Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Najdziwniejsze akcje jakie widzieliscie na Su.

O wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Najdziwniejsze akcje jakie widzieliscie na Su.

Post autor: (ATLAS) » śr cze 12, 2019 11:59 pm

Czesc!
Wpadlem na pomysł aby zebrać i skomentować najdziwniejsze i moze najśmieszniejsze akcje na su jakie widzieliscie.
Jezeli byliscie swiadkami takiej transmisji, nawet i mojej ( czasami cos tam bylo ) :D to zapraszam do komentowania.
CZAS START!

ps: bez wyzwisk i wulgaryzmow.

Awatar użytkownika
Fadeintodarknesss
Posty: 6

Post autor: Fadeintodarknesss » czw cze 13, 2019 12:02 am

Sranie do wiadra :D

mhrok666
Posty: 4

Post autor: mhrok666 » czw cze 13, 2019 12:02 am

Myślę, że można podciągnąć, to czego raz byłam świadkiem. Jeden z użytkowników robił żurek na transmisji. Rozumiem, że nie każdy tutaj od razu musi zrzucać ciuszki i wić się przed kamerką, ale robienie obiadu na takiej stronie ciupkę odbiega od ogólnie przyjętych tu treści.

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » czw cze 13, 2019 12:19 am

Fadeintodarknesss pisze:
czw cze 13, 2019 12:02 am
Sranie do wiadra :D
Widzalem to na zywo, myslalem ze zwymiotuje na ekran :D

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » czw cze 13, 2019 12:19 am

mhrok666 pisze:
czw cze 13, 2019 12:02 am
Myślę, że można podciągnąć, to czego raz byłam świadkiem. Jeden z użytkowników robił żurek na transmisji. Rozumiem, że nie każdy tutaj od razu musi zrzucać ciuszki i wić się przed kamerką, ale robienie obiadu na takiej stronie ciupkę odbiega od ogólnie przyjętych tu treści.
Szczerze, niby to strona erotyczna ale moze w wolnej chwili temu komus zachcialo sie "Zurka" :D w nie widze w tym problemu

mhrok666
Posty: 4

Post autor: mhrok666 » czw cze 13, 2019 12:31 am

Szczerze, niby to strona erotyczna ale moze w wolnej chwili temu komus zachcialo sie "Zurka" :D w nie widze w tym problemu
Dla mnie to także nie jest problemem, ale w kategorii dziwne na tej stronie myślę, że ma swoje miejsce.

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » czw cze 13, 2019 12:32 am

mhrok666 pisze:
czw cze 13, 2019 12:31 am
Szczerze, niby to strona erotyczna ale moze w wolnej chwili temu komus zachcialo sie "Zurka" :D w nie widze w tym problemu
Dla mnie to także nie jest problemem, ale w kategorii dziwne na tej stronie myślę, że ma swoje miejsce.
Owszem zgadzam sie, ale moze jednak cos bardziej smiesznego, ciekawego?:)

11rocke1
Posty: 22

Post autor: 11rocke1 » czw cze 13, 2019 10:43 am

Najdziwniejszy na pewno był epizod rafatusa z Marlenką.

Bardzo fajny był schyłkowy okres Anki92 kiedy powstawało mnóstwo anty-transmisji, z których wiele było bardzo zabawnych.

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » czw cze 13, 2019 10:46 am

Ja ostatnio na transmisji latałam z miotłą i zmiatałam ziemię z podłogi, którą rozerwał z opakowania mój pies 8-)

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » czw cze 13, 2019 6:33 pm

11rocke1 pisze:
czw cze 13, 2019 10:43 am
Najdziwniejszy na pewno był epizod rafatusa z Marlenką.

Bardzo fajny był schyłkowy okres Anki92 kiedy powstawało mnóstwo anty-transmisji, z których wiele było bardzo zabawnych.
Ah to szkoda ze nie bylo Cie na mojej Anty trans dla Anki Zebraczki :D nawet buziaka mi wyslala i sie usmiechnela! :D ahh te chwile!

ODPOWIEDZ