Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nietypowe fantazje

Co nas kręci, co nas podnieca.
Matilubifotografie
Posty: 2

Re: Nietypowe fantazje

Post autor: Matilubifotografie » śr gru 23, 2020 3:09 am

adziendobry pisze:
śr wrz 09, 2020 4:00 pm
Czasem fantazjuję o gangbangu ale pewnie nigdy się nie odważę, jednak to nic nietypowego.

Najbardziej nietypowe w moim przypadku.. aż głupio mi pisać 😂

Chciałabym zostać uprowadzona i jako zakladniczka wykorzystywana i zdymana przez porywaczy. Tylko bez jakichś drastycznych dodatków tudzież zakopania w lesie😁

Mam straszny fetysz na lekarzy, Ale juz mnie to zaczyna drażnić bo popierdalam do ginekologow raz w tygodniu i wymyślam jakieś gówno żeby tylko mnie zbadał. Jak tylko sobie wyobrazam nawet samo robienie palcowki w rękawiczkach to mi cieknie po same kolana. Jestem w stanie dojść nie dotykając się, tylko na podstawie wyobrazania sobie jak lekarz mi tam gmera ręka a ja mu robię loda😁

Chciałabym gdzieś utknac z wypiętym tylkiem żeby nieznajomy skorzystał z okazji🙃

Mundur ale to chyba większość kobiet. Strażakowi czy policjantowi dałabym za pierwszym rogiem gdyby wykazał zainteresowanie sytuacja😁 no i ratownicy medyczni 😍 jakby mnie tak w kilku wzięli w karetce to chyba faktycznie Potrzebowalabym się nią potem przejechać, tyle że na sygnale.

Kręci mnie tez jak facet sie onanizuje, notorycznie przesiaduje na męskiej stronie su i oglądam. Palcowka robiona przez faceta też. Selfmade mnie jakoś nie kręci.
No to mamy podobnie :) ja marzę o seksie z nieznajomą np. w pociągu. Nigdy nie spotkałem go dziewczyny która dałaby szczególnie do zrozumienia że jest gotowa. Nawet kilka razy przez spodnie się masowalem...

Swoją drogą, chciałbym usiąść z jakąś dziewczyną o wspólnie rozmawiać o fantazjach, odczuciach, fetyszach i swoich seksualnych sekretach masturbując się przy tym.

Albo wspólnie obejrzeć film masturbując się i ucząc partnerkę jak na się bawić sprzętem.

Swojego czasu bardzo chętnie spotkałbym się z nieznajomą w saunie :)

Matilubifotografie
Posty: 2

Post autor: Matilubifotografie » śr gru 23, 2020 3:16 am

Bardzo mi po głowie chodzi spotkanie z parą i ich obserwacja podczas seksu. Chodziłabym w koło i przyglądał się jak kutas chowa się w spoconej dziurce.
Po wszystkim chciałbym wiedzieć skąd pary czerpią inspiracje do różnych fantazji. Rozmowa o swoich zboczeniach mnie okropnie podnieca. Szczególnie jak schodzi na temat "jak walić konia żeby facet szybko doszedł" lub jak masować cipkę by kobiety jęczały z przyjemności.
Ostatnio udało mi się spełnić fantazje w temacie masturbacji publicznie. Jadąc z znajomymi, siedząc z tyłu zwalilemk konia spuszczając się do torebki koleżanki się facto dziewczyny kierowcy

Gucio999
Posty: 20

Post autor: Gucio999 » pt sty 15, 2021 7:32 pm

Dla pań, które mają ciekawe fantazje na temat męskiego ciała ale w życiu się nie przyznają.
Dałbym sie związać w małym pokoju. Oczywiście nago, tylko z opaską na oczach żeby nic nie widzieć.
W dużym pokoju byłaby impreza tylko dla pań. Panie wchodzą do małego pokoju pojedynczo co jakiś czas i realizują swoje fantazje.
Są odważne, bo mają pełną anonimowość. Ja nie wiem która, a inne nie wiedzą co jest ze mną robione..
Ostatnio zmieniony ndz mar 06, 2022 4:25 pm przez Gucio999, łącznie zmieniany 1 raz.

Allyfoxjay
Posty: 1

Post autor: Allyfoxjay » ndz sty 17, 2021 2:43 pm

I love to see woman's hair stuffed into a pussy or ass..

seba998msz
Posty: 7

Post autor: seba998msz » ndz sty 17, 2021 9:24 pm

Mam fantazję wystąpić na kamerce z młodą zgrabną Kobieta taka w wieku 18-20 lat z jeszcze dziewczęcą urodą, spotkanie zaczęłoby się wręcz klasycznie, pocałunki, mineta, Lodzik, lizanie dupki, włożyła by palec i robiła dalej loda, później drugi, zmiana, ja bym lizał cipkę, zrobił głęboki rimming i dalej sex klasyczny, anal.
😱Zmiana😱 kobieta liże jajka, schodzi do rimmingu i znów palce, tylko tym razem wsadza kolejne, robi fisting, zakłada strap-on i przechodzi w pegging. Gdy już bym dochodził, nadal posuwając wzięła by do buzi i tam bym skończył, po czym ona podchodzi i mnie całuje. Na koniec staje nade mną i daje piss na całe ciało, do buzi, coraz niżej przykucając, żebym mógł jej lizać cipkę jeszcze gdy leje.
Ja wstaje, staje nad nią i odwdzięczam się tym samym. Gdyby wydawało się, że to już tyle, wszedłby inny facet, wyciągnął członka, podszedł i wsadził jej do buzi, ja bym się oburzył, ale wtedy włożył by i mi i tak razem robili byśmy mu loda, później ona na nim siada dupką, a ja na niej.
Reorganizacja, on ją od tyłu, a ona mnie. On przestaje, Ona nadal mnie puka, podchodzi facet i wsadza mi do buzi. Ona przestaje. Ja z nią idziemy w 69, ona na dole. On ją posuwa, a ja liże jej cipkę tuż przy jego latającym kutasie. Przestaje, zmienia stronę i rucha mnie. Ja spuszczam się jej do ust, ona wstaje całuje mnie wymieniając się, gdy się całujemy podchodzi tamten, zlizujemy z siebie wzajemnie, bawiąc się językami, wtedy on kończy na nich j na naszych twarzach.

Duvall
Posty: 5

Post autor: Duvall » ndz kwie 18, 2021 11:15 pm

wylizać odbyt, wyruchać w dupsko i zalać buśkę na końcu i to najlepiej jakiejś polskiej celebrytce. dobrze ze przy waleniu można o tym pomarzyć. Taką
Zielińską, Kurdej albo Kalską wyjebać w dupsko a najpierw im je wylizać....marzenie

Lelouch7
Posty: 1

Post autor: Lelouch7 » czw kwie 22, 2021 5:20 am

Mam takie widzimisie
Dalbym jakiejś dziewczynie możliwość zadecydowania co sobie z wackiem zrobić
Albo publicznie
Np spuscić nasikac sb na twarz

Rafiibee
Posty: 2

Post autor: Rafiibee » pt kwie 23, 2021 9:37 pm

Moja fantazja jest ze kobieta liże mi jajka i odbyt a na koniec rznie mni w anal

karolon1995
Posty: 3

Post autor: karolon1995 » pn maja 17, 2021 12:57 am

Moją największą fantazją jest sex pod wodą, przy okazji lekkie bdsm w postaci lekkiego podduszania.
Znalezienie kobiety chętniej i na tyle odważnej aby tego spróbować graniczy z cudem niestety :/

Wishes6969
Posty: 1

Post autor: Wishes6969 » śr maja 26, 2021 9:18 am

Hej Zboczuszki :)
Moja fantazja jest taka że zatrzymuje się na jakimś przydrożnym leśnym parkingu I podjeżdża bus z wesołą ekipą młodych napalonych Ziomków :)
Rżną mnie po kolei na wszystkie sposoby...analiza, lodzik, obrabiałabym kilka kutasków jednocześnie.
Na koniec pakują mnie do busa i wywożą do hotelu gdzie robią ze mną co chcą całą noc...do tego wszystkiego dołącza pokojówka która przynosi drinki i wtedy bawię się w nią a chlopaki sobie patrzą.
Co Wy na to?
Niestety takie rzeczy tylko na filmach :(

ODPOWIEDZ