Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Najbardziej zboczone fantazje bez zachamowań

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
fantasy421
Posty: 2

Najbardziej zboczone fantazje bez zachamowań

Post autor: fantasy421 » czw sty 04, 2024 2:34 am

Co was najbardziej kręci zboczonego obleśnego lub o kim myślicie aby was seksualnie zniszczył?

Perverse_man
Posty: 10

Post autor: Perverse_man » czw sty 04, 2024 10:34 pm

Jestem hetero ale lubię prowadzić transmisje dla obu płci. Lubię być oglądany w poniżających mnie scenach niezależnie czy oglądający to kobieta czy mężczyzna, lubie jak ktoś mi rozkazuje na transmisji. Może odważył bym się na spotkanie z chłopakiem. Ale kręci mnie najbardziej połyk spermy, nie raz myślałem o swojej ale chyba musi mnie ktoś do tego namówić 🙂 może na mojej transmisji😉 Ale na żywo jakbym miał spotkanie z jskims chłopakiem to bym się skusił i na pewno nie odmówił.☺️😉

spory987
Posty: 60

Post autor: spory987 » wt sty 09, 2024 5:03 am

Perverse_man pisze:
czw sty 04, 2024 10:34 pm
Jestem hetero ale lubię prowadzić transmisje dla obu płci. Lubię być oglądany w poniżających mnie scenach niezależnie czy oglądający to kobieta czy mężczyzna, lubie jak ktoś mi rozkazuje na transmisji. Może odważył bym się na spotkanie z chłopakiem. Ale kręci mnie najbardziej połyk spermy, nie raz myślałem o swojej ale chyba musi mnie ktoś do tego namówić 🙂 może na mojej transmisji😉 Ale na żywo jakbym miał spotkanie z jskims chłopakiem to bym się skusił i na pewno nie odmówił.☺️😉
Jak już się przelamiesz i polkniesz własną spermę to wydaje mi się że ci się spodoba i na jednym razie się nie skończy :) wiem co mówię :) tylko uważaj bo to wciąga .Kiedyś spróbowałem z ciekawości własnej spermy no i już mi tak zostało że dość często po spuście połykam :)

ODPOWIEDZ