt sie 09, 2019 9:44 pm
spory987 pisze:
pn sie 05, 2019 8:37 pm
Twoja_BDSM_Zabawka pisze:
pn sie 05, 2019 5:39 pm


No, przyznam że to jest konkret...

CIekawe czy ktoś podzieli się czymś, co można zrealizować na prywatnej transmisji, bo fantazja powyżej to chyba trudna do wykonania ;)
jak to mowia dla chcacego itp :) musze sie w koncu wziac na realizacje i poszukac odpowiednich osob do takiej zabawy !!! raz sie zyje :)
Fajna fantazja (żeby nie było też nie jestem gejem) ale twoja fantazja wydaje się być całkiem ciekawym doświadczeniem i przeżyciem 😁 ja bym to widział tak że jest jedna laska z straponem i dwóch gości którzy muszą wykonywać jej polecenia, ty musisz obciągać jej strapona a np ja muszę zabawiać się paluszkiem albo językiem z jej analną dziurką i w pewnym momencie ona łapie mnie za mojego sztywnego przyjaciela a drugą dłonią ciągnie cię za włosy i tak cały czas trzyma jedną dłonią mojego malca a drugą nadaje tempo jak masz mi ciągnąć przy czym skacze po twoim sprzęcie żebyś też mógł wystrzelić 😁
pomysl zajebisty,z checia bym sie na taka akcje pisal :) na sama mysl o takiej zabawie kutas mi stwardnial ... pojebac i possac w jednej chwili to bylo by cos

MikeTyson187
Posty: 1

Post autor: MikeTyson187 » czw sie 15, 2019 7:14 pm

Ja mam taką fantazję - kobieta wraca po ciężkim i długim dniu w pracy, w szpilkach. Jest ubrana w formalny strój i ma na sobie bardzo cieńkie ciemne rajstopy. Żeby odreagować każe mi zajmować się jej stopami, na początku wąchać i masować, potem całować i ssać każdy palec z osobna. Bez żadnej agresji, wyzywania, bicia, uderzania. Jest dominująca, ale z klasą.

A druga jest taka - jestem przywiązany do łóżka (w literę X) tak dokładnie, że nie mogę się ruszyć nawet na centymetr. Mam zawiązane oczy i jestem zakneblowany. Z kolei kobieta siedzi na mnie i BEZLITOŚNIE mnie łaskocze, godzinami. Bardzo intensywnie i szybko, a błagania o zaprzestanie tylko bardziej ją nakręcają. :roll: Na koniec tak mnie ujeżdża (jednocześnie łaskocząc), że przyznaję się do wszystkich przestępstw :twisted:

Nescafe--
Posty: 3

Post autor: Nescafe-- » sob sie 31, 2019 6:05 am

Ech, ja na przykład chciałbym należeć do kogoś do tego stopnia, że ktoś układa mi plany dnia, wybiera rozrywkę, kontroluje wszystko, a ja grzecznie pracuje i dopasowuje do potrzeb właściciela/właścicielki ...

Raf1990
Posty: 4

Post autor: Raf1990 » pt wrz 20, 2019 2:03 am

Ja mam trochę chorą fantazję

ODPOWIEDZ