Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Cam Girl czyli e-prostytucja

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
Przemek246
Posty: 69

Re: Cam Girl czyli e-prostytucja

Post autor: Przemek246 » pt sty 22, 2021 11:56 pm

Helmut od lat marszczysz freda na szolapie.Te e- prostytutki to ci moga vibro wsadzic w cipke jak zaplacisz portalowi za ich zabawe,wiec rozmarzyles sie piszac ze e - prostytutka miala by ci rodzic dzieci.Ani e -prostytutka cie nie chce ani ta nie e - prostytutka.Jestes marnym kutafonem patrzacym sie w szkielko.Nie zamoczysz smierdzielka wiec nie masz co pierdolic o rozmnazaniu.Za bardzo wyobraznia cie poniosla.To by bylo na tyle,podziekuj ładnie za wyprostowanie tematu i na drugi raz morda w kubelek i nie wpierdalaj sie jak swinia w pomidory.Bo irytujesz sie chlopino i chuj opada.a na co ci to potrzebne.Monsterek poszczekal i lula w budzie.Teraz twoja kolej pysk zamknac i do budy warowac.Dziekuje za uwage hehe.

Pinky99
Posty: 1

Post autor: Pinky99 » pt sty 22, 2021 11:59 pm

Przemek246 pisze:
pt sty 22, 2021 11:56 pm
Helmut od lat marszczysz freda na szolapie.Te e- prostytutki to ci moga vibro wsadzic w cipke jak zaplacisz portalowi za ich zabawe,wiec rozmarzyles sie piszac ze e - prostytutka miala by ci rodzic dzieci.Ani e -prostytutka cie nie chce ani ta nie e - prostytutka.Jestes marnym kutafonem patrzacym sie w szkielko.Nie zamoczysz smierdzielka wiec nie masz co pierdolic o rozmnazaniu.Za bardzo wyobraznia cie poniosla.To by bylo na tyle,podziekuj ładnie za wyprostowanie tematu i na drugi raz morda w kubelek i nie wpierdalaj sie jak swinia w pomidory.Bo irytujesz sie chlopino i chuj opada.a na co ci to potrzebne.Monsterek poszczekal i lula w budzie.Teraz twoja kolej pysk zamknac i do budy warowac.Dziekuje za uwage hehe.
Tobie pilnie potrzebny psychiatra.

Helmut_Jakoktochce
Posty: 31

Post autor: Helmut_Jakoktochce » sob sty 23, 2021 12:10 am

Przemek246 pisze:
pt sty 22, 2021 11:56 pm
Helmut od lat marszczysz freda na szolapie.Te e- prostytutki to ci moga vibro wsadzic w cipke jak zaplacisz portalowi za ich zabawe,wiec rozmarzyles sie piszac ze e - prostytutka miala by ci rodzic dzieci.Ani e -prostytutka cie nie chce ani ta nie e - prostytutka.Jestes marnym kutafonem patrzacym sie w szkielko.Nie zamoczysz smierdzielka wiec nie masz co pierdolic o rozmnazaniu.Za bardzo wyobraznia cie poniosla.To by bylo na tyle,podziekuj ładnie za wyprostowanie tematu i na drugi raz morda w kubelek i nie wpierdalaj sie jak swinia w pomidory.Bo irytujesz sie chlopino i chuj opada.a na co ci to potrzebne.Monsterek poszczekal i lula w budzie.Teraz twoja kolej pysk zamknac i do budy warowac.Dziekuje za uwage hehe.
I będę marszczył, do samego końca, mojego lub su!
To ty, pierdolnięta babo, zaczęłaś temat dzieci e-kurew.
Wyprostowała to ci się fałda pod cyckami, teraz czas na tę na plecach, krupnioku mały.
Będę się wpierdalał, gdzie chcę, nie ty tu jesteś od porządków.
Teraz idź po ogórka i zaaplikuj go sobie tam, gdzie lubisz najbardziej. A gdzie, to wszyscy wiedzą.
Później z niego mizerię rodzinie zrób!
Znalazła się, "modelka"...

Nordas
Posty: 5

Post autor: Nordas » czw lut 25, 2021 3:23 pm

Przemek246 pisze:
pt sty 22, 2021 11:56 pm
Helmut od lat marszczysz freda na szolapie.Te e- prostytutki to ci moga vibro wsadzic w cipke jak zaplacisz portalowi za ich zabawe,wiec rozmarzyles sie piszac ze e - prostytutka miala by ci rodzic dzieci..
Nie płacisz portalowi tylko kupujesz wirtualną walutę żetony od portalu a płacisz kobiecie za "zwalenie" i dlatego jest to prostytucja. Dziw że tacy idioci żyją na tym świecie.

100latzamurzynami2020
Posty: 71

Post autor: 100latzamurzynami2020 » czw lut 25, 2021 3:53 pm

Nordas pisze:
czw lut 25, 2021 3:23 pm
Przemek246 pisze:
pt sty 22, 2021 11:56 pm
Helmut od lat marszczysz freda na szolapie.Te e- prostytutki to ci moga vibro wsadzic w cipke jak zaplacisz portalowi za ich zabawe,wiec rozmarzyles sie piszac ze e - prostytutka miala by ci rodzic dzieci..
Nie płacisz portalowi tylko kupujesz wirtualną walutę żetony od portalu a płacisz kobiecie za "zwalenie" i dlatego jest to prostytucja. Dziw że tacy idioci żyją na tym świecie.

Ja lubię sobie zwalić i robię to sam swoją ręką żeby było jasne haha i nie wynurza się żadna ręka z monitora która mi wali więc gdybym chciał dziwkę bym sobie zadzwonił na roxe pajacu

Nordas
Posty: 5

Post autor: Nordas » czw lut 25, 2021 8:09 pm

100latzamurzynami2020 pisze:
czw lut 25, 2021 3:53 pm
Nordas pisze:
czw lut 25, 2021 3:23 pm
Przemek246 pisze:
pt sty 22, 2021 11:56 pm
Helmut od lat marszczysz freda na szolapie.Te e- prostytutki to ci moga vibro wsadzic w cipke jak zaplacisz portalowi za ich zabawe,wiec rozmarzyles sie piszac ze e - prostytutka miala by ci rodzic dzieci..
Nie płacisz portalowi tylko kupujesz wirtualną walutę żetony od portalu a płacisz kobiecie za "zwalenie" i dlatego jest to prostytucja. Dziw że tacy idioci żyją na tym świecie.

Ja lubię sobie zwalić i robię to sam swoją ręką żeby było jasne haha i nie wynurza się żadna ręka z monitora która mi wali więc gdybym chciał dziwkę bym sobie zadzwonił na roxe pajacu
Rzeczywiście jesteś 100 la za murzynami jeśli nie potrafisz iść w postępem i nie rozumiesz że coś jest wirtualne. Odsyłam do początków camgirl w USA. Płacisz kobiecie za podnieceniu w celu wykonania innej czynności seksualnej tak swoją ręką ale z pomocą opłaconej osoby.

Nordas
Posty: 5

Post autor: Nordas » czw lut 25, 2021 9:50 pm

Nie nie chce wiedzieć jakie dziwki preferujesz. Wystarczy że marnujesz kasę na te przyjemności. Nie urwij śmigła, nie zepsuj laptopa jak będziesz tryskać będzie dziwnie w serwisie mówić że zalałeś spermą

100latzamurzynami2020
Posty: 71

Post autor: 100latzamurzynami2020 » czw lut 25, 2021 10:32 pm

Nordas pisze:
czw lut 25, 2021 9:50 pm
Nie nie chce wiedzieć jakie dziwki preferujesz. Wystarczy że marnujesz kasę na te przyjemności. Nie urwij śmigła, nie zepsuj laptopa jak będziesz tryskać będzie dziwnie w serwisie mówić że zalałeś spermą
Twoja stara to też dzi*ka bo się macała w młodości po cyckach :P. Kto mi zabroni rozpierdalać kasę ostatnio nawet bezdomnemu zrobiłem zakupy pod biedronką więc to ,że kogoś wspomagam czy to tutaj czy gdziekolwiek CH*JA masz do gadania i do patrzenia w mój i cudzy portfel. Schowaj zaskórniaki w skarpetkę i zabierz do grobu.

Nordas
Posty: 5

Post autor: Nordas » czw lut 25, 2021 11:24 pm

100latzamurzynami2020 pisze:
czw lut 25, 2021 10:32 pm
Nordas pisze:
czw lut 25, 2021 9:50 pm
Nie nie chce wiedzieć jakie dziwki preferujesz. Wystarczy że marnujesz kasę na te przyjemności. Nie urwij śmigła, nie zepsuj laptopa jak będziesz tryskać będzie dziwnie w serwisie mówić że zalałeś spermą
Twoja stara to też dzi*ka bo się macała w młodości po cyckach :P. Kto mi zabroni rozpierdalać kasę ostatnio nawet bezdomnemu zrobiłem zakupy pod biedronką więc to ,że kogoś wspomagam czy to tutaj czy gdziekolwiek CH*JA masz do gadania i do patrzenia w mój i cudzy portfel. Schowaj zaskórniaki w skarpetkę i zabierz do grobu.
Jesteś idotą masz coś jeszcze do powiedzenia czy tylko epitety rodzinę kmiocie? trudno pojąc że laski zarabiające dupa i wkładające sobie wibratory, palce czy ogórki, marchewki za kasę w cipska to dziwki. Masz kasę chyba od laski zarabiającej na tym portalu bo się gorączkujesz jakbyś miał miesiączkę. To jest prostytucja każdy Ci to powie. A teraz idź rób inne czynności seksualne na modelkach :D

100latzamurzynami2020
Posty: 71

Post autor: 100latzamurzynami2020 » pt lut 26, 2021 4:04 pm

Nordas pisze:
czw lut 25, 2021 11:24 pm
100latzamurzynami2020 pisze:
czw lut 25, 2021 10:32 pm
Nordas pisze:
czw lut 25, 2021 9:50 pm
Nie nie chce wiedzieć jakie dziwki preferujesz. Wystarczy że marnujesz kasę na te przyjemności. Nie urwij śmigła, nie zepsuj laptopa jak będziesz tryskać będzie dziwnie w serwisie mówić że zalałeś spermą
Twoja stara to też dzi*ka bo się macała w młodości po cyckach :P. Kto mi zabroni rozpierdalać kasę ostatnio nawet bezdomnemu zrobiłem zakupy pod biedronką więc to ,że kogoś wspomagam czy to tutaj czy gdziekolwiek CH*JA masz do gadania i do patrzenia w mój i cudzy portfel. Schowaj zaskórniaki w skarpetkę i zabierz do grobu.
Jesteś idotą masz coś jeszcze do powiedzenia czy tylko epitety rodzinę kmiocie? trudno pojąc że laski zarabiające dupa i wkładające sobie wibratory, palce czy ogórki, marchewki za kasę w cipska to dziwki. Masz kasę chyba od laski zarabiającej na tym portalu bo się gorączkujesz jakbyś miał miesiączkę. To jest prostytucja każdy Ci to powie. A teraz idź rób inne czynności seksualne na modelkach :D
Ale gimela na kółkach widać ,że sekciarz i obłąkany. Gdybym chciał być kurwą męską miałbym się pytać o zgodę Tobie? aaahahahaha to dopiero hity;D .Za dużo sobie wyobrażasz SUPER HERO się znalazł tam gdzie każdy trzepie kapucyna wszystko jest dla ludzi a jak nie pojęte są te rzeczy dla takiej szarej komórki jak ty to musisz odkładać na leczenie dupy bo na łeb już Ci dawno padło aaahahaha;D

ODPOWIEDZ