Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Cam Girl czyli e-prostytucja

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
_magnetic_
Posty: 11

Re: Cam Girl czyli e-prostytucja

Post autor: _magnetic_ » pt mar 26, 2021 11:01 am

Zuzanna__30 pisze:
pt mar 26, 2021 8:23 am
Ogarnijcie się w końcu , bo to My powinniśmy zacząć wprowadzać nowe zwyczaje , niestandardowe zachowania czy nawet zawiązki. Oczywiście w granicach rozsądku, jeśli dana osoba nie szkodzi innym, żyje sobie swoim życiem to po co rzucać kłody pod nogi. Ostatnio usłyszałam ,od koleżanki która zobaczyła mnie jak transmituje tutaj, że brzydzi się takim zachowaniem. Ok ,rozumiem, ale tej samej koleżanki mąż , próbował przekupić policjanta ,czy był skłonny potrącić dziecko osoby która mu jest dłużna pieniądze i to było wybaczone przez tą koleżankę. W jakim my świecie żyjemy.....Wybaczcie uniosłam się, ale tematy na tym forum czasami mnie powalają :)
Zarabianie na nierządzie a przekupstwo to jednak spora różnica. Jedno jest NIEMORALNE OBYCZAJOWO zarabiasz na intymności swojej zaspakajając facetów często żonatych tekst z showupa "zona śpi obok a ja patrzę na Ciebie i wale" a to drugie karnie zabronione. Wiec reakcja koleżanki nie dziwi.

Zuzanna__30
Posty: 26

Post autor: Zuzanna__30 » pt mar 26, 2021 12:48 pm

Przekupstwo... tylko do tego momentu doczytałeś??? Ok ;)

_magnetic_
Posty: 11

Post autor: _magnetic_ » pt mar 26, 2021 12:54 pm

Przeczytałem całe z trudnościami bo masz problem z pisaniem by zrozumieć o co Ci chodzi ale to akurat nie dziwi bo nie wymagam od dziewczyn/kobiet tu będących inteligencji. Będziesz się tu dalej kompromitować i tłumaczyć swoje niemoralne zarabianie.

Zuzanna__30
Posty: 26

Post autor: Zuzanna__30 » pt mar 26, 2021 1:05 pm

aaa i czy to moja wina ,że "mąż zabawia się ze mną, a żona śpi obok" Mój Drogi nie zawsze seks kończy się na przeżyciach łóżkowych "małżeństwa" , może to "małżeństwo" chce iść o krok do przodu i pragnie dorzucić trochę pikanterii do swoich relacji łóżkowych. Nie mi to oceniać ,ani Tobie. Jak najbardziej szanuje Twoją zdanie na ten temat ale Ty chyba nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Niech każdy skupi się na sobie a nie na innych i to będzie piękne :)

Zuzanna__30
Posty: 26

Post autor: Zuzanna__30 » pt mar 26, 2021 1:07 pm

Nieee wybacz , ehhh zbyt tempa jestem ,żeby odpowiedzieć :P buziaki, uściski itp:P

_magnetic_
Posty: 11

Post autor: _magnetic_ » pt mar 26, 2021 1:20 pm

Zuzanna__30 pisze:
pt mar 26, 2021 1:05 pm
aaa i czy to moja wina ,że "mąż zabawia się ze mną, a żona śpi obok" Mój Drogi nie zawsze seks kończy się na przeżyciach łóżkowych "małżeństwa" , może to "małżeństwo" chce iść o krok do przodu i pragnie dorzucić trochę pikanterii do swoich relacji łóżkowych. Nie mi to oceniać ,ani Tobie. Jak najbardziej szanuje Twoją zdanie na ten temat ale Ty chyba nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Niech każdy skupi się na sobie a nie na innych i to będzie piękne :)
Ze zrozumienie tego co się czyta też problem. Pikanteria żona śpi a on baby za kasę ogląda :D Bardziej może być uznane za zdradę niż pikanterie. Ja się na nikim nie skupiam informuje że zarabianie takie jest niemoralne i nie skończy się dobrze dla osób tak zarabiających czasami trzeba kimś wstrząsnąć by głupot nie robił bo dziś dla ludzi najważniejsza jest kasa a dla kobiet to już w ogóle jak widać ZROBIA WSZYSTKO za pieniądze ku uciesze facetów nawet staną sie dziwkami i za kase sie zabwią na kam to juz bardziej cenie normlana dziwkę jej wyczynów nikt nie nagra i nie będzie miał w telefonie i nie będzie siary na ulicy idąc z taką dziewczyna w przyszłości

Tylko czy w życiu facet się na to zgodzi i czy bedzi chciał byc z taką kobietą?.

Zuzanna__30
Posty: 26

Post autor: Zuzanna__30 » pt mar 26, 2021 1:25 pm

Jednak dalej nie rozumiesz ;)Pozdrawiam i ściskam :* Widocznie moja głupota nie pozwoliła przekazać zbyt wyraźnie moich myśli :*

_magnetic_
Posty: 11

Post autor: _magnetic_ » pt mar 26, 2021 1:29 pm

Zuzanna__30 pisze:
pt mar 26, 2021 1:25 pm
Jednak dalej nie rozumiesz ;)Pozdrawiam i ściskam :* Widocznie moja głupota nie pozwoliła przekazać zbyt wyraźnie moich myśli :*
No sorry nie rozumiem kurwienia się za kasę i bycia wytkniętą przez ludzi dokoła Tylko by mieć kasę. Jakieś granice są. Nie da się tego wyjaśnić sorry. 95% społeczeństwa tego nie zrozumie.

Zuzanna__30
Posty: 26

Post autor: Zuzanna__30 » pt mar 26, 2021 1:46 pm

No i dlatego szanuję Twoją opinie. Mój świat, moje zabawki, Twój świat to i Twoje zabawki. Rozumiesz..?? Nie będę wchodziła buciarami w Twoje życie ,bo mnie to nie interesuje , skupiam się na sobie. Mam nadzieję ,że teraz zrozumiałeś o co mi chodzi :P Jeśli nie to trudno, ponownie serdecznie ściskam i całuję ;P

_magnetic_
Posty: 11

Post autor: _magnetic_ » pt mar 26, 2021 2:10 pm

Zuzanna__30 pisze:
pt mar 26, 2021 1:46 pm
No i dlatego szanuję Twoją opinie. Mój świat, moje zabawki, Twój świat to i Twoje zabawki. Rozumiesz..?? Nie będę wchodziła buciarami w Twoje życie ,bo mnie to nie interesuje , skupiam się na sobie. Mam nadzieję ,że teraz zrozumiałeś o co mi chodzi :P Jeśli nie to trudno, ponownie serdecznie ściskam i całuję ;P
Nie jest Twój świat jak robisz coś publicznie. Dlatego pisałem ze co innego seks za kasę a co innego nadawanie w kamerce to jest sprzedanie prywatności wiec o czym Ty piszesz? Ty już mi pozwalasz wejść z buciarami prywatność umarła

ODPOWIEDZ