Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

akcja z ulotkami

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
normalny1
Posty: 1

akcja z ulotkami

Post autor: normalny1 » śr paź 30, 2019 8:11 pm

co wy na to żeby każdy użytkownik tego forum rozdawał w swoim mieście ulotki z reklamą showup i forum ? może wtedy więcej fajnych dziewczyn zainteresuje się tymi stronami ? może administracja jakoś nam pomoże i zrobi takie ulotki i będziemy rozdawać dziewczynom na ulicach co myślicie ?

robertxxx
Posty: 63

Post autor: robertxxx » śr paź 30, 2019 9:32 pm

już pędzę :lol:

badley
Posty: 1

Post autor: badley » czw lis 21, 2019 6:09 pm

kłamiesz w nicku
:)

CichodajkaPL
Posty: 27

Post autor: CichodajkaPL » pn lis 25, 2019 7:24 pm

Większej kupy tu nie czytałam już dawno.
Już widzę napaleńców, którzy wręczają dobrej lasce ulotkę "mmmm może się dziś zobaczymy na su kociaku?"
Albo transmitujące, które chodzą po rynku i zapraszają na swoje pokazy. :D

mirek21r
Posty: 7

Post autor: mirek21r » wt gru 24, 2019 4:01 pm

Chcesz lataj sam

Awatar użytkownika
lupino
Posty: 35

Post autor: lupino » sob gru 28, 2019 3:00 pm

Świetny pomysł, ja bede rozdawał ulotki kadłubka.

GuiltyGuilty
Posty: 2

Post autor: GuiltyGuilty » śr sty 29, 2020 6:51 am

Loooo Akcja w hooooj Pozdro dla autora tej Szlachetnej Paczki i co gdzie te ulotki rozrzuciłbym na bloku Administracja chyba nie ma podpisanej korzystnej Umowy z drukarniami .
A hooooj tam ja Ci druknę tylko Podeślij PROJECT

milutki187
Posty: 125

Post autor: milutki187 » sob lut 01, 2020 8:54 pm

CichodajkaPL pisze:
pn lis 25, 2019 7:24 pm
Większej kupy tu nie czytałam już dawno.
Już widzę napaleńców, którzy wręczają dobrej lasce ulotkę "mmmm może się dziś zobaczymy na su kociaku?"
Albo transmitujące, które chodzą po rynku i zapraszają na swoje pokazy. :D
to ostatnie dobre :lol: :lol:

Administrant
Posty: 1

Post autor: Administrant » sob maja 23, 2020 1:58 pm

normalny1 pisze:
śr paź 30, 2019 8:11 pm
co wy na to żeby każdy użytkownik tego forum rozdawał w swoim mieście ulotki z reklamą showup i forum ? może wtedy więcej fajnych dziewczyn zainteresuje się tymi stronami ? może administracja jakoś nam pomoże i zrobi takie ulotki i będziemy rozdawać dziewczynom na ulicach co myślicie ?
POMOŻEMY WAM
ale najpierw musimy pomóc sobie

Jan_Dlugosz_23cm
Posty: 38

Post autor: Jan_Dlugosz_23cm » sob maja 23, 2020 4:09 pm

Czyżby Showupa nie było stać na reklamę ? Młode laski mają noski przylepione do ekraników - reklama w necie może do nich trafić. Kiedyś SU dosyć intensywnie reklamował się w sieci, teraz już chyba każdy o tym słyszał, zwłaszcza z młodych.
Papierowe ulotki mają sens w stosunku do emerytów, których nie stać na telewizor - czytaj : dziadków śmietnikowych. Wątpię, żeby komuś zależało na większej ilości dziadków śmietnikowych na SU, poza tym na czym niby dziadki śmietnikowe miałyby oglądać SU ?

ODPOWIEDZ