Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zona i ja

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
byniu1
Posty: 11

Zona i ja

Post autor: byniu1 » sob gru 10, 2022 7:18 am

Lubię patrzeć jak uprawiasz sex z moją żoną

Merkucjo92
Posty: 4

Post autor: Merkucjo92 » czw lut 15, 2024 2:56 am

Ja odkryłem to że mi się podobają takie rzeczy, tak niedługi czas temu, kiedy to moja była już 29letnia żona, która misjonarz jedynie obchodził hah, generalnie strasznie anty jakieś nawet świntuszenie, czy pozycję, szkoda tłumaczyć, ale dlatego właśnie jest była żona, mniejsza. Zwalił nam się na głowę mój przyjaciel któremu nie odmówiłem noclegu mieliśmy 2 pokój, znali się wcześniej bo był z moją koleżanką a jej przyjaciółka kilka lat w tyl, akurat został 3 dni, a ja wyposzczony, naładowany pozytywną energią 🤣 chciałem ją trochę pozawstydzać, może nakręcić bo nie była skłonna do częstego sexu, a wręcz unikała, gdzie moja frustracja Ja już kończyła moja cierpliwość, mniejsza, do brzegu..

szykowała się już do spania, siedziała w pokoju jak zwykle w koszuli nocnej, on poszedł się kąpać, mówię do niej, zrobiłabyś mu loda chłopak cierpi, Myślałem że od razu coś zacznie sapac, ale przy kimś nie pokazywała że jest ta złom, śmiała się, jak zobaczyłem reakcje jej sutków na pewno jej sie to spodobało, nie było możliwości żeby na to poszła ale zacząłem inaczej na to wszystko patrzec, zwracać uwagę na to przy przeszukaniu neta za np jakimś vid, czy gify, uwielbiam.

ODPOWIEDZ