Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Ulubione sposoby masturbacji

O wszystkim i o niczym.
Mastus
Posty: 5

Ulubione sposoby masturbacji

Post autor: Mastus » śr cze 12, 2019 11:13 pm

Jakie macie sposoby piszcie...

Awatar użytkownika
czyziubrs
Posty: 8

Post autor: czyziubrs » czw cze 13, 2019 1:29 am

Ręka, sztuczna cipka i ostatnio masażer do mięśni ;) :D
Przy tym ostatnim, to na średnich obrotach 40 sekund bez ruszania :oops:

peter84ldz
Posty: 16

Post autor: peter84ldz » ndz cze 16, 2019 1:45 am

zalezy od dnia.
Na ogol kazdy chce szybko dojsc.

peter84ldz
Posty: 16

Post autor: peter84ldz » ndz cze 16, 2019 3:27 pm

Czasami pokazuje na kam moje ulubione techniki masturbacji. Chętnie pokaże tez Lubie ten temat

Mastus
Posty: 5

Post autor: Mastus » pn cze 17, 2019 11:27 pm

Chyba wszyscy obecni tu kochają masturbację. Opisz swoje sposoby, możesz dodać zdjęcia..link do zdjęć. Ja bardzo lubię masturbować się skacząc po poduszce..;) lubię też wieczorem leżąc nago pobawić się ptaszkiem tak jak teraz. Klasycznie jedną ręką góra dół..;) albo wkładam penisa między uda wtedy mam wolne ręce i mogę się podotykać...;)

peter84ldz
Posty: 16

Post autor: peter84ldz » pn lip 01, 2019 2:26 pm

na kam jak sie mastrubuje to lubie szeroko rozlozyc nogi zeby bylo widac moj tylek i jajka

sissyboy83
Posty: 3

Post autor: sissyboy83 » pn lip 29, 2019 2:58 am

walenie damskimi stopami

DannnyBoy
Posty: 2

Post autor: DannnyBoy » pn lip 29, 2019 10:54 pm

:P Hej lubię pieścić go delikatnie niczym kobiecy języczek między moimi nogami.Delikatnie muskając moją dziurkę co potęguje doznania, czasem dokładam mały wibratorek mimo że nie jestem gejem lubię jak coś tam wibruje :evil: kobiecy język hmmm taka dola życie szaraczka z zimną połową.Juz mi stwardniał hmmm :P

DannnyBoy
Posty: 2

Post autor: DannnyBoy » pn lip 29, 2019 11:06 pm

Hmmm mimo że .... lubię bawić się moją dziurką ,to takie podniecające.Czasem malutki wibratorek delikatnie wibruje a mały aż prosi o dotyk :P Teraz ochotę nabrałem kobita zimna mimo błagań.Wiec sam na sam . Pobawić się z kimś fajna frajda kiedy noc i nasi małżonkowie śpią a my.....Roznazylem się sorki hmmmrr

xpdeus
Posty: 6

Post autor: xpdeus » ndz sie 11, 2019 8:56 am

Ja też na swoją kobiete nie mam co liczyc, po ciąży stała się zimna jak lód. Łapie mnie za wacka od wielkiego święta a ja uwielbiam jak mi dziewczyna wali gruchę, to przecież podstawa każdej gry wstępnej. Chyba muszę sobie kupić fleshlight do masturbacji
Obrazek

ODPOWIEDZ