Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Dziewczyny umiejące w fetysz stóp

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
Marex212
Posty: 1

Dziewczyny umiejące w fetysz stóp

Post autor: Marex212 » pn mar 28, 2022 2:50 pm

Cześć, jestem tu nowy.

Żeby nie zawracać głowy losowym użytkowniczkom, proszę was o rekomendacje dziewczyn, które lubią klimaty fetyszu stóp. Przy czym przez "lubią" nie mam na myśli "okej pokażę stópki przez minutę". Chodzi o takie rzeczy jak JOI/uwodzenie stopami, chodzenie boso, chłosta, łaskotki i inne. No i oczywiście same stopy też muszą być w miarę ładne (a przynajmniej nie wzbudzać odruchu obrzydzenia).

W grę wchodzą tylko godziny około południa (12-14) w dni powszednie, więc jeśli ktoś przyjmuje tylko wieczorem, to niestety się rozminiemy.

Pozdrawiam.

Anielica69
Posty: 3

Post autor: Anielica69 » pn mar 28, 2022 4:54 pm

Stopy a najlepiej jeszcze spływająca po między palcami sperma. Lubię..,

Izka_dream
Posty: 1

Post autor: Izka_dream » pn mar 28, 2022 9:51 pm

Marex212 pisze:
pn mar 28, 2022 2:50 pm
Cześć, jestem tu nowy.

Żeby nie zawracać głowy losowym użytkowniczkom, proszę was o rekomendacje dziewczyn, które lubią klimaty fetyszu stóp. Przy czym przez "lubią" nie mam na myśli "okej pokażę stópki przez minutę". Chodzi o takie rzeczy jak JOI/uwodzenie stopami, chodzenie boso, chłosta, łaskotki i inne. No i oczywiście same stopy też muszą być w miarę ładne (a przynajmniej nie wzbudzać odruchu obrzydzenia).

W grę wchodzą tylko godziny około południa (12-14) w dni powszednie, więc jeśli ktoś przyjmuje tylko wieczorem, to niestety się rozminiemy.

Pozdrawiam.


Hej. Jak nie znajdziesz kobiety, która to potrafi lub profesjonalistki, to ja chętnie się nauczę spełniania takich fantazji.

Buziaki

Izka_dream

ODPOWIEDZ