Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Znajoma na Showup

O wszystkim i o niczym.
Wibek111
Posty: 3

Znajoma na Showup

Post autor: Wibek111 » śr wrz 04, 2019 10:05 am

Witam, bardzo mnie ciekawi czy miał ktoś sytuację, w której trafił przez przypadek na pokaz znajomej 😁

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » śr wrz 04, 2019 11:42 am

Moi znajomi na mój nieraz trafili :D

Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
Posty: 31

Post autor: Medroxyprogesterone » ndz wrz 22, 2019 2:38 pm

Moi znajomi tez mnie znaleźli, niektórzy namiętnie oglądali.
Znajome na su spotykam, bo ja powiedziałam im o showup :P

Bdsm666
Posty: 7

Post autor: Bdsm666 » ndz wrz 22, 2019 8:27 pm

tak widzialam byla swojego kolegi ;p

Boksu_Fan_KKS_Pan
Posty: 13

Post autor: Boksu_Fan_KKS_Pan » pn wrz 23, 2019 7:55 am

I jestem ciekaw co mowili?Dla mnie osobiscie bylaby to porazka zyciowa ,ze sie z kims takim zadawalem lub w ogole ,ze go znam.Ale moze jestem trochę staroswiecki i nie zdarzylem przesiaknac tym "newschool-owym" dewianckim nawykom co Wy i wasi zwyrolo-znajomi.Pozdrawiam i licze na odpowiedź😉

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » pn wrz 23, 2019 12:12 pm

Boksu_Fan_KKS_Pan pisze:
pn wrz 23, 2019 7:55 am
I jestem ciekaw co mowili?Dla mnie osobiscie bylaby to porazka zyciowa ,ze sie z kims takim zadawalem lub w ogole ,ze go znam.Ale moze jestem trochę staroswiecki i nie zdarzylem przesiaknac tym "newschool-owym" dewianckim nawykom co Wy i wasi zwyrolo-znajomi.Pozdrawiam i licze na odpowiedź😉
Moi mówili, że spoko, że jak lubie to mam se to robić i nic im do tego... Coś wspominali, że cycki to mam boskie :lol:

t-ax83
Posty: 3

Post autor: t-ax83 » pn wrz 23, 2019 2:27 pm

bo masz boskie hihih :)

ja kiedys spotkalem tu znajoma , ale jej o tym nie powiedzialem...

ale ciekawostka - kiedys spotkalem na czacie chyba onetu laske, zabawialismy sie na kamerkach , pozniej jakas tam gadka kto skad jest i sie okazalo , ze to sasiadka z bloku obok , mama trojki dzieci hehe.

mati130
Posty: 18

Post autor: mati130 » czw wrz 26, 2019 11:32 am

Boksu_Fan_KKS_Pan pisze:
pn wrz 23, 2019 7:55 am
I jestem ciekaw co mowili?Dla mnie osobiscie bylaby to porazka zyciowa ,ze sie z kims takim zadawalem lub w ogole ,ze go znam.Ale moze jestem trochę staroswiecki i nie zdarzylem przesiaknac tym "newschool-owym" dewianckim nawykom co Wy i wasi zwyrolo-znajomi.Pozdrawiam i licze na odpowiedź😉
Bym się czuł niezręcznie gdyby okazało się że oglądałem nago moją znajomą,ona pewnie też by tak się czuła,gdyby wiedziała,że pod jej wizerunek jechałem na ręcznym

Boksu_Fan_KKS_Pan
Posty: 13

Post autor: Boksu_Fan_KKS_Pan » wt paź 01, 2019 2:39 am

DigitusMedius pisze:
pn wrz 23, 2019 12:12 pm
Boksu_Fan_KKS_Pan pisze:
pn wrz 23, 2019 7:55 am
I jestem ciekaw co mowili?Dla mnie osobiscie bylaby to porazka zyciowa ,ze sie z kims takim zadawalem lub w ogole ,ze go znam.Ale moze jestem trochę staroswiecki i nie zdarzylem przesiaknac tym "newschool-owym" dewianckim nawykom co Wy i wasi zwyrolo-znajomi.Pozdrawiam i licze na odpowiedź😉
Moi mówili, że spoko, że jak lubie to mam se to robić i nic im do tego... Coś wspominali, że cycki to mam boskie :lol:
No to się mnie spodziewaj jak czyczki masz boskie:)Już kupuję żetony żeby troszkę popodziwiać te cuda😍

kimiiii
Posty: 14

Post autor: kimiiii » śr paź 02, 2019 12:23 pm

Boksu_Fan_KKS_Pan pisze:
pn wrz 23, 2019 7:55 am
I jestem ciekaw co mowili?Dla mnie osobiscie bylaby to porazka zyciowa ,ze sie z kims takim zadawalem lub w ogole ,ze go znam.Ale moze jestem trochę staroswiecki i nie zdarzylem przesiaknac tym "newschool-owym" dewianckim nawykom co Wy i wasi zwyrolo-znajomi.Pozdrawiam i licze na odpowiedź😉
Jesteś nie staroswiecki tylko wyniosły:) ale wśród polaczkow to norma wiec nie jesteś tez oryginalny :) Prawda jest taka ze każdy uprawia seks, każdy się masturbuje ale tylko ci którzy mają wyjebane robią na tym hajs hue hue hue buziaczki

ODPOWIEDZ