Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

zostałem zbanowany przez 1 laske nie wiem za co jak zdjać bana

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
polkus
Posty: 1

zostałem zbanowany przez 1 laske nie wiem za co jak zdjać bana

Post autor: polkus » wt maja 04, 2021 3:12 pm

Witam zostałem zbanowany przez 1 laske nie mam pojecia za co nigdy jej nic przykrego nie powiedziałem ani nie zrobiłem jak zdjac tego bana prosze o pomoc ban jest od Alissa

asf89
Posty: 232

Post autor: asf89 » czw maja 06, 2021 4:56 pm

Nie da się, ona musi cię odbanować. Możesz spróbować założyć nowe konto i do niej z niego napisać z prośbą od odbanowanie, ale wtedy to równie dobrze możesz już zostać na innym koncie.

jestemjakijestem666
Posty: 2

Post autor: jestemjakijestem666 » ndz maja 30, 2021 1:00 am

załóż nowe konto i tyle

Awatar użytkownika
misiogd
Posty: 5

Post autor: misiogd » sob sty 01, 2022 11:52 pm

polkus pisze:
wt maja 04, 2021 3:12 pm
Witam zostałem zbanowany przez 1 laske nie mam pojecia za co nigdy jej nic przykrego nie powiedziałem ani nie zrobiłem jak zdjac tego bana prosze o pomoc ban jest od Alissa
mofę w Twoim imieniu do niej napisac, pytanie, czy to pomoze

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » sob kwie 30, 2022 9:47 am

polkus pisze:
wt maja 04, 2021 3:12 pm
Witam zostałem zbanowany przez 1 laske nie mam pojecia za co nigdy jej nic przykrego nie powiedziałem ani nie zrobiłem jak zdjac tego bana prosze o pomoc ban jest od Alissa
Możliwe, że chciała kogoś innego zbanować i przypadkiem Ciebie zbanowała. Najlepsze rozwiązanie to złożyć nowe konto i wytłumaczyć sobie tę sprawę z dziewczyną na czacie. btw. najlepiej byłoby jakby dziewczyny mogły tylko zgłosić niechcianego użytkownika, ale to administracja decydowałaby czy danych użytkownik zasłużył na banicję (tak jak jest na forum), bo jak czytam tutaj za co niektórzy dostają bana to mam wrażenie, że niektóre dziewczyny nadużywają te opcję.

men35w
Posty: 1

Post autor: men35w » ndz sty 14, 2024 12:41 pm

Też dostałem bana o jednej nie mam pojęcia za co

ODPOWIEDZ