Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zabawki dla drugiej dziurki

Co nas kręci, co nas podnieca.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
NOUGHTyHotWife2
Posty: 17

Zabawki dla drugiej dziurki

Post autor: NOUGHTyHotWife2 » wt lip 12, 2022 2:41 pm

Chciałabym poznać Waszą opinię na temat mojego małego fetyszu. A może jest ktoś, kto ma podobnie jak ja? Osobiście nie poznałam drugiej dziewczyny co tak ma, albo się nie przyznała.
Otóż mam małego hopla na punkcie zabawy i zabawek dającej przyjemność mojej... pupie. Dawno temu dostałam pierwszą zabawkę - metalowy korek i oszalalam na jej punkcie. Od tamtej pory moja kolekcja baaaardzo się powiększyła. Jak znajduję coś nowego czego nie znam to od razu mam ochotę spróbować jak to działa... Czasem zdarza mi się wychodzić na przykład do pracy, albo na spokojnie z czymś co przyjemnie czuję w sobie, czasem wybieram specjalnie jakieś nietypowe sytuacje i wtedy frajda jest jeszcze większa. Ma któraś z Was pdoobnie? A może znacie kogoś, kto tak robi? Możecie uznać, że to niezbyt normalne, ale ja to uwielbiam 😍 jak siedzę przy stole na nudnej rodzinnej imprezie, kręcę się na krześle i czuję jak rusza się we mnie zabawka i nikt o tym nie wie, że mam na przykład całkiem długi plug w sobie... Mega uczucie 😍 macie jakieś podobne doświadczenia? Chętnie usłyszę, a jak jesteście ciekawi czegoś więcej to i chętnie opowiem coś ze swoich doświadczenień😉

Jack4081
Posty: 23

Post autor: Jack4081 » wt lip 12, 2022 10:17 pm

Czekam z niecierpliwością

Jack4081
Posty: 23

Post autor: Jack4081 » wt lip 12, 2022 10:18 pm

Ale mi z twardniał

Awatar użytkownika
NOUGHTyHotWife2
Posty: 17

Post autor: NOUGHTyHotWife2 » wt lip 12, 2022 11:47 pm

Pokaż, lubię Twarde 😁😍 nawet teraz jak do Ciebie piszę to czuję tam nisko jak coś przyjemnie mnie uwiera 😍😍😍

Piotrniedzielski
Posty: 17

Post autor: Piotrniedzielski » śr sie 03, 2022 2:49 pm

Niesamowite.Mi też stoi.

Agniechaaam16
Posty: 35

Post autor: Agniechaaam16 » sob sie 06, 2022 2:24 pm

Hej! Mam podobnie! Od kąd odkryłam drugą dziurkę i korki to nie wyobrazam sobie seksu czy zabawy solo bez zatkanej pupy ;) oczywiście wkładanie sobie małego korka w miejscach publicznych tez mnie mega kreci, to ze mam go w sobie a nikt o tym nie wie i tak przyjemnie uwiera, mega doswiadczenie. Probowalas moze z lushem albo czyms wibrującym w miejscach publicznych?

byniu1
Posty: 11

Post autor: byniu1 » pn wrz 12, 2022 7:02 am

ja lubię kutasa do ust , kto mi da go

Sztywnykutafonik
Posty: 3

Post autor: Sztywnykutafonik » pt gru 23, 2022 6:25 am

Hej kiedyś miałem laseczkę która lubiana jak ja ruchałem w dupke a w cipke wibrator wsadzić musiałem

ODPOWIEDZ