Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nowa na su - poradzcie prosze

O wszystkim i o niczym.
believe_in_dreams
Posty: 6

Nowa na su - poradzcie prosze

Post autor: believe_in_dreams » wt lis 10, 2020 11:46 pm

Hej:) Zaczne od tego, ze jestem tu nowa, probowalam robic transmisje ale zupelnie mnie to nie rozkreciło. Niestety moja sytuacja zyciowa jest bardzo ciezka, wiec chcialam troche zarobic na kamerkach. (Blagam nie piszcie mi ze mam isc do pracy, bo ja prace mam tylko przez pierdolonego wirusa mam kolejny przestoj w tym roku i ledwo juz wiaze koniec z koncem) I tutaj moje pytanie... czy moglibyscie mi doradzic jak prowadzic trans na tyle ciekawie zeby panowie chcieli darowac zet? Nie chce na su pokazywac twarzy. Lubie sie zabawic ale powiem szczerze ze jestem jeszcze niesmiala jesli chodzi o zabawy na ogolnym. Prosze tylko bez hejtu, naprawde dla mnie liczy sie teraz kazdy grosz. Bede wdzieczna za wasze podpowiedzi i opinie. Buzka 😘

believe_in_dreams
Posty: 6

Post autor: believe_in_dreams » wt lis 10, 2020 11:49 pm

believe_in_dreams pisze:
wt lis 10, 2020 11:46 pm
Hej:) Zaczne od tego, ze jestem tu nowa, probowalam robic transmisje ale zupelnie mnie to nie rozkreciło. Niestety moja sytuacja zyciowa jest bardzo ciezka, wiec chcialam troche zarobic na kamerkach. (Blagam nie piszcie mi ze mam isc do pracy, bo ja prace mam tylko przez pierdolonego wirusa mam kolejny przestoj w tym roku i ledwo juz wiaze koniec z koncem) I tutaj moje pytanie... czy moglibyscie mi doradzic jak prowadzic trans na tyle ciekawie zeby panowie chcieli darowac zet? Nie chce na su pokazywac twarzy. Lubie sie zabawic ale powiem szczerze ze jestem jeszcze niesmiala jesli chodzi o zabawy na ogolnym. Prosze tylko bez hejtu, naprawde dla mnie liczy sie teraz kazdy grosz. Bede wdzieczna za wasze podpowiedzi i opinie. Buzka 😘

hotestboyalive
Posty: 27

Post autor: hotestboyalive » pt lis 13, 2020 11:27 am

Dalej zainteresowana? Bo chetnie Ci pomoge ;)

zeebrugge
Posty: 1

Post autor: zeebrugge » czw gru 03, 2020 12:55 pm

HEJ
jestem w identycznej sytuacji jak Ty.
Mam robote, nawet świetną. a teraz całe gastro zamknietę i lipa się zrobiła.
Może możemy sobie nawzajem jakoś pomóc ;)
odezwij się :)
pozdrawiam

Sareczka
Posty: 39

Post autor: Sareczka » pt gru 04, 2020 6:42 pm

believe_in_dreams pisze:
wt lis 10, 2020 11:46 pm
Hej:) Zaczne od tego, ze jestem tu nowa, probowalam robic transmisje ale zupelnie mnie to nie rozkreciło. Niestety moja sytuacja zyciowa jest bardzo ciezka, wiec chcialam troche zarobic na kamerkach. (Blagam nie piszcie mi ze mam isc do pracy, bo ja prace mam tylko przez pierdolonego wirusa mam kolejny przestoj w tym roku i ledwo juz wiaze koniec z koncem) I tutaj moje pytanie... czy moglibyscie mi doradzic jak prowadzic trans na tyle ciekawie zeby panowie chcieli darowac zet? Nie chce na su pokazywac twarzy. Lubie sie zabawic ale powiem szczerze ze jestem jeszcze niesmiala jesli chodzi o zabawy na ogolnym. Prosze tylko bez hejtu, naprawde dla mnie liczy sie teraz kazdy grosz. Bede wdzieczna za wasze podpowiedzi i opinie. Buzka 😘
Moim zdaniem wystarczy obserwować inne dziewczyny, uwierz mi wiele sie mozna nauczyć. I próbować aż w końcu znajdziesz sposób na swoja idealna transmisje. Powodzenia

hotestboyalive
Posty: 27

Post autor: hotestboyalive » pt gru 25, 2020 3:24 am

Chetnie sie podziele moimi obserwacjami. Zapraszam na priv

-xXxGirlAndBoyxXx-
Posty: 13

Post autor: -xXxGirlAndBoyxXx- » pt gru 25, 2020 5:27 pm

hotestboyalive pisze:
pt gru 25, 2020 3:24 am
Chetnie sie podziele moimi obserwacjami. Zapraszam na priv
Jestem ciekawa twoich rad :) może napiszesz tutaj?

Agniechaaam16
Posty: 35

Post autor: Agniechaaam16 » sob gru 26, 2020 4:17 pm

Chętnie coś doradzę, odezwij się na priv ;)

Pytajnik
Posty: 301

Post autor: Pytajnik » sob gru 26, 2020 6:00 pm

Pytacie w złym miejscu. Jest lepsze forum od tego
Zgłaszają się tu nieadekwatne nicki (np. co da obserwacja ziomeczka, który nic innego na forum nie pisał?)

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » śr sty 27, 2021 8:27 am

Co tu radzić...robisz zachęcający awatar/zdjęcie/opis i ktoś zawsze wejdzie, jak uznają, że ciekawa transmisja to widzowie zostaną i będą wchodzić kolejni

ODPOWIEDZ