Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Znajoma na Showup

O wszystkim i o niczym.
ooonwawa90
Posty: 1

Re: Znajoma na Showup

Post autor: ooonwawa90 » pn paź 07, 2019 9:19 pm

Medroxyprogesterone pisze:
ndz wrz 22, 2019 2:38 pm
Moi znajomi tez mnie znaleźli, niektórzy namiętnie oglądali.
Znajome na su spotykam, bo ja powiedziałam im o showup :P
Owszem byłaś moją sąsiadką :)

Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
Posty: 31

Post autor: Medroxyprogesterone » wt paź 08, 2019 12:23 am

ooonwawa90 pisze:
pn paź 07, 2019 9:19 pm
Medroxyprogesterone pisze:
ndz wrz 22, 2019 2:38 pm
Moi znajomi tez mnie znaleźli, niektórzy namiętnie oglądali.
Znajome na su spotykam, bo ja powiedziałam im o showup :P
Owszem byłaś moją sąsiadką :)
No popatrz jaki świat jest mały ;)

_yretsym_si_eman_ym
Posty: 30

Post autor: _yretsym_si_eman_ym » śr paź 09, 2019 1:34 am

kimiiii pisze:
śr paź 02, 2019 12:23 pm
Boksu_Fan_KKS_Pan pisze:
pn wrz 23, 2019 7:55 am
I jestem ciekaw co mowili?Dla mnie osobiscie bylaby to porazka zyciowa ,ze sie z kims takim zadawalem lub w ogole ,ze go znam.Ale moze jestem trochę staroswiecki i nie zdarzylem przesiaknac tym "newschool-owym" dewianckim nawykom co Wy i wasi zwyrolo-znajomi.Pozdrawiam i licze na odpowiedź😉
Jesteś nie staroswiecki tylko wyniosły:) ale wśród polaczkow to norma wiec nie jesteś tez oryginalny :) Prawda jest taka ze każdy uprawia seks, każdy się masturbuje ale tylko ci którzy mają wyjebane robią na tym hajs hue hue hue buziaczki

Ty też jesteś marnym polaczkiem wiec zaliczasz się do tych mało oryginalnych wyniosłych damulek hue hue hue i do tego inteligentna jak goofy z tym swoim smiechem Henia hue hue hue .Myślę, że zabolało Cie pare słów prawdy do ksiedza prowadzącego i zarazem o Tobie hue hue .Tak sobie to tlumacz hue hue .Ja robie hajs ale nie muszę jak Ty poniewierać się za drobne przy bandzie sflaczałych dziadków i gimnazialistów na dużej przerwie hue hue hue .Masz rację -ci co mają wyjabane na siebie i swoich bliskich robią na tym hajs hue hue ale zazwyczaj to takie marne, mało oryginalne osobistości jak Ty, które nie maja pomysłu na siebie i swoje życie, wchodzą na SU by zarabiać hue hue hue . A więc mają wyjebane a raczej są wyjebane przy szerokiej publice za marne grosze hue hue. Tylko sie nie unoś marny wyniosły polaczku bo za wysoko nie polecisz lub sie nie wzniesiesz pani wyniosła hue hue Kanarkiem się uradziłaś to jako orzeł nie zdechniesz .Dalej żyj w swojej blogiej niewiedzy i sztucznie się dowartosciowuj jaka to Ty sprytna i inteligentna jesteś i jaki to niby hajs robisz na tym co i tak każdy robi hue hue hue. Myślę, że ktoś już Ciebie rozpoznał na SU i powiedział, że nie chce mieć z takim czymś do czynienia i Cie to teraz boli.Starasz się teraz przytłumić głos sumienia i wybielić się jaka to Ty super jesteś, i że masz wyjebane ale to tylko maska ,którą próbujesz zagłuszyć swoj ból jaką to marną ,wyniosłą i mało oryginalną osóbką jesteś.Nie przejmuj sie godnością i znajomymi -najwazniejsze , że masz wyjebane i robisz na tym hajs hue hue hue bo to najważniejsze w życiu hue hue hue wyniosłe buziaczki

cannabisLDZ
Posty: 7

Post autor: cannabisLDZ » pt lis 01, 2019 6:16 pm

A może jakaś Pani tu z łodzi chce się popodgladac?

_yretsym_si_eman_ym
Posty: 30

Post autor: _yretsym_si_eman_ym » pt lis 01, 2019 8:23 pm

Musiałbyś sie opisac i podac swoje wymiary oraz miesięczny dochod w tysiącach.Po takiej reklamie może któraś się skusi :D

BodyCu
Posty: 2

Post autor: BodyCu » ndz lis 03, 2019 9:33 am

a co jezeli ktos nas rozpoznaje na transmisji i zaczyna wypisywac jakies prywatne sprawy, w złośliwym celu? czy da sie kogos takiego wyłapać kto to jest skaad pisze itd ? np jezelii to ktos z rodziny, a w rl sie nie przyznaje.

maniekSl4
Posty: 1

Post autor: maniekSl4 » śr lis 06, 2019 11:03 pm

Może trafię na kobietę z DG.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » ndz lut 09, 2020 10:25 pm

Tak się tutaj znalazłem, bo dowiedziałem się, że znajoma tutaj nadaje. I faktycznie nadaje.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 05, 2020 8:43 am przez LandLord, łącznie zmieniany 1 raz.

AndrzejiNatalia
Posty: 13

Post autor: AndrzejiNatalia » sob mar 07, 2020 4:43 pm

tu nasuwa się pytanie czy lepiej jest :
1. nadawac na su
2. pałacic za oglądanie
3. być trollem bez zycia, życ showupem i forum , nie mieć na pokazy płatne i wszystko wiedzieć najlepiej o wszystkich
bo lekko mi tu dulszyzną trącicie rozmówcy

Piotrus1991pb
Posty: 1

Post autor: Piotrus1991pb » ndz lut 19, 2023 3:30 am

Witam Serdecznie:) jeśli chodzi o Mnie to niedawno miałem sytuację że weszła na Moją transmisję dziewczyna z bliskich okolic Katowic... (duże miasto) i wtedy poinformowała że Mnie zna i wogóle, podała miasto, więc uwierzyłem.. :), a Najlepsze jest to.. Jak uświadomiła że Kochała sie we Mnie w 2016 roku.. Hih aleja nic o tym nie wiedziałem heh. Wpada do Mnie do dzisiaj na niektóre Moje transmisje i słodzimy sobie:) aczkolwiek za często też nie bywa na Su. POZDRAWIAM

ODPOWIEDZ