Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Najdziwniejsze akcje jakie widzieliscie na Su.

O wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Re: Najdziwniejsze akcje jakie widzieliscie na Su.

Post autor: (ATLAS) » czw cze 13, 2019 6:34 pm

DigitusMedius pisze:
czw cze 13, 2019 10:46 am
Ja ostatnio na transmisji latałam z miotłą i zmiatałam ziemię z podłogi, którą rozerwał z opakowania mój pies 8-)
Uroki zwierzakow w domu :D

suchar270
Posty: 19

Post autor: suchar270 » czw cze 13, 2019 6:48 pm

Rafatus chyba jednak wygrywa póki co :)

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » czw cze 13, 2019 6:52 pm

suchar270 pisze:
czw cze 13, 2019 6:48 pm
Rafatus chyba jednak wygrywa póki co :)
Zanim pojawil sie Rafatus, to na Su juz od dawna byly ostre akcje,
1.FACET Z LOTKĄ W KUTASIE
2.TIESTO PODPALAŁ WLOSY NA GLOWIE I KUTASKU.
3.ZGON(ALKOHOLOWY) KAROLKA NA TRANSMISJI :d <3
jak sobie cos przypomne jeszcze to dodam :D

11rocke1
Posty: 22

Post autor: 11rocke1 » czw cze 13, 2019 7:03 pm

(ATLAS) pisze:
czw cze 13, 2019 6:33 pm
Ah to szkoda ze nie bylo Cie na mojej Anty trans dla Anki Zebraczki :D nawet buziaka mi wyslala i sie usmiechnela! :D ahh te chwile!
Jeżeli jesteś tym kolesiem z (bodajże czarno-białej) transmisji, który z nią tak przez transmisje rozmawiał, to byłem wtedy ale pod innym nickiem :)

Zresztą nie pamiętam innej sytuacji, w której Anka uśmiechnęłaby się bez otrzymania żetona :D

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » czw cze 13, 2019 7:09 pm

11rocke1 pisze:
czw cze 13, 2019 7:03 pm
(ATLAS) pisze:
czw cze 13, 2019 6:33 pm
Ah to szkoda ze nie bylo Cie na mojej Anty trans dla Anki Zebraczki :D nawet buziaka mi wyslala i sie usmiechnela! :D ahh te chwile!
Jeżeli jesteś tym kolesiem z (bodajże czarno-białej) transmisji, który z nią tak przez transmisje rozmawiał, to byłem wtedy ale pod innym nickiem :)

Zresztą nie pamiętam innej sytuacji, w której Anka uśmiechnęłaby się bez otrzymania żetona :D
Tak, u mnie prawie zawsze czarno-biala trans :D

IIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Posty: 5

Post autor: IIIIIIIIIIIIIIIIIIII » czw cze 13, 2019 10:49 pm

Najbardziej dziwnym zjawiskiem jakie tu widziałam to była dziewczynka ( około 11-12 lat) pokazująca "piersi" (nie miała ich) i pisząca na czacie "DAWAJCIE ŻETONY" . Był to cykl transmisji z jej strony , nie wiem jak ona została zweryfikowana , ale ona była na 1, 2 miejscu. Mała ogromną widownię i czat którego nie było możliwości czytać bo tak szybko leciał. Cały dramatyzm polegał na tym że ona nadawała z mieszkania swoich dziadków którzy siedzieli z nią w tym pokoju i czasem było ich widać w kadrze jak przechodzili. Jak twierdziła "piersi " pokazywała jak dziadkowie zasnęli lub na chwilę wyszli z pokoju. O dziwo tam leciały żetony , a to biedne dziecko nawet nie miało świadomości że ich nie wypłaci. Akcja miała miejsce zimą chyba 3 lata temu

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » czw cze 13, 2019 11:32 pm

IIIIIIIIIIIIIIIIIIII pisze:
czw cze 13, 2019 10:49 pm
Najbardziej dziwnym zjawiskiem jakie tu widziałam to była dziewczynka ( około 11-12 lat) pokazująca "piersi" (nie miała ich) i pisząca na czacie "DAWAJCIE ŻETONY" . Był to cykl transmisji z jej strony , nie wiem jak ona została zweryfikowana , ale ona była na 1, 2 miejscu. Mała ogromną widownię i czat którego nie było możliwości czytać bo tak szybko leciał. Cały dramatyzm polegał na tym że ona nadawała z mieszkania swoich dziadków którzy siedzieli z nią w tym pokoju i czasem było ich widać w kadrze jak przechodzili. Jak twierdziła "piersi " pokazywała jak dziadkowie zasnęli lub na chwilę wyszli z pokoju. O dziwo tam leciały żetony , a to biedne dziecko nawet nie miało świadomości że ich nie wypłaci. Akcja miała miejsce zimą chyba 3 lata temu
ło kurczę pieczonę.
Szczerze pierwszy raz o takim czyms czytam na su.Bywaly 16/17 latki, ale 11/12, MASAKRA.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Posty: 5

Post autor: IIIIIIIIIIIIIIIIIIII » pt cze 14, 2019 2:41 pm

(ATLAS) pisze:
czw cze 13, 2019 11:32 pm
IIIIIIIIIIIIIIIIIIII pisze:
czw cze 13, 2019 10:49 pm
Najbardziej dziwnym zjawiskiem jakie tu widziałam to była dziewczynka ( około 11-12 lat) pokazująca "piersi" (nie miała ich) i pisząca na czacie "DAWAJCIE ŻETONY" . Był to cykl transmisji z jej strony , nie wiem jak ona została zweryfikowana , ale ona była na 1, 2 miejscu. Mała ogromną widownię i czat którego nie było możliwości czytać bo tak szybko leciał. Cały dramatyzm polegał na tym że ona nadawała z mieszkania swoich dziadków którzy siedzieli z nią w tym pokoju i czasem było ich widać w kadrze jak przechodzili. Jak twierdziła "piersi " pokazywała jak dziadkowie zasnęli lub na chwilę wyszli z pokoju. O dziwo tam leciały żetony , a to biedne dziecko nawet nie miało świadomości że ich nie wypłaci. Akcja miała miejsce zimą chyba 3 lata temu
ło kurczę pieczonę.
Szczerze pierwszy raz o takim czyms czytam na su.Bywaly 16/17 latki, ale 11/12, MASAKRA.
Powiem Ci ja legitymacji szkolnej tego dziecka nie weryfikowałam więc ten wiek oceniam na "oko". Na pewno nie było to ciało dziecka z 6 klasy, nawet gdyby rzeczywiście późno się rozwijała. Tych transmisji to ja nigdy nie zapomnę z racji że było to dziecko oraz że o tych transmisjach nikt nic nie wie.
Po 1 nie uwierzę że sama odkryła tą stronę założyła konto i wiedziała jak się ma zachowywać. Ona była świadoma że nie może pokazać twarzy ,ale "cycki" już tak. Jak dziadkowie przechodzili to zmieniała na inną kartę co sama mówiła i było widać jaśniejsze światło.
Po 2 jakim cudem przeszła weryfikacje.
Po 3 dwa razy na mojej transmisji opowiadałam właśnie tą historię i nikt z widzów jej nie kojarzył. Jak to możliwe że dzieciak nadający w godzinach wieczornych , siedzący w pierwszym rzędzie ,złoto się sypie , tekst leci że nie ogarniasz i że niby nikt nic nie widział? No dziwne.
Dla mnie to jest właśnie bardzo zagadkowa transmisja na su.

Awatar użytkownika
Fadeintodarknesss
Posty: 6

Post autor: Fadeintodarknesss » pt cze 14, 2019 4:31 pm

No to jestem w szoku, jako rafatusa odwalające takie akcje jeszcze moja głowa w procencie może zrozumiem - ale z tą dziewczynką co piszecie to jestem w mega szoku i dodatkowo że nikt nie zareagował :shock:

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » pt cze 14, 2019 4:58 pm

IIIIIIIIIIIIIIIIIIII pisze:
czw cze 13, 2019 10:49 pm
Najbardziej dziwnym zjawiskiem jakie tu widziałam to była dziewczynka ( około 11-12 lat) pokazująca "piersi" (nie miała ich) i pisząca na czacie "DAWAJCIE ŻETONY" . Był to cykl transmisji z jej strony , nie wiem jak ona została zweryfikowana , ale ona była na 1, 2 miejscu. Mała ogromną widownię i czat którego nie było możliwości czytać bo tak szybko leciał. Cały dramatyzm polegał na tym że ona nadawała z mieszkania swoich dziadków którzy siedzieli z nią w tym pokoju i czasem było ich widać w kadrze jak przechodzili. Jak twierdziła "piersi " pokazywała jak dziadkowie zasnęli lub na chwilę wyszli z pokoju. O dziwo tam leciały żetony , a to biedne dziecko nawet nie miało świadomości że ich nie wypłaci. Akcja miała miejsce zimą chyba 3 lata temu
Dlatego też jestem za tym, że aby mieć konto na su musi być weryfikacja dowodu osobistego tak jak na zagranicznych kamerkach.

ODPOWIEDZ