Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Cam Girl czyli e-prostytucja

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
nickczemny_
Posty: 4

Re: Cam Girl czyli e-prostytucja

Post autor: nickczemny_ » ndz kwie 11, 2021 11:11 am

Zuzanna__30 pisze:
ndz kwie 11, 2021 7:38 am
100latzamurzynami2020.... dziękuję za odpowiedź, dajesz mi wiarę w ludzi; P Fakt faktem wypowiedz(jak dla mnie) bardzo drastyczna i chamska ale puenta się zgadza :) W końcu każdy ma prawo do swojego zdania , jak się je wypowie to kwestia indywidualna;) no niee:P
Obrażanie innych Ci się podoba? Niebywałe lecz się dziewczyno. Widać że jesteście siebie warci PATOLA jeden język druga zachowanie. Psychopaci zawsze próbują się podlizać inny.

Psychopata często bywa jednostką wysoko uspołecznioną, posiadającą duże grono znajomych, wręcz czarującą i przyciągającą ludzi. To czyni psychopatów szczególnie niebezpiecznymi – często przez długi czas trudno się zorientować, że mamy do czynienia z kimś o zaburzonych emocjach i patologicznym sposobie myślenia.

Zuzanna__30
Posty: 26

Post autor: Zuzanna__30 » ndz kwie 11, 2021 11:31 am

No tak, czytanie ze zrozumieniem bywa trudne. Panowie otwórzcie umysły, poszerzcie swoje horyzonty, nie zawsze czarne to czarne a białe to białe.

nickczemny_
Posty: 4

Post autor: nickczemny_ » ndz kwie 11, 2021 11:48 am

Zuzanna__30 pisze:
ndz kwie 11, 2021 11:31 am
No tak, czytanie ze zrozumieniem bywa trudne. Panowie otwórzcie umysły, poszerzcie swoje horyzonty, nie zawsze czarne to czarne a białe to białe.
Zawsze. Chyba że z PiSu jesteś

A filmiki dziewczyn z showupa na chomiku są już zachomikowane u kilku osób próbuje właśnie załatwić jednej z dziewczyn usuniecie na razie dwie osoby wykasowały.

Zuzanna__30
Posty: 26

Post autor: Zuzanna__30 » ndz kwie 11, 2021 12:03 pm

nickczemny_ Tak swoją drogą psychopaci czy socjopaci (pomimo swojej ułomności psychicznej )to przeważnie są mega inteligentne osoby, czyli mam się czuć wyróżniona ??!;P:P Jakby co żart;) żeby nie było ;P a tak swoją drogą to porównanie trochę nie na miejscu. Nawet nie tłumacze dlaczego... kto bardziej rozumny to wie.; P buzi, buzi, kiski, lovki itp;P

Zuzanna__30
Posty: 26

Post autor: Zuzanna__30 » ndz kwie 11, 2021 12:04 pm

Filmiki są i będą. Miło z Twojej strony.

nickczemny_
Posty: 4

Post autor: nickczemny_ » ndz kwie 11, 2021 12:19 pm

Zuzanna__30 pisze:
ndz kwie 11, 2021 12:03 pm
nickczemny_ Tak swoją drogą psychopaci czy socjopaci (pomimo swojej ułomności psychicznej )to przeważnie są mega inteligentne osoby, czyli mam się czuć wyróżniona ??!;P:P Jakby co żart;) żeby nie było ;P a tak swoją drogą to porównanie trochę nie na miejscu. Nawet nie tłumacze dlaczego... kto bardziej rozumny to wie.; P buzi, buzi, kiski, lovki itp;P
Inteligentne pod warunkiem ze zawsze jest ich racja jak co to zachowują się jako kolega wyżej.

Psychopaci więc nie są w stanie wykształcić mechanizmu, który rozróżniałby czyny niemoralne od akceptowanych społecznie.

Zuzanna__30
Posty: 26

Post autor: Zuzanna__30 » ndz kwie 11, 2021 12:48 pm

Myślę, że zgodzimy się w jednym... to straszna choroba...moim zdaniem nie ma nic wspólnego z wypowiedzią kolegi powyżej. Rozumiem Twoje oburzenie, jeśli chodzi o styl wypowiedzi , każdy ma inną wrażliwość. Mi chodziło o sens tej odpowiedzi(o tym była rozmowa z czekoladką -nick magnetic czy jakoś tak.) Każdy ma prawo żyć jak chce i "sąsiadowi nic do tego".
A miałam się tu nie udzielać;) ehh niestety brak tolerancji , rasizm, antysemityzm ,homofobia itp;) działają na mnie jak czerwona płachta na byka.

nickczemny_
Posty: 4

Post autor: nickczemny_ » ndz kwie 11, 2021 1:03 pm

Tu nie ma nigdzie braku tolerancji. Wręcz przeciwnie dyskusja na dany temat. I informacja pod jak się takie zachowanie zarabianie nazywa. Reakcja kolegi jest jak najbardziej psychopatyczna.

Zuzanna__30
Posty: 26

Post autor: Zuzanna__30 » ndz kwie 11, 2021 1:18 pm

Ok. Nikczemny .. Ty masz swoje zdanie, a ja swoje ;P Oczywiście masz do tego prawo, szanuję to. Tego się trzymajmy. Za swoje uszczypliwe uwagi przepraszam:) Pozdrawiam;)

sexi30stka
Posty: 2

Post autor: sexi30stka » czw maja 13, 2021 8:19 pm

Nie ma czegoś takiego jak e-prostytucja, nie ma tu kontaktów fizycznych tylko pokaz audiowizualny chroniony prawami autorskimi.

ODPOWIEDZ