Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

CEI - czyli połykanie własnej spermy

Co nas kręci, co nas podnieca.
kiepski_dowcip
Posty: 195

Re: CEI - czyli połykanie własnej spermy

Post autor: kiepski_dowcip » sob sty 09, 2021 2:10 am

pies66 pisze:
ndz sty 03, 2021 11:38 pm
Odkąd jako nastolatek zacząłem się masturbować sperma była czymś co mnie interesowało, jej smak i zapach. Zawsze chciałem spróbować, ale kończyło się najwyżej na delikatnym dotknięciu językiem ewentualnie lizaniu majtek z małymi śladami jeszcze przed właściwym wytryskiem. Zmieniło się to dopiero, gdy zacząłem korzystać z dominacji na SU. Wtedy rzeczywiście udało się połykać nawet jeśli nie całość, to jednak znaczną część. I tak jak mówicie jest w tym coś podniecającego i wciągającego do tego stopnia, że teraz nawet bez SU, chociażby podczas masturbacji przed kąpielą lubię sobie połknąć. Chociaż najbardziej poniżające jest połyk dla Pani na priv i właśnie to podnieca najbardziej. Ważne jest jednak, żeby Pani potrafiła umiejętnie dominować. Dla mnie w kategori joi cei zdecydowanie najlepsze Panie to mysweetpanties i PaniElsa. Obie niestety dawno nie widziane. PaniElsa swoim władczym głosem zawsze mi odliczała moment spustu i wtedy kazała wszystko zjeść, co ochoczo wykonywałem. Natomiast najwięcej konsumpcji mam na koncie dla mysweetpanties- genialna. Poza najprostszym sposobem czyli zjedzeniem z ręki, podłogi czy wcelowaniu do ust w pozycji leżącej był też bardziej wyszukane pomysły. Przed każdym takim privem ustalaliśmy co mam przygotować. I tak np. jadłem ze spermą ciastko, truskawki, rozgniecionego między pośladkami banana oraz piłem kawę z własną śmietanką :) Najbardziej szalony przypadek? Pewnego wieczora miałem się spuścić w prezerwatywę i taką wypełnioną gumkę zostawić sobie na kolejny poranek kiedy to mieliśmy umówioną dominację. No i podczas tresury jeszcze przed wytryskiem, czyli na dużym podnieceniu miałem rozkaz wlać do ust zawartość prezerwatywy i połknąć, Było to w jakimś sensie obrzydliwe, nie była to przecież świeża, ciepła sperma, tylko taka kilkunastogodzinna, Jednak to właśnie ten przypadek był chyba najbardziej dla mnie pociągający. Bo tak na prawdę chęć połyku największa jest właśnie na dużym podnieceniu. W momencie gdy już się tryśnie, podniecenie opada i czasem ciężko się przełamać. Także polecam ;)
To ja już zostanę przy schabowym z kapustą. Nawet na drugi dzień smakuje. ;)

spory987
Posty: 62

Post autor: spory987 » czw mar 11, 2021 5:20 am

Nie ma to jak porzadnie sobie wytrzepac kutasa z rana, polykajac cała ciepłą świeżą spermę z apetytem. Na cały dzien dodaje mi sil moj proteinowy drink :)

69showwhitme
Posty: 2

Post autor: 69showwhitme » sob mar 13, 2021 5:31 am

Ja mam ochotę na spuszczenie się do swojej buzi ale zawsze przed orgazmem. Juz zaraz po nie mal ochoty a w trakcie bie myślę o tym bo chce dobrze spuscic sie a nie robic fikolki.

69showwhitme
Posty: 2

Post autor: 69showwhitme » sob mar 13, 2021 5:33 am

Chyba lepiej jak ktoś mi spusci się do buzi a dopiero mogę dojsc ja. Duzego z obfitym szukam.

ODPOWIEDZ