Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Najdziwniejsze akcje jakie widzieliscie na Su.

O wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Fadeintodarknesss
Posty: 6

Re: Najdziwniejsze akcje jakie widzieliscie na Su.

Post autor: Fadeintodarknesss » pt cze 14, 2019 5:09 pm

DigitusMedius pisze:
pt cze 14, 2019 4:58 pm
IIIIIIIIIIIIIIIIIIII pisze:
czw cze 13, 2019 10:49 pm
Najbardziej dziwnym zjawiskiem jakie tu widziałam to była dziewczynka ( około 11-12 lat) pokazująca "piersi" (nie miała ich) i pisząca na czacie "DAWAJCIE ŻETONY" . Był to cykl transmisji z jej strony , nie wiem jak ona została zweryfikowana , ale ona była na 1, 2 miejscu. Mała ogromną widownię i czat którego nie było możliwości czytać bo tak szybko leciał. Cały dramatyzm polegał na tym że ona nadawała z mieszkania swoich dziadków którzy siedzieli z nią w tym pokoju i czasem było ich widać w kadrze jak przechodzili. Jak twierdziła "piersi " pokazywała jak dziadkowie zasnęli lub na chwilę wyszli z pokoju. O dziwo tam leciały żetony , a to biedne dziecko nawet nie miało świadomości że ich nie wypłaci. Akcja miała miejsce zimą chyba 3 lata temu
Dlatego też jestem za tym, że aby mieć konto na su musi być weryfikacja dowodu osobistego tak jak na zagranicznych kamerkach.
Popieram w 100 % - zmniejszy się też ilość losowych "trolli" 8-)

EricHartman
Posty: 48

Post autor: EricHartman » pt cze 14, 2019 6:18 pm

Najdziwniejsze akcje na su? m.in Atlas który chciał się wieszać na trans ..

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » pt cze 14, 2019 7:38 pm

DigitusMedius pisze:
pt cze 14, 2019 4:58 pm
IIIIIIIIIIIIIIIIIIII pisze:
czw cze 13, 2019 10:49 pm
Najbardziej dziwnym zjawiskiem jakie tu widziałam to była dziewczynka ( około 11-12 lat) pokazująca "piersi" (nie miała ich) i pisząca na czacie "DAWAJCIE ŻETONY" . Był to cykl transmisji z jej strony , nie wiem jak ona została zweryfikowana , ale ona była na 1, 2 miejscu. Mała ogromną widownię i czat którego nie było możliwości czytać bo tak szybko leciał. Cały dramatyzm polegał na tym że ona nadawała z mieszkania swoich dziadków którzy siedzieli z nią w tym pokoju i czasem było ich widać w kadrze jak przechodzili. Jak twierdziła "piersi " pokazywała jak dziadkowie zasnęli lub na chwilę wyszli z pokoju. O dziwo tam leciały żetony , a to biedne dziecko nawet nie miało świadomości że ich nie wypłaci. Akcja miała miejsce zimą chyba 3 lata temu
Dlatego też jestem za tym, że aby mieć konto na su musi być weryfikacja dowodu osobistego tak jak na zagranicznych kamerkach.
Zgadzam sie, nawet w przypadku dokonania jakiegos przestepstwa odrazu wiaodmo co kto i jak, bez zadnego tyrania sie po sadach i proszenia dostawcy internetu o dane osobiste.

11rocke1
Posty: 22

Post autor: 11rocke1 » pt cze 14, 2019 10:20 pm

DigitusMedius pisze:
pt cze 14, 2019 4:58 pm
Dlatego też jestem za tym, że aby mieć konto na su musi być weryfikacja dowodu osobistego tak jak na zagranicznych kamerkach.
Nie sprawdzają Wam dokumentów tożsamości gdy zaczynacie transmitować? To jak wyglądają całe te weryfikacje?

foktulfdntdajna6u0s
Posty: 62

Post autor: foktulfdntdajna6u0s » sob cze 15, 2019 1:12 am

11rocke1 pisze:
pt cze 14, 2019 10:20 pm
DigitusMedius pisze:
pt cze 14, 2019 4:58 pm
Dlatego też jestem za tym, że aby mieć konto na su musi być weryfikacja dowodu osobistego tak jak na zagranicznych kamerkach.
Nie sprawdzają Wam dokumentów tożsamości gdy zaczynacie transmitować? To jak wyglądają całe te weryfikacje?
Pomachaj do kamerki bądź pokaż jeden, dwa lub trzy palce do kamerki XD
Wtedy nie jesteś filmem i masz weryfikację.
Jeżeli ktoś wygląda underage (niepełnoletni) to zapraszają na priv by pokazać w dowodzie datę urodzenia.

mis3233
Posty: 2

Post autor: mis3233 » sob cze 15, 2019 5:06 pm

Nie wiem czy to można zaliczyć do kategori "dziwne" ale bardziej "chore" a mianowicie była raz transmisja jak laska smarowała sobie cipke czymś słodkim i pies to lizał...

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » ndz cze 16, 2019 3:05 pm

mis3233 pisze:
sob cze 15, 2019 5:06 pm
Nie wiem czy to można zaliczyć do kategori "dziwne" ale bardziej "chore" a mianowicie była raz transmisja jak laska smarowała sobie cipke czymś słodkim i pies to lizał...
Ja èierdole serio? Napewno to byla prawdziwa transmisja a nie fake?

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » ndz cze 16, 2019 4:46 pm

DigitusMedius pisze:
pt cze 14, 2019 4:58 pm
IIIIIIIIIIIIIIIIIIII pisze:
czw cze 13, 2019 10:49 pm
Najbardziej dziwnym zjawiskiem jakie tu widziałam to była dziewczynka ( około 11-12 lat) pokazująca "piersi" (nie miała ich) i pisząca na czacie "DAWAJCIE ŻETONY" . Był to cykl transmisji z jej strony , nie wiem jak ona została zweryfikowana , ale ona była na 1, 2 miejscu. Mała ogromną widownię i czat którego nie było możliwości czytać bo tak szybko leciał. Cały dramatyzm polegał na tym że ona nadawała z mieszkania swoich dziadków którzy siedzieli z nią w tym pokoju i czasem było ich widać w kadrze jak przechodzili. Jak twierdziła "piersi " pokazywała jak dziadkowie zasnęli lub na chwilę wyszli z pokoju. O dziwo tam leciały żetony , a to biedne dziecko nawet nie miało świadomości że ich nie wypłaci. Akcja miała miejsce zimą chyba 3 lata temu
Dlatego też jestem za tym, że aby mieć konto na su musi być weryfikacja dowodu osobistego tak jak na zagranicznych kamerkach.
Na zagranicznych kamerkach, z reguły weryfikacja jest wymagana tylko dla możliwości zarabiania. Transmitować można od razu.

Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
Posty: 31

Post autor: Medroxyprogesterone » pn sie 26, 2019 6:26 am

Pamiętam tę akcję z tą dziewczyną.
Administracja oraz moderatorzy mieli niezły zapłon... Zaczęła około południa, a została zbanowana wieczorem...

smutny33
Posty: 2

Post autor: smutny33 » wt sie 27, 2019 12:44 am

Jakieś 6 lat temu. Była dziewczyna, w nicku miała coś o azjatce, 25% koreanka. Włożyła sobie w anal kulki. Wyjmując wyjęła więcej niż włożyła...

ODPOWIEDZ