Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Pseudo informatyk obiecujący sprawdzenie kont

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
PandOramix
Posty: 8

Pseudo informatyk obiecujący sprawdzenie kont

Post autor: PandOramix » ndz kwie 26, 2020 8:53 pm

Poszukuję ch.ja, który oszukuje dziewczyny wmawiając im, że za odpowiednią opłatę sprawdzi konto oglądających. Jeśli istnieje taka możliwość sprawdzenia tych kont, to proszę mnie poprawić.

asf89
Posty: 232

Post autor: asf89 » pn kwie 27, 2020 1:54 am

W jakim sensie sprawdzi konta oglądających?

Jedyne co można zrobić łatwo to wejść na czyjś profil i sobie popatrzeć co tam jest napisane, ale to zrobi nawet małpa z klawiaturą. Cokolwiek więcej wymagałoby uprawnień admina/moda albo włamywania się na serwer.

PandOramix
Posty: 8

Post autor: PandOramix » wt kwie 28, 2020 12:35 pm

asf89 pisze:
pn kwie 27, 2020 1:54 am
W jakim sensie sprawdzi konta oglądających?

Jedyne co można zrobić łatwo to wejść na czyjś profil i sobie popatrzeć co tam jest napisane, ale to zrobi nawet małpa z klawiaturą. Cokolwiek więcej wymagałoby uprawnień admina/moda albo włamywania się na serwer.
Admin lub moderator (?) prawdopodobne o ile informacje prawdziwe, włamanie wykluczam.
Odpowiadając na pytanie: Sprawdzi czy masz inne konta i czy jesteś na nich zalogowany. Podobno nawet sprawdza czasy logowań.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw kwie 30, 2020 11:16 am

Takie dane są zabezpieczone hasłami generującymi zmień klucz dostępu i ma to tylko administrator strony.

To jest chyba jasne że administrator ma uprawnienia do panelu i widzi kto na jego portalu jest zalogowany, kiedy się loguje jak często o jakiej godzinie z jakiego systemu przeglądarki z jakiego adresu IP i adresu mac.
O tym co piszecie ja nie słyszałem.

asf89
Posty: 232

Post autor: asf89 » czw kwie 30, 2020 12:29 pm

PandOramix pisze:
wt kwie 28, 2020 12:35 pm
asf89 pisze:
pn kwie 27, 2020 1:54 am
W jakim sensie sprawdzi konta oglądających?

Jedyne co można zrobić łatwo to wejść na czyjś profil i sobie popatrzeć co tam jest napisane, ale to zrobi nawet małpa z klawiaturą. Cokolwiek więcej wymagałoby uprawnień admina/moda albo włamywania się na serwer.
Admin lub moderator (?) prawdopodobne o ile informacje prawdziwe, włamanie wykluczam.
Odpowiadając na pytanie: Sprawdzi czy masz inne konta i czy jesteś na nich zalogowany. Podobno nawet sprawdza czasy logowań.
Żaden rozsądny admin nie reklamowałby się do lasek z czymś takim, prędzej obstawiałbbym, że to jakiś scamer, który próbuje naciągnąć ludzi na kasę propozycją ujawnienia jakichś danych.

PandOramix
Posty: 8

Post autor: PandOramix » pt maja 08, 2020 11:12 pm

Wątek do zamknięcia

ODPOWIEDZ