Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problemy z lushem.

O wszystkim i o niczym.
amnesia234
Posty: 3

Re: Problemy z lushem.

Post autor: amnesia234 » pt lis 15, 2019 5:03 pm

Lush jak działał tak teraz cały czas pisze że wyszukuje urządzenia, na telefonie działa, i jak się podłączy interet LTE plus na komputerze też. Ale jak z własnego routera wifi światłowodowego chce się skorzystać to nie działa i cały czas szuka. SU pisze że to wina lovense i żeby tam pisać, a lovense pisze ze nie działa z SU.

Wie ktoś o co może chodzić?

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » pt lis 15, 2019 6:45 pm

amnesia mnie tez nesed lush 2 dni i potem odrazu juz nemam problemy ale jak mam ci poradzic zakup sobie adapter do lusha :) slysalem ze cez ten adapter idze :)

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » pt lis 15, 2019 8:59 pm

amnesia234 pisze:
pt lis 15, 2019 5:03 pm
a lovense pisze ze nie działa z SU.
Wie ktoś o co może chodzić?
A co innego mają pisać, jak to nie oni zrobili wsparcie dla Showupa?
PS: Wstaw treść ich wiadomości tutaj.

amnesia234
Posty: 3

Post autor: amnesia234 » pt lis 15, 2019 9:41 pm

notesyre pisze:
pt lis 15, 2019 8:59 pm
amnesia234 pisze:
pt lis 15, 2019 5:03 pm
a lovense pisze ze nie działa z SU.
Wie ktoś o co może chodzić?
A co innego mają pisać, jak to nie oni zrobili wsparcie dla Showupa?
PS: Wstaw treść ich wiadomości tutaj.

Thank you for contacting Lovense.

Please note we are not currently integrated with Showup.tv, so you cannot set up our toys to broadcast on their site. If you could, please ask them to get in touch with us to see if it is possible to integrate their site with our software for camming.

One feature that would work is giving someone live control. Basically, you use our software to create a link and send the link to your client. He would gain live control without having to download anything. This feature would be good if you're trying to get more private shows or keep clients in private shows for longer.

But, Showup.tv may not let you send the link in a chat- you should ask them. If you could, please contact them and let them know you would really like to have them integrate with us and allow you to have better interactive shows =)

Any questions, please feel free to ask.


Na telefonie działa normalnie transmisja z lushem, i jak zrobie z telefonu router na laptopa plus LTE to też. Ale domowy router UPC już nie działa i cały czas suka i znaleźć nie może

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » sob lis 16, 2019 4:50 pm

amnesia234 pisze:
pt lis 15, 2019 9:41 pm
Na telefonie działa normalnie transmisja z lushem, i jak zrobie z telefonu router na laptopa plus LTE to też. Ale domowy router UPC już nie działa i cały czas suka i znaleźć nie może
Miałaś wstawić wiadomość Showupów...

Moniaa20
Posty: 5

Post autor: Moniaa20 » ndz lis 17, 2019 2:52 pm

Czy jest jakaś awaria lusha na su czy tylko u mnie? od wczoraj nie moge się połączyć, na internecie z telefonu działa ,a na internecie domowym wifi nie chce ruszyć. Pisze cały czas że wyszukuje połaczenia. Czy dokupienie adaptera rozwiąze problem?

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » ndz lis 17, 2019 3:14 pm

Tak zakup sobie adapter ;)

noczeeesc
Posty: 29

Post autor: noczeeesc » śr gru 04, 2019 7:13 pm

Dziewczęta pomocy.
Mam na Macu apke lovense connect, jest połączony, su go niby widzi, ale nie wibruje na żety. Któraś tak miała?

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » śr gru 11, 2019 8:37 pm

noczeeesc pisze:
śr gru 04, 2019 7:13 pm
Dziewczęta pomocy.
Mam na Macu apke lovense connect, jest połączony, su go niby widzi, ale nie wibruje na żety. Któraś tak miała?
Tak, kaczka.

Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
Posty: 31

Post autor: Medroxyprogesterone » pt sty 10, 2020 6:08 am

Jeśli macie problem z podłączeniem lusha to polecam pobrać przeglądarkę Lovense Remote, znajdziecie link na stronie Lovense. Wystarczy się zalogować i wszystko śmiga.

ODPOWIEDZ