Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Cam Girl czyli e-prostytucja

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
Przemek246
Posty: 69

Re: Cam Girl czyli e-prostytucja

Post autor: Przemek246 » pt sty 22, 2021 10:48 pm

Tak Helmut to sa e- prostytutki,tak samo jak ty e- kurwa,tylko one zarabiaja a ty tracisz i nie placisz dziewczynie tylko portalowi.Portal da ci zeton i mozesz pomarzyc ze masz sex z e - prostytutka bo ona ma vibro w cipce .To portal placi zl dziewczynie na konto jak sobie prowizje pobierze.Sobie mozesz mowic e - prostytutka,wazne ze sa e - kurwy na ktorych sie zarabia.Kurwy trzepia i gra muzyka.

Przemek246
Posty: 69

Post autor: Przemek246 » pt sty 22, 2021 10:52 pm

Helmut wpierdoliles sie w temat no chciales poszczekac Pisalismy monsterkowi ze skoro e - prostututki sa beee to po chuj tu siedzi? I ty to samo trzepiesz swojego malego smierdziela na tym portalu a brzydzisz sie prostytucja.Rozaniec w reke a nie szolap odpalasz hehe.

Helmut_Jakoktochce
Posty: 31

Post autor: Helmut_Jakoktochce » pt sty 22, 2021 10:55 pm

Przemek246 pisze:
pt sty 22, 2021 10:48 pm
Tak Helmut to sa e- prostytutki,tak samo jak ty e- kurwa,tylko one zarabiaja a ty tracisz i nie placisz dziewczynie tylko portalowi.Portal da ci zeton i mozesz pomarzyc ze masz sex z e - prostytutka bo ona ma vibro w cipce .To portal placi zl dziewczynie na konto jak sobie prowizje pobierze.Sobie mozesz mowic e - prostytutka,wazne ze sa e - kurwy na ktorych sie zarabia.Kurwy trzepia i gra muzyka.
Nie, ja e-kurwą nie jestem, bo ja nie zarabiam. Ja płacę e-kurwie, dlatego jestem e-kurwiarzem. Widzę, że masz podstawowe braki w logice. No trudno. Portal niczego mi nie daje, to ja daję portalowi swój kesz. I płacę e-kurwie żetonem za grzebanie sobie wibratorem w cipie. Kurwy trzepią, ja też trzepię, ale kutasa, i gra muzyka.

Helmut_Jakoktochce
Posty: 31

Post autor: Helmut_Jakoktochce » pt sty 22, 2021 10:57 pm

Przemek246 pisze:
pt sty 22, 2021 10:52 pm
Helmut wpierdoliles sie w temat no chciales poszczekac Pisalismy monsterkowi ze skoro e - prostututki sa beee to po chuj tu siedzi? I ty to samo trzepiesz swojego malego smierdziela na tym portalu a brzydzisz sie prostytucja.Rozaniec w reke a nie szolap odpalasz hehe.
Już ci mówiłem, kocham e-prostytutki. Kocham ten e-burdel, nawet ciebie kocham, choć jeszcze o tym nie wiem. ;)

Helmut_Jakoktochce
Posty: 31

Post autor: Helmut_Jakoktochce » pt sty 22, 2021 11:01 pm

Przemek246 pisze:
pt sty 22, 2021 10:52 pm
Helmut wpierdoliles sie w temat no chciales poszczekac Pisalismy monsterkowi ze skoro e - prostututki sa beee to po chuj tu siedzi? I ty to samo trzepiesz swojego malego smierdziela na tym portalu a brzydzisz sie prostytucja.Rozaniec w reke a nie szolap odpalasz hehe.
Czy mi się wydaje, czy ty też się wpierdoliłeś w temat i szczekasz aż niemiło. Skończ te swoje zrób to, zrób tamto, nie ty mi będziesz mówił, co mam robić. Pionku internetowy.

Przemek246
Posty: 69

Post autor: Przemek246 » pt sty 22, 2021 11:09 pm

Wydaje ci sie Helmut Bo to monsterek zaczal szczekac ze prostytutki sa na portalu erotycznym a on nie chce tu byc tylko mama mu kazala trzepac i patrzec w krok.On sie martwi o ich przyszlosc ze nie zostana kiedys matkami,bo caly swiat je widzi i trzepie gnata pod ich vibrator.No i teraz ty sie wjebales w temat chuj wie po co,jestes kurwa wal smierdziela trac hajs zeby dziewczyny zarobily i ciesz sie ze masz gdzie fredzla tarmosic bo swierszczyki obrzydly i gitara.

monster500
Posty: 59

Post autor: monster500 » pt sty 22, 2021 11:12 pm

Przemek246 pisze:
pt sty 22, 2021 11:09 pm
Wydaje ci sie Helmut Bo to monsterek zaczal szczekac ze prostytutki sa na portalu erotycznym a on nie chce tu byc tylko mama mu kazala trzepac i patrzec w krok.On sie martwi o ich przyszlosc ze nie zostana kiedys matkami,bo caly swiat je widzi i trzepie gnata pod ich vibrator.No i teraz ty sie wjebales w temat chuj wie po co,jestes kurwa wal smierdziela trac hajs zeby dziewczyny zarobily i ciesz sie ze masz gdzie fredzla tarmosic bo swierszczyki obrzydly i gitara.
D E B I L


NARA

Helmut_Jakoktochce
Posty: 31

Post autor: Helmut_Jakoktochce » pt sty 22, 2021 11:20 pm

Przemek246 pisze:
pt sty 22, 2021 11:09 pm
Wydaje ci sie Helmut Bo to monsterek zaczal szczekac ze prostytutki sa na portalu erotycznym a on nie chce tu byc tylko mama mu kazala trzepac i patrzec w krok.On sie martwi o ich przyszlosc ze nie zostana kiedys matkami,bo caly swiat je widzi i trzepie gnata pod ich vibrator.No i teraz ty sie wjebales w temat chuj wie po co,jestes kurwa wal smierdziela trac hajs zeby dziewczyny zarobily i ciesz sie ze masz gdzie fredzla tarmosic bo swierszczyki obrzydly i gitara.
Nie kurwa po co, tylko bo LUBIĘ! Zabroń mi! Sam jesteś kurwa! Bo widzę, ze po ludzku nie trafia. Będę walił śmierdziela i zgniłka, tracił kesz i cieszył się, że nie muszę tarmosić gnata pod świerszczyki. Jestem w e-burdelu i walę pod e-kurwy, którym za to płacę! Oleeeeeeeeeee!!!

Przemek246
Posty: 69

Post autor: Przemek246 » pt sty 22, 2021 11:31 pm

Jasne ze bedziesz Helmut bo nie masz wyjscia te wszystkie co nie sa e -prostytutkami maja wyjebane na ciebie bo jestes e - kurwa marszcaca freda przed monitorkiem nie jestes godzien byc ojcem ich dzieci.

Helmut_Jakoktochce
Posty: 31

Post autor: Helmut_Jakoktochce » pt sty 22, 2021 11:36 pm

Przemek246 pisze:
pt sty 22, 2021 11:31 pm
Jasne ze bedziesz Helmut bo nie masz wyjscia te wszystkie co nie sa e -prostytutkami maja wyjebane na ciebie bo jestes e - kurwa marszcaca freda przed monitorkiem nie jestes godzien byc ojcem ich dzieci.
Po chuj się rozmnażać na tym parszywym świecie? Miałbym być ojcem dziecka e-kurwy? Żeby w przypadku dziewczynki, w ślady matki w przyszłości poszła? Nigdy! Kicia, jaka ty jesteś jebnięta, to kutas opada.

ODPOWIEDZ