Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Cam Girl czyli e-prostytucja

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
asf89
Posty: 232

Re: Cam Girl czyli e-prostytucja

Post autor: asf89 » śr gru 09, 2020 10:32 pm

_czester pisze:
śr gru 09, 2020 9:42 pm
asf89 pisze:
śr gru 09, 2020 9:21 pm
Kolejny moralizator się znalazł.

To czy ktoś uważa sex kamerki za prostytucje czy nie, zależy od tego jaką definicję prostytucji się przyjmie. Każdy może sobie przeklejać definicje z encyklopedii albo bawić się w etymologa i tłumaczyć nam od jakich słów wywodzi się to słowo, ale to nie znaczy że definicja w którą ty wierzysz jest jedyną, właściwą i nieomylną.
moralizator? sorry ale to nie to szacunek wiesz co to? Ja kupiłem 18-latce (no dobra jeszcze nie miała brakowało OK miesiąca) prezent na walentynki i mnie określił ktoś ze chciałem ją kupić, Już nie wspomnę jakie problemy z tym miałem. No etymologia słowa jest nieomylna.
Moralizator, bo przedstawiasz nam swoją opinie na temat tego co tu robimy, w dość jednoznaczny sposób próbujesz zaznaczyć, że to jest złe i odmawiasz przyjęcia jakichkolwiek argumentów z naszej strony.

Wiem co to szacunek, ale po twoich wypowiedziach, tym jak wrzucasz wszystkich do jednego worka, nie jestem przekonany, że ty wiesz co to słowo znaczy. Nie znasz mnie i po tym jak zrozumiałeś jedno moje zdanie stwierdzasz, że cię nie szanuje? To takie trochę daleko idące wnioski, ale spoko mogę z tobą tak rozmawiać skoro już zacząłeś.

Chcesz mnie uczyć o szacunku, a sam na dzień dobry stwierdzasz, że dziewczyny tutaj to prostytutki, bo trudnią się pracą camgirl. Rozumiem, że z każdą jedną rozmawiałeś i przejrzałeś ich opisy profili? Zdajesz sobie sprawę z tego, że są tu też dziewczyny które nie pokazują w ogóle golizny i są skłonne tylko rozmawiać z widzami? Je też nazwiesz prostytutkami, przecież też są camgirl? Gdzie tu szacunek w twoich słowach?

Chcesz mnie uczyć o szacunku, a nawet nie przeczytałeś mojej wypowiedzi ze zrozumieniem i przeinaczasz to co napisałem, tak żebyś mógł mi coś wytknąć. Gdzie tu szacunek w twoich słowach?

Napisałem, że twoja definicja nie koniecznie musi być tą jedyną właściwą, a ty mi odpowiadasz, że etymologia jest nieomylna. W jaki sposób to się ma do mojej wypowiedzi? Ponownie pytam, gdzie tu szacunek w twoich słowach?

Ja tu nie widzę za grosz szacunku w tym co piszesz.


Każda dziedzina naukowa jest czasem omylna. Etymologia niestety też bywa omylna, nie za często, ale się zdarza. Ponadto etymologia słów określa ich pochodzenie, co nie zawsze jest tożsame z definicją tych słów. Definicja słów potrafi też zmieniać się z biegiem czasu w zależności od tego jak są używane w społeczeństwie.


Jaki związek w kontekście tej dyskusji ma twoja historia o walentynkach? Zostałeś ofiarą czyjegoś widzenia świata i tego jak ktoś ciebie wtedy ocenił, bez zrozumienia twoich intencji i zamiarów. Podobnie ty teraz oceniasz ludzi na tym portalu według tego jak ty patrzysz na świat.

asf89
Posty: 232

Post autor: asf89 » śr gru 09, 2020 10:49 pm

_czester pisze:
śr gru 09, 2020 9:51 pm
asf89 pisze:
śr gru 09, 2020 9:21 pm
Jeżeli z łamaniem prawa pijesz dalej do prostytucji, to nie masz bladego pojęcia o czym mówisz, w polskim prawie karalne jest sutenerstwo, a nie prostytucja. Pomijam już fakt, że polskie przepisy w tym zakresie stoją od lat w miejscu i w ogóle nie ogarniają tematu camgirl.
Nie przypominam sobie by PROSTYTUCJA była legalna. Sutenerstwo pasuje portal zarabia na tym a jeszcze kuplerstwo czyli ułatwianie. Ale przede wszystkim powinna być informacja czym może taki zarobek być. Do tego nie płaca podatków w Polsce rejestracja w USAa nawet nie no patrzcie już Gibraltar.
Ponownie zobaczyłeś tylko to co chciałeś zobaczyć w mojej wypowiedzi, a nie to co napisałem...

Pokaż mi przepis w polskim prawie który zabrania prostytucji. Nie ma takiego, polskie prawo zabrania stręczycielstwa, sutenerstwa i kuplerstwa. Prostytucja jako taka nie jest zakazana, a więc jest LEGALNA. Ba, jeśli chcesz to możesz nawet zgłosić w urzędzie, że się prostytuujesz i nikt ci nic nie zrobi, no dobra, może Pani w okienku krzywo się na ciebie spojrzy i rzuci jakiś zjadliwy komentarz.

W jaki sposób pasuje sutenerstwo, żeby mówić o sutenerstwie musi najpierw dojść do prostytucji. Ja tu prostytucji nie widzę, bo nie zgadzam się z twoją definicją prostytucji. Podobnie polskie prawo nie widzi tu prostytucji, bo zawód camgirl w świetle polskiego prawa, prostytucją nie jest.

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » śr gru 09, 2020 11:00 pm

Co tu dużo rozkminiać, przecież to oczywiste, że te panie, to ekspedientki, bo sprzedają swój wizerunek.
Co z tego, że głównie swojej gołej piczy, z odmierzającą czas i wibracje skarbonką w środku... w końcu, to tylko nieistotne szczegóły.
Co z tego, że 100 facetów, w jednej chwili, wali do tego widoku swoje kapucyny... w końcu, gdyby mieli odrobinę honoru oraz silnej woli, mogliby nie walić.

Obrazek

Serio?!
;)
Ostatnio zmieniony czw gru 10, 2020 8:31 am przez kiepski_dowcip, łącznie zmieniany 1 raz.

Konkurs_Filmowy
Posty: 18

Post autor: Konkurs_Filmowy » śr gru 09, 2020 11:11 pm

"Dziewczyny, z którymi rozmawiałem, odpierały zarzuty o prostytucję, mówiąc, że nie sprzedają swojego ciała, tylko cielesność. Statystki mówią jednak, że dziewczyny wykonując taką profesję przekraczają wszystkie granice - dodał Zieliński." - o jakie granice chodzi?

przynajmniej komentarze z artykułu, z którego cytaty wklejasz, są OK :
Te dziewczyny sprzedają uczciwie najwyższej klasy sprawdzony prawdziwy produkt, a tych dwóch kłamców pseudonaukowców tylko swoje kłamliwe wypociny mózgowe po telewizjach śmieciowych, tylko to potrafią.
Prostytucją jest praca za free na kasie w markecie
Zaprosili dwóch eunuchów którzy czerpią kasę też ale na prostytucji psychologoczno- pseudonaukowej
Żadna praca nie hańbi. To człowiek - zachowując się jak niewychowany wieprz - czyni hańbi pracę.
Pokażę kudłatą za 50 zł
Lubisz patrzysz lub się rozbierasz. Nie lubisz nie robisz tego. Szanujcie wolność innych, jeśli chcecie mieć szanowaną swoją wolność.
wiekszosc niewolnikow to prostytutki. MUSZA robic cos PRZECIW SWOJEMU JA, zeby zyc.
OD CZASU JAK MOJA BABA W TYM ROBI LODÓWKE MAMY PEŁNĄ
Maddie wygląda bosko w rózowej sukience - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. piszcie co chcecie, ale Jej występy po prostu przyjemnie się ogląda. No. 1 na SU, choć nie jest moją ulubioną szowapiarką.
Ostatnio zmieniony ndz gru 13, 2020 10:48 am przez Konkurs_Filmowy, łącznie zmieniany 2 razy.

_czester
Posty: 14

Post autor: _czester » śr gru 09, 2020 11:14 pm

asf89 pisze:
śr gru 09, 2020 10:49 pm
W jaki sposób pasuje sutenerstwo, żeby mówić o sutenerstwie musi najpierw dojść do prostytucji. Ja tu prostytucji nie widzę, bo nie zgadzam się z twoją definicją prostytucji. Podobnie polskie prawo nie widzi tu prostytucji, bo zawód camgirl w świetle polskiego prawa, prostytucją nie jest.
Formalnie prawo do tego nic nie ma. Moja definicje prostytucji?

Prostytucja (pot. nierząd) – świadczenie usług o charakterze seksualnym (wikipedia)

Prostytucja – sprzedaż usług seksualnych za pieniądze lub inny rodzaj zapłaty.

Prostytucja - proceder sprzedaży usług seksualnych

Nic sobie nie wymyśliłem wie nie jest to moja definicja. Wpisz google tam wszystko pisze.

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » śr gru 09, 2020 11:17 pm

Konkurs_Filmowy pisze:
śr gru 09, 2020 11:11 pm
Maddie wygląda bosko w rózowej sukience - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. piszcie co chcecie, ale Jej występy po prostu przyjemnie się ogląda. No. 1 na SU, choć nie jest moją ulubioną szowapiarką.
Ty, ale o co chodzi z tą Maddie, że w tym miejscu postanowiłeś o niej wspomnieć?

Konkurs_Filmowy
Posty: 18

Post autor: Konkurs_Filmowy » śr gru 09, 2020 11:26 pm

kiepski_dowcip pisze:
śr gru 09, 2020 11:17 pm
Konkurs_Filmowy pisze:
śr gru 09, 2020 11:11 pm
Maddie wygląda bosko w rózowej sukience - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. piszcie co chcecie, ale Jej występy po prostu przyjemnie się ogląda. No. 1 na SU, choć nie jest moją ulubioną szowapiarką.
Ty, ale o co chodzi z tą Maddie, że w tym miejscu postanowiłeś o niej wspomnieć?
bo tak jest, proste.
Ostatnio zmieniony czw gru 10, 2020 12:16 am przez Konkurs_Filmowy, łącznie zmieniany 2 razy.

asf89
Posty: 232

Post autor: asf89 » śr gru 09, 2020 11:54 pm

_czester pisze:
śr gru 09, 2020 11:14 pm
asf89 pisze:
śr gru 09, 2020 10:49 pm
W jaki sposób pasuje sutenerstwo, żeby mówić o sutenerstwie musi najpierw dojść do prostytucji. Ja tu prostytucji nie widzę, bo nie zgadzam się z twoją definicją prostytucji. Podobnie polskie prawo nie widzi tu prostytucji, bo zawód camgirl w świetle polskiego prawa, prostytucją nie jest.
Formalnie prawo do tego nic nie ma. Moja definicje prostytucji?

Prostytucja (pot. nierząd) – świadczenie usług o charakterze seksualnym (wikipedia)

Prostytucja – sprzedaż usług seksualnych za pieniądze lub inny rodzaj zapłaty.

Prostytucja - proceder sprzedaży usług seksualnych

Nic sobie nie wymyśliłem wie nie jest to moja definicja. Wpisz google tam wszystko pisze.

Mówisz, że prawo do tego nic nie ma, ale wcześniej twierdziłeś, że prostytucja jest nielegalna. To jak to w końcu jest? Rozważamy o prawie czy o rozumieniu słów, czy o definicjach? Ciągle zmieniasz zdanie, plączesz się i kręcisz za każdym razem jak przegrywasz na argumenty.


Fajne definicje, bardzo się cieszę, że umiesz kopiować definicje ze słowników, szkoda że kopiujesz tylko to co jest wygodne do przedstawienia twoich argumentów. Ja też tak mogę zagrać.

Prostytucja (pot. nierząd) – świadczenie usług o charakterze seksualnym, polegające zwykle na odbywaniu stosunku płciowego w zamian za pieniądze lub inne korzyści.
Tak wygląda pierwsze zdanie na wikipedii, kiedy kopiuje się je w całości, a nie tylko fragment wygodny dla twojego argumentu.

Z kolei trzecie zdanie na wikipedii wygląda tak:
Osoba oferująca seks za zapłatę jest pracownikiem seksualnym. Kobieta świadcząca takie usługi to prostytutka, zaś mężczyzna to męska prostytutka.

Seks za zapłatę... kurde, ale mnie dymają na tym showupie, nigdy nie dostałem seksu za moje żetony, tylko same pokazy. Ba, chyba ze mną coś też jest nie tak, bo nigdy nawet od żadnej dziewczyny tu nie oczekiwałem seksu za żetony.

Mówisz, że to nie jest twoja definicja, ale wklejasz w kółko tylko to co pasuje do opinii którą próbujesz wygłosić, więc to zdecydowanie wygląda jakby to jednak było spójne z twoimi poglądami.

Tak na marginesie, jak już chcesz tak ze mną walczyć na "poprawności", to w google nic nie "pisze", tylko jest napisane.

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » śr gru 09, 2020 11:55 pm

Konkurs_Filmowy pisze:
śr gru 09, 2020 11:26 pm
kiepski_dowcip pisze:
śr gru 09, 2020 11:17 pm
Konkurs_Filmowy pisze:
śr gru 09, 2020 11:11 pm
Maddie wygląda bosko w rózowej sukience - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. piszcie co chcecie, ale Jej występy po prostu przyjemnie się ogląda. No. 1 na SU, choć nie jest moją ulubioną szowapiarką.
Ty, ale o co chodzi z tą Maddie, że w tym miejscu postanowiłeś o niej wspomnieć?
bo tak jest, proste.
Już rozumiem, według ciebie Maddie jest odpowiednią "Cam Girl czyli e-prostytutką" na odpowiednim miejscu: "U nas najlepsze live show - seks chat za darmo. Seks na żywo jeszcze nigdy nie był tak przyjemny, a to wszystko za darmo. Webcams chat to innowacyjny sposób na poznanie nowych osób - pokazy live show naszych użytkowników. Tylko na naszej stronie znajdziesz pokazy - ostry seks na żywo. Interesują Cię sex kamery za darmo? Zapraszamy! Wejdź i przekonaj się czym jest ostry seks online. Serwis jest przeznaczony tylko dla dorosłych, może zawierać treści o charakterze erotycznym lub uznane za obraźliwe."

Z tą darmochą, to trochę przesadzone, ale reszta się zgadza.
Maddie, ze swoją nagą psiochą, obnażonymi cyckami i gołą dupą, idealnie się wpisała w ten internetowy burdel.

asf89
Posty: 232

Post autor: asf89 » czw gru 10, 2020 12:02 am

kiepski_dowcip pisze:
śr gru 09, 2020 11:55 pm
Z tą darmochą, to trochę przesadzone, ale reszta się zgadza.
Maddie, ze swoją nagą psiochą, obnażonymi cyckami i gołą dupą, idealnie się wpisała w ten internetowy burdel.
Z tym seksem na żywo to też można by się kłócić, jak dla mnie zabawianie się przed kamerą to zwykła masturbacja, a przy dwóch (lub więcej) osobach można ewentualnie mówić o cyberseksie, chyba że jest zero interakcji między tymi osobami, to znowu tylko masturbacja, ale to znowu wchodzimy w dywagacje o definicjach. :p

ODPOWIEDZ