Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Mój pierwszy raz na SU

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
sexylioncouple
Posty: 9

Mój pierwszy raz na SU

Post autor: sexylioncouple » śr cze 12, 2019 11:54 am

Kiedy i jak to było? Z kim pierwsze privki i jakie były pierwsze wrażenia? Co Was zaskoczyło? Otwieramy dyskusję, wpisujcie seksowne i miłe wspomnienia z pierwszych chwil na SU :)
Ostatnio zmieniony sob sie 03, 2019 8:23 am przez sexylioncouple, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » czw cze 13, 2019 12:37 am

Pamietam dokladnie ten dzien, to bylo z 7 lat temu, siedzielismy z "ekipą" na pewnym POLSKIM PORTALU gdzie juz od dawna byly kamerki, lecz nie z kategoria erotyczna. Niezly ubaw. Wciagnelo mnie totalnie na kilka mies.

Awatar użytkownika
czyziubrs
Posty: 8

Post autor: czyziubrs » czw cze 13, 2019 1:11 am

Siemanko. Mój pierwszy raz był może z pół roku temu. Oczywiście mowa o prv. Stresujący był moment przelania kasy a jeszcze bardziej wejścia na priv... Podniecenie wygrało i wybrałem super laskę, która ma w nicku coś tam "92" i daje privy w masce. Nie dość że to były 3 minuty, to z tego całego stresu doszedłem w niecałą minutę. Dziewczyna ma piękne ciało. Jak to czyta to pozdrawiam gorąco ;) :*
Później to kilka razy na grupowej byłem. Teraz szykuję się na jakiś C2C :D

Awatar użytkownika
czyziubrs
Posty: 8

Post autor: czyziubrs » czw cze 13, 2019 3:29 am

Niezaspokojona92 - taki ma nick 😁
Buziaczki dla Ciebie 😘😘😘

Awatar użytkownika
(ATLAS)
Posty: 46

Post autor: (ATLAS) » czw cze 13, 2019 6:36 pm

czyziubrs pisze:
czw cze 13, 2019 1:11 am
Siemanko. Mój pierwszy raz był może z pół roku temu. Oczywiście mowa o prv. Stresujący był moment przelania kasy a jeszcze bardziej wejścia na priv... Podniecenie wygrało i wybrałem super laskę, która ma w nicku coś tam "92" i daje privy w masce. Nie dość że to były 3 minuty, to z tego całego stresu doszedłem w niecałą minutę. Dziewczyna ma piękne ciało. Jak to czyta to pozdrawiam gorąco ;) :*
Później to kilka razy na grupowej byłem. Teraz szykuję się na jakiś C2C :D
To jak znow skonczysz w minute, to powiedz zeby zostawila nastepne dwie dla atlasa :D

Awatar użytkownika
czyziubrs
Posty: 8

Post autor: czyziubrs » pt cze 14, 2019 6:50 am

(ATLAS) pisze:
czw cze 13, 2019 6:36 pm
czyziubrs pisze:
czw cze 13, 2019 1:11 am
Siemanko. Mój pierwszy raz był może z pół roku temu. Oczywiście mowa o prv. Stresujący był moment przelania kasy a jeszcze bardziej wejścia na priv... Podniecenie wygrało i wybrałem super laskę, która ma w nicku coś tam "92" i daje privy w masce. Nie dość że to były 3 minuty, to z tego całego stresu doszedłem w niecałą minutę. Dziewczyna ma piękne ciało. Jak to czyta to pozdrawiam gorąco ;) :*
Później to kilka razy na grupowej byłem. Teraz szykuję się na jakiś C2C :D
To jak znow skonczysz w minute, to powiedz zeby zostawila nastepne dwie dla atlasa :D
Hahaha teraz jest już git, ale jakby co to będę pamiętał 😁😅

arieI87
Posty: 30

Post autor: arieI87 » pt cze 14, 2019 12:25 pm

Ojjj dawno temu... koniec 2011 roku, była inna szata graficzna, wszystko raczkowało, ale też sporo jak na tamte czasy się działo i powoli wszyscy się rozkręcali .

takijeden93
Posty: 13

Post autor: takijeden93 » sob cze 22, 2019 11:42 am

Ja jeszcze nie miałem swojego pierwszego razu choć to moja fantazja i bardzo bym chciał :) tylko przydałaby się jakaś fajna partnerka na kam :) może się tu znajdzie z Wawy :P ?

Trollosiewicz
Posty: 66

Post autor: Trollosiewicz » ndz cze 23, 2019 6:27 pm

(ATLAS) pisze:
czw cze 13, 2019 6:36 pm
To jak znow skonczysz w minute, to powiedz zeby zostawila nastepne dwie dla atlasa :D
Wytrzymasz aż 2 minuty? Szacun! Kozak! :P

ODPOWIEDZ