Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Masturbacja w miejscach publicznych

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
klaudia33
Posty: 3

Masturbacja w miejscach publicznych

Post autor: klaudia33 » śr wrz 13, 2023 1:36 pm

Mój fetysz polega na masturbowaniu się w miejscach publicznych:) ....chodzi o zaciskanie ud tzn zakładanie nogi na nogę ( najlepiej podwójnie:) ....uwielbiam siadać w kinie albo busie albo w pracy i delikatnie rytmicznie zaciskać sobie uda mmmmm wyobrażam sobie że ktoś mnie obserwuje i podnieca się razem ze mną...myślę że wiele kobiet w ten sposób się masturbuje....jeżeli jest ktoś kto też tak ma to proszę o odpowiedź....pozdrawiam

jojojojo24
Posty: 1

Post autor: jojojojo24 » czw wrz 14, 2023 7:49 am

Hej. Jestem facetem i też lubię robić to w miejscach publicznych zwłaszcza w samochodzie

underpasser
Posty: 7

Post autor: underpasser » śr paź 04, 2023 11:16 pm

Czy doszłaś kiedyś w ten sposób, że ktoś się zorientował co właśnie zrobiłaś? :)

klaudia33
Posty: 3

Post autor: klaudia33 » pn paź 09, 2023 4:27 pm

Tak... było to w pociągu, w wagonie było jakieś 5 lub 6 osób,kiedy zaciskałam sobie myśląc że nikt nie widzi dostałam orgazm....jestem w tym mistrzynią nie w takich miejscach dostawałam:) i tu niespodzianka, pani lat około 50 wysiadając podeszła do mnie i nachylając się powiedziała,, pięknie doszłaś.... też tak uwielbiam sobie robić dobrze...powodzenia'' po czym uśmiechając się do mnie wysiadła.... bardzo mnie ta sytuacja podnieciła...

ODPOWIEDZ