Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Czy to możliwe naprawdę ? Z 100% zrobić 80% BI albo nawet 100%

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
masager90
Posty: 4

Czy to możliwe naprawdę ? Z 100% zrobić 80% BI albo nawet 100%

Post autor: masager90 » sob kwie 18, 2020 10:37 pm

Akcja taka że wczoraj koleżanka poprosiła mnie o dziwną sprawę, ogólnie jest BI ale obecnie w związku LES od 5 lat ze starszą która nigdy nie miała faceta dosłownie anty anty !!
związała ja do łóżka na oczy poszła opaska i mówi do mnie ona musi poczuć pierwszy raz kut..... hehe no loty ale o tu robić wkoncu mogło z tego niezłe bagno wyjść , aż mi nogi chciala ogolic by tamta nie wyczuła , na to nie poszedłem wolałem ja ją w lekki latek sik ubrała ...nie będę opisywał szczegółów ale ponoć ze 100% Les zrobiłem kobietę hetero...Czy to naprawdę możliwe czy teraz wychodzi na to że one we 2 se lecą ze mnie .... ?? ale że doszła a nie ją niby oszukać chciała to bankowo, takie ucisku to nawet moja Renia nie generuje hihi... na początku wiadomo avanti już koniec związku miedzy nimi itp.. ale po chwili pyta rzesze czy to cały czas byłem ja czy tylko pod koniec dla hecy ...patrzy na ole a ona ubrana 0 komentarza dalej... dziś to jestem wkur..... od 7:30 nie chciała wyjść mi z domu a że wyżej piętro mieszka to nawet windy wzywać nie trzeba .. ale ale olka w pracy na 24 h ...OMG i wyszło na to że teraz prawdziwa les zdradza BI bo spodobało jej sie moj kij ?? czy ogulnie faceci.. ?? Ale co za brzuszek i biust OOOOOOMMMMMMG tylko jedno zostaje olka do rana w robocie lecę zaraz po towares i zapycham do rana ten szpares :) hehe YOOO elo

ODPOWIEDZ