Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Do kobiet

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
Ruchanson
Posty: 1

Do kobiet

Post autor: Ruchanson » sob sie 01, 2020 9:25 am

Czy waszym zdaniem, 16 cm. penis was zadowoli? Każda pewnie myśli o największych😉

ShySubmissiveBabygirl
Posty: 2

Post autor: ShySubmissiveBabygirl » wt wrz 08, 2020 6:02 pm

Nie wielkość a technika się liczy :)

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » wt wrz 08, 2020 10:34 pm

Ruchanson pisze:
sob sie 01, 2020 9:25 am
Czy waszym zdaniem, 16 cm. penis was zadowoli? Każda pewnie myśli o największych😉
Jeśli jeździsz tramwajem, nawet 40 cm nic ci na da.
Jeśli przewieziesz ją Bentleyem, 10 cm jak u Rafatusa nie będzie problemem.
A jeśli przelecisz ja Boeingiem 727 (jak Lolita Express Epsteina), możesz nawet go nie mieć i też będzie OK.

Panowie, a raczej mili chłopcy - nie róbcie projekcji waszych fantazji o wielkich cyckach na kobiety.
Paniom zależy na innych parametrach faceta :
Czy dobrze zarabia, czy jest bogaty, czy jest kulturalny, czy da się nim sterować, czy jest przystojny, czy jest inteligentny, czy chce mieć z nią dziecko.

Owszem, taki z 10 cm w stanie wiecznego zwiądu może być nieco frustrujący - ale też nie dla każdej.
Jest liczne grono pań, które będą usatysfakcjonowane jeśli zabierzesz je na miesięczną wycieczkę po Indonezji i wcale nie będą musiały bzykać się z tobą.

WiekszyNizWy
Posty: 3

Post autor: WiekszyNizWy » śr wrz 09, 2020 1:46 am

LandLord pisze:
wt wrz 08, 2020 10:34 pm
Ruchanson pisze:
sob sie 01, 2020 9:25 am
Czy waszym zdaniem, 16 cm. penis was zadowoli? Każda pewnie myśli o największych😉
Jeśli jeździsz tramwajem, nawet 40 cm nic ci na da.
Jeśli przewieziesz ją Bentleyem, 10 cm jak u Rafatusa nie będzie problemem.
A jeśli przelecisz ja Boeingiem 727 (jak Lolita Express Epsteina), możesz nawet go nie mieć i też będzie OK.

Panowie, a raczej mili chłopcy - nie róbcie projekcji waszych fantazji o wielkich cyckach na kobiety.
Paniom zależy na innych parametrach faceta :
Czy dobrze zarabia, czy jest bogaty, czy jest kulturalny, czy da się nim sterować, czy jest przystojny, czy jest inteligentny, czy chce mieć z nią dziecko.

Owszem, taki z 10 cm w stanie wiecznego zwiądu może być nieco frustrujący - ale też nie dla każdej.
Jest liczne grono pań, które będą usatysfakcjonowane jeśli zabierzesz je na miesięczną wycieczkę po Indonezji i wcale nie będą musiały bzykać się z tobą.
Ty to jestes madry ale w druga strone , kazdego mierzysz swoja miara w sumie bedac nikim i kazdemu wytykajac " kim to nie jest i jak sie nie zachowuje " . Wiesz , swiat nie opiera sie tylko na kasie i na tym kim sie jest ile hajsu sie ma i jak mozna kims sterowac ? Sa ludzie ktorzy na powaznie nie zwracaja uwagi na " Rozmiar " kutasa czy tez cyckow , sa ludzie ktorzy wierza w milosc a cala reszta schodzi na drugi plan , dla nich wazne jest to by sie kochac, wspierac i doceniac . A to ile kto ma w portfelu i spodniach nie jest az tak wazne .

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » czw wrz 10, 2020 4:24 am

WiekszyNizWy pisze:
śr wrz 09, 2020 1:46 am
Ty to jestes madry ale w druga strone , kazdego mierzysz swoja miara w sumie bedac nikim i kazdemu wytykajac " kim to nie jest i jak sie nie zachowuje " . Wiesz , swiat nie opiera sie tylko na kasie i na tym kim sie jest ile hajsu sie ma i jak mozna kims sterowac ? Sa ludzie ktorzy na powaznie nie zwracaja uwagi na " Rozmiar " kutasa czy tez cyckow , sa ludzie ktorzy wierza w milosc a cala reszta schodzi na drugi plan , dla nich wazne jest to by sie kochac, wspierac i doceniac . A to ile kto ma w portfelu i spodniach nie jest az tak wazne .
Owszem są tacy ludzie wśród naiwnych młodych facetów. Po pierwszym rozwodzie zwykle mądrzeją.
Znacznie rzadziej spotyka się takie osoby wśród kobiet. Po prostu kobiety myślą praktycznie, a nie kutasem (bo go nie mają).
Jeśli już zdarzają się takie szlachetne dziewczyny, to raczej na portalu OAZA, może MENSA, a nie na portalu z paniami zafiksowanymi na trzepanie kasy poprzez pokazywanie co mają w sobie najlepszego między nogami.

Życzę Ci z całego serca żebyś kiedyś trafił na taką, która doceni walory twojej osobowości, intelektu i krystalicznego charakteru i zupełnie nie będzie interesowała ją zawartość twojego portfela, tego co posiadasz i jak wiele możesz jej załatwić, aby jej życie uczynić wygodniejszym.
Taką, która faktycznie pokocha Cię i będzie Cię wspierać.

Chciałbym wierzyć, że takie faktycznie istnieją.

Trochę jak Agent Mulder

Obrazek

wetty
Posty: 1

Post autor: wetty » wt paź 20, 2020 2:24 pm

Zadowoli :)

Molek000
Posty: 2

Post autor: Molek000 » wt lis 10, 2020 5:32 am

Kazda wielkosc zadowoli kobiete

Douglas323
Posty: 1

Post autor: Douglas323 » ndz gru 06, 2020 10:57 am

Ja Kobiety Kochane chce wam naprawde szczerze podziękować za komentarze na temat mojego penisa Nie kiedy mi aż głupio hahaha ale Uwielbiam je i to co każecie mi z nim robic Nie zdawałem sobie sprawy że mam nad resztą akurat w tym taką przewagę bo nigdy nie oglądałem innych na żywo a w tv wszystkie duże :) Jestem na SU od niedawna i już żałuję że tak późno a wam panie życzę samych DUZYCH ! :*****

ODPOWIEDZ