Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Aktywność na Forum

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
seksowna_kotka95
Posty: 38

Aktywność na Forum

Post autor: seksowna_kotka95 » śr maja 20, 2020 3:53 am

Hej! Czemu tak niewiele osób udziela się tutaj na Forum?

Mnie bardzo podoba się koncepcja forum i miło byłoby popisać, powymieniać się doświadczeniami czy spostrzeżeniami na temat SU, a także porozmawiać na inne, niekoniecznie związane z seksem, tematy ;)

Kto jest za rozkręceniem tego forum? :)

Buziaki!

asf89
Posty: 232

Post autor: asf89 » śr maja 20, 2020 11:47 am

Myślę, że jednym z podstawowych problemów jest brak aktywnej moderacji i kilka podstawowych problemów.
SU aktywnie pozwala na to, żeby ludzie po prostu niszczyli różne tematy spamem albo bezwartościowymi komentarzami, a jak już jakiś temat jest wystarczająco rozwalony to w końcu ktoś tu zagląda i go kasuje po całości, nie zdarza się to jakoś nader często, ale się zdarza.
Brakuje przyklejonych tematów i ludzie non-stop zadają dokładnie te same pytanie na które ktoś już odpowiedział, bo nie chce im się poświęcić paru sekund na szukanie, moderacja powinna przykleić tematy na najczęściej zadawane pytania na szczycie odpowiednich działów.
Struktura całego forum wygląda tak jakby ktoś je złożył na szybko na kolanie przez co jest nieprzejrzyste dla wielu osób i ciągle pojawiają się tematy w niewłaściwych działach, do tego forum jest niepotrzebnie rozbite na części. Wydaje mi się, że zrobili to po części po to, żeby forum nie wyglądało pusto, ale rozbijanie struktury na transmisje ogólne, prywatne i grupowe, tylko po to żeby wstawić tam osobne poddziały z opiniami nie było potrzebne.

Mnie to wszystko trochę zniechęca do korzystania z tego forum, bo jest ono po prostu strasznie zaniedbane.

Pytajnik
Posty: 300

Post autor: Pytajnik » pt maja 22, 2020 12:24 pm

seksowna_kotka95 pisze:
śr maja 20, 2020 3:53 am
Hej! Czemu tak niewiele osób udziela się tutaj na Forum?

Mnie bardzo podoba się koncepcja forum i miło byłoby popisać, powymieniać się doświadczeniami czy spostrzeżeniami na temat SU, a także porozmawiać na inne, niekoniecznie związane z seksem, tematy ;)

Kto jest za rozkręceniem tego forum? :)

Buziaki!
Lepiej używać innego forum, gdzie nie ma cenzury takiej jak tu - np. usuwanie każdego postu z linkiem, np. do tutoriala z Youtube.

swietlik123r
Posty: 12

Post autor: swietlik123r » pn cze 08, 2020 3:38 am

😁😁😁😁

ODPOWIEDZ