Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nagrywanie siebie podczas

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
loveSex2012
Posty: 88

Nagrywanie siebie podczas

Post autor: loveSex2012 » sob cze 29, 2019 4:09 am

Co sądzicie o nagrywaniu siebie podczas stosunku ewentualnie ogladanie takiego amatorskiego filmu?

Rudeboy11
Posty: 16

Post autor: Rudeboy11 » sob cze 29, 2019 5:04 am

Czasami wraz z partnerką nagrywamy nasze łóżkowe igraszki, później bardzo przyjemnie ogląda mi się taki amatorski film z nią w roli głównej. Wogóle kręci mnie to bardzo

zwyczajny_31
Posty: 17

Post autor: zwyczajny_31 » sob cze 29, 2019 7:54 am

Bardziej niż nagrywanie kręci mnie możliwość zabawy kam to kam i wykonywanie rozkazów kobiety .....myśl że będzie mieć orgazm za chwile .....mega

Awatar użytkownika
loveSex2012
Posty: 88

Post autor: loveSex2012 » sob cze 29, 2019 4:17 pm

Ja lubie i ogladac i podgladać czasem też krecic filmy rownież ale mimo wszystko zabawa na kam jest bardziej realna, choc nagrywanie siebie pomaga w dalszym rozwoju tez i jeszcze lepszych pokazach pozniej :)

Pit_Szczecin
Posty: 34

Post autor: Pit_Szczecin » ndz cze 30, 2019 12:29 am

Oglądać i podglądać bardzo lubię. Parę razy miałem możliwość nagrania i żałuję, że te nagrania nigdzie mi się nie zachowały... Ogólnie całkiem spoko sprawa i całkiem przyjemna

Awatar użytkownika
Raider_op_
Posty: 32

Post autor: Raider_op_ » ndz cze 30, 2019 5:58 pm

Oj kiedy się masturbuje to zawsze nagram jakiegoś snapa i wysyłam koleżance, która w moment dzwoni, że już jedzie albo mam przyjechać ja ;) a pózniej nagrywamy się wzajemnie ;)

Awatar użytkownika
loveSex2012
Posty: 88

Post autor: loveSex2012 » pn lip 01, 2019 12:31 am

Raider_op_ pisze:
ndz cze 30, 2019 5:58 pm
Oj kiedy się masturbuje to zawsze nagram jakiegoś snapa i wysyłam koleżance, która w moment dzwoni, że już jedzie albo mam przyjechać ja ;) a pózniej nagrywamy się wzajemnie ;)
Bo reklama dźwignią handlu w pełni się zgadzam :D

ODPOWIEDZ