Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Co byś zmieniła na SU

O wszystkim i o niczym.
Marcin231
Posty: 136

Re: Co byś zmieniła na SU

Post autor: Marcin231 » wt lut 23, 2021 6:02 pm

notesyre pisze:
wt lut 23, 2021 5:07 pm
Marcin231 pisze:
wt lut 23, 2021 12:22 am
Degustator_Kobiet pisze:
ndz lut 21, 2021 2:22 am
zapomniałem o najważniejszym brakuje płatności SMS/ itp
Każdy normalny facet ma kartę debetową. Płatności SMS oznaczają możliwość kupna żetonów przez dzieci.
Był tłumaczenia facetów, że w ten sposób chowali wydatki przed... żoną...
Wg mnie SMSy mogłyby zniknąć gdyby wprowadzili np. PaySafeCard - ale ponieważ to strona dla dorosłych to nie można. A tak to musimy machnąć na to ręką...
Wspólne konto z żoną albo dostęp żony do konta męża. Brzmi jak patologiczny związek ;)

100latzamurzynami2020
Posty: 71

Post autor: 100latzamurzynami2020 » sob lut 27, 2021 3:00 pm

Najlepiej to zakaz wprowadzania na transmisję chorych ludzi a jak już się taki szczur znajdzie to w kaftan i do izolatki;D

PaulaTsMtF
Posty: 7

Post autor: PaulaTsMtF » ndz sty 23, 2022 12:31 pm

Jak dla mnie to w pierwszej kolejności trzeba zrobić tak aby lista widzów była na widoku a nie w zakładce. I możliwość banowania tych cfaniakow co uciekają z listy widzów po napisaniu kocopolów

Fanbalonowicz
Posty: 25

Post autor: Fanbalonowicz » pn sty 24, 2022 8:40 am

Mogli by znieść limit ilości doładowań przez yetipay.

amelle
Posty: 1

Post autor: amelle » sob lut 05, 2022 11:45 am

Po pierwsze primo należy nakładać indywidualny znak wodny (dla oglądającego) tak aby utrudnić w prosty sposób nagrywanie transmisji.

Po drugie primo należy wywalić w kosmos wszystkie loterie, karry, kości i koła fortuny.

Po trzecie primo wywalić "cele" a nacisk położyć na transmisje grupowe. Czyli zamiast "jak będzie 50k żetonów to spadają majtki" to by było "grupowa o godz X, wstep Y zetonow, jak bedzie Z uczestnikow to zrobimy to, to i to", natomiast na ogolnym jasne stawki napiwkow, czyli za konkretna kwote od jednego ziomka jest konkretne dzialanie.

Po czwarte primo przy rejestracji powiazac temat z numerem telefonu, ze przychodzi jednorazowy kod i np pozwolic na maks trzy rejestracje na numer w przypadku checi zmiany nicka.

Po piate "filtr swiadczonych uslug". Jak jestem fetyszysta stop lub lubię złoty deszcz i akurat na to mam ochotę to powinna być możliwość zaznaczenia filtra i wtedy widzę tylko dziewczyny, które mogą w danym momencie dać mi to czego szukam, a nie musze wchodzić na poszczególne transmisje i sie dopytywać i zajmować dziewczynom czas.

Po szóste "czarna lista" tak aby nie wyświetlały się profile dziewczyn, których pokazami człowiek nie jest i nie będzie zainteresowany.

Po siódme wszelkie lovesensy tylko na grupowych.

avanti99
Posty: 18

Post autor: avanti99 » sob lut 12, 2022 2:03 pm

ja bym zmienila dwie rzeczy zeby mieli wstep na transmisje tylko ci co maja zetony do wydania a tych sepow i co obrazaja nie maja wstepu wogle tylko jak wplaca zetony to wtedy to raz a dwa dewinitywnie wywalic to piepszone naduzycie dziewczyny sie staraja na privkach zeby dogodzic zadowolic a przyjdzie taka jedna menda z droga i zglaszaja i zetony ida w pizdu do tego nie sprawiedliwie sa rozdzielane to mi sie wogle nie podobai powinni to raz na zawsze usunac

ODPOWIEDZ