Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

skóra latex vinyl mało tego na showup.tv

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

skóra latex vinyl mało tego na showup.tv

Post autor: GORYL » wt cze 11, 2019 9:47 pm

Jak większość jestem zwolennikiem fetyszu skóra latex niestety u nas mało tego jest na showup.tv Czekam na wasze opinie bo dużo kobiet jest za dużo przeciw a większość ma stroje robi tylko wybrane umawiane pokazy prywatne.
Moje upodobania są normalne np skórzane spodnie na kobiecie jakaś ramoneska, mini spódniczka , sukienka skora latex no większość się zgodzi i wiem bo kobiety są na showup.tv co lubią tego typu stroje. Jak już fetysze to chyba to dobry moment na danie wam się wypowiedzieć na ten temat .

berryblack
Posty: 10

Post autor: berryblack » śr cze 12, 2019 10:09 pm

Większość facetów woli mniej ubrane, jest to też nie tak wygodne jak np. bielizna dlatego na pokazie ogólnym możesz tego nie widzieć :)
Ja mam całą szufladę takich ubrań i zakładam zawsze na prvi jak ktoś lubi i poprosi o to. Osobiście uwielbiam vinyl i skórę, czasem lateks (chociaż ten prawdziwy jest bardzo problematyczny)

MeskiPearl
Posty: 1

Post autor: MeskiPearl » śr cze 12, 2019 10:48 pm

Też uwielbiam latexxx, zgadzam się, że jest tego za mało na showupie. Jak tylko widzę jakąś okrągłą dupcię w latexie od razu kupuję żetony i wchodzę... sam mam też trochę ciuchów z latexu. :twisted:

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » czw cze 13, 2019 4:19 pm

Ja też lubię takie klimaty w kwestii ubioru (nie dominuję) i chętnie je zakładam na transmisjach, głównie na tematycznych priv lub gdy ktoś poprosi o zmianę stroju na dłuższych privkach (wtedy jest wiecej czasu na przebranie). Natomiast prowadzenie trans na ogolnej w tego typu strojach bywa niekomfortowe, szczególnie o tej porze roku. Na dluzsza metę ruchy są nieco skrępowane i skora w tym nie oddycha, a co za tym idzie - robi się w tym po prostu za goraco. :x Opcjonalnie na ogólne trans wkladam wygodniejszy material, np. a'la latex czy wet look. Pomijając kwestie gustow pań w ubiorze, moze wlasnie z powyzszych wynika ta niechęć? :?

suchar270
Posty: 19

Post autor: suchar270 » czw cze 13, 2019 5:12 pm

Zgadzam się, więcej pls :)

KiciKici69
Posty: 9

Post autor: KiciKici69 » pt cze 14, 2019 10:33 am

Latex to jest to, jest kilka dziewczyn ma porządną kolekcje tylko pogoda nam obecnie nie sprzyja bo w taki upał dziewczyny są niechetne. :(

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » pt cze 14, 2019 7:48 pm

Jesli chodzi o latex i innego tego typu sprawy moi drodzy Panowie, to moge wam polecic bardzo dobra i przyjemna kolezanke o nicku HisLittlePony :3
Pozdrawiam!

Roberto009
Posty: 1

Post autor: Roberto009 » śr lip 17, 2019 12:34 pm

Jak dla mnie kobiety w skórze i latexie to nr 1. Sam też lubię się przebrać w coś takiego + maski. Ale wszystko do normalnego sexu. BDSM (na razie) nie.

LatexNylonLover
Posty: 10

Post autor: LatexNylonLover » czw lip 18, 2019 10:55 pm

to fakt, malutko, a praktycznie wcale nie widuje się na transmisjach lateksu... było raptem kilka pań które miały jakieś tam części garderoby wykonane z gumy, natomiast pozostałe nie potrafią odróżnić tego materiału od vinylu lub lacku - a nie wszystko co śliskie i błyszczące to lateks ;) guma ma swój specyficzny i niepowtarzalny zapach, jest elastyczna, nieprzemakalna, nie przepuszcza powietrza i jeśli ktoś faktycznie miał ją kiedyś na sobie to ni cholery nie jest w stanie pomylić jej z jakimkolwiek innym materiałem :)

ODPOWIEDZ