Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Twarze dziewczyn ($$$) powinny byc widoczne

O wszystkim i o niczym.
Pierre_D_Olish
Posty: 2

Twarze dziewczyn ($$$) powinny byc widoczne

Post autor: Pierre_D_Olish » pn wrz 02, 2019 12:47 am

Wlasnie przed chwila dostalem bana tylko za to, ze wspomnialem na chat , ze nie widac jej twarzy.
Osobiscie uwazam, ze twarz powinna byc wymogiem, bo nic bardziej nie buduje wspolnej wiezi pomiedzy camgirl a klientem, jak widok jej twarzy i dzwiek jej glosu.
Jezeli dziewczyny sie wstydza swojej pracy, to moze powinny ja zmienic.
Na wszystkich duzych, zagranicznych serwisach twarz jest niezbednym wymogiem. Jedynie Polska, a w zasadzie polskie camgirls to ewenement w swoim rodzaju.

Dziewczyny ktore nie sa tutaj w celach zarobkowych, nie maja platnych priwow czy celow, moglyby zachowac swoja tajemniczosc :)

kochaina_
Posty: 34

Post autor: kochaina_ » pn wrz 02, 2019 5:35 pm

Nie chcesz oglądać dziewczyn bez twarzy, to wchodź tylko w transmisje dziewczyn pokazujących twarz. Proste. Właśnie dobrze, że nie ma ograniczeń i dla każdego cos się dopasuje. Każda dziewczyna ma szansę.

Pierre_D_Olish
Posty: 2

Post autor: Pierre_D_Olish » śr wrz 04, 2019 9:19 pm

Dokladnie tak robie. Nie wchodze lub wychodze z chata po chwili jezeli widze, ze camgirl jest na kamerze dla kredytow anonimowo (bez twarzy), tym bardziej jezeli nie udestepnia twarzy na priw. Ja nie chodze do pracy w masce i nie obsluguje petentow schowany za biurko ;) Trzeba byc troszeczke psychologiem, aby zrozumiec, ze meczyzni nie przychodza na SU po to aby zwalic "konia". Jest pelno miejsc w ineternecie gdzie mozna zrobic to za darmo. Tutaj chca pelnej interakcji z camgirl i chca nawiazac z nia wzajemne ( niekoniecznie personalne ) relacje. Tylko wtedy przestaja miec "weza " w kieszeni i sa gotowi sporo zaplacic za ta chwile z dziewczyna po drugiej stronie lacza ;)

Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
Posty: 31

Post autor: Medroxyprogesterone » sob wrz 07, 2019 6:19 pm

Tylko na mfc TRZEBA pokazywać twarz, nigdzie indziej nie spotkałam się z tym wymogiem.

Wstydzą się pracy? Ja się nie wstydzę. To nie kwestia pracy, a raczej tego, co potem ktoś zrobi z tym, że dana osoba pracuje na kamerkach, jak to wykorzysta.
Nie obwiniaj modelek tylko widzów, którzy ich nie szanują :v

Boksu_Fan_KKS_Pan
Posty: 13

Post autor: Boksu_Fan_KKS_Pan » pn wrz 23, 2019 7:45 am

Medroxyprogesterone pisze:
sob wrz 07, 2019 6:19 pm
Tylko na mfc TRZEBA pokazywać twarz, nigdzie indziej nie spotkałam się z tym wymogiem.

Wstydzą się pracy? Ja się nie wstydzę. To nie kwestia pracy, a raczej tego, co potem ktoś zrobi z tym, że dana osoba pracuje na kamerkach, jak to wykorzysta.
Nie obwiniaj modelek tylko widzów, którzy ich nie szanują :v
A moze to wlasnie Wy nie szanujecie widzow nie pokazujac im twarzy.Pozniej takiej pannie latwo jest oszukiwac itd. poniewaz wie ze nie bedzie miala z tego zadnych konsekwencji.Podpisuje sie w pelni pod pierwszym postem .Dodam tyko ze powinny byc wymagane skany dowodu osobistego przy zakladaniu konta do prowadzenia transmisji.Wtedy bylo by wszystko jasne i przejrzyste.Nie bylo by wyjebek na su a panny w koncu powaznie podeszly by do tego co robią.A do scigania przestepcow internetowych mamy ustawe RODO i policje.Nie uwierze w to ,ze nie pokazujecie twarzy profilaktycznie zeby sie uchronic przed zlymi widzami.Jesli tak to nie wchodzcie tu w ogole bo zawsze sie tu taki znajdzie.Wstydzicie sie tego co robicie taka jest prawda.Ciekawe co tata lub koledzy powiedza o tym hehe .Nic nie trzeba dodawac oprocz tego ,ze wbrew waszym wyobrażeniom nie jestescie idealna partia dla kazdego z nas ,za ktora sie uganiamy jak za swietym gralem.Raczej jestescie pod tym drugim biegunem ale nie bede tutaj rzucal epitetami czym tak czym dla nas jestescie😈A wiec drogie "panie" z su smialo pokazujcie twarz bo nikt nie bedzie chcial miec k...... no dobra divy pod swoim dachem .Wiem ze myslicie inaczej a ta teza jest dla was bolesna ale jestescie w bledzie myslac ze po pokazaniu twarzy bedziecie mialy tlum wielbicieli pod blokiem hehe Zaden szanujacy sie facet nie upadlby tak nisko. Kadlubki do prosektorium bo kobieta ma twarz, ktora najbardziej kreci mezczyzn.Nie wiedzialem ze w Polsce tylke kobiet po dekapitacji hahaha glowowe amazonki 😂 pokazujecie tym zachowaniem ze wlasnie tej glowy u was brakuje hehe

Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
Posty: 31

Post autor: Medroxyprogesterone » pn wrz 23, 2019 7:20 pm

Dużo w Tobie jadu oraz nie masz wiedzy na temat tego jak wygląda "ściganie tych złych widzów" przez policję.
A weryfikacja powinna być, ale żeby na stronie nie pojawiały się osoby niepełnoletnie.

Boksu_Fan_KKS_Pan
Posty: 13

Post autor: Boksu_Fan_KKS_Pan » wt paź 01, 2019 2:50 am

Jakbyście płaciły podatki to może Policja by do was inaczej podchodziła.A Tak wiedzą ,że nie składacie sie na ich pensje i sprzęt ,to mają was głęboko.To tak samo jakbyś miała pretensje o to ,że nie wpuszczono Cię do teatru a nie miałabyś biletu na spektakl.Najpierw trzeba dać coś od siebie żeby później wymagać od innych.Nie uważasz?Z tym skanem dowodu chodziło mi bardziej o przymus udostępnienia jego na profilu użytkownika.Wtedy panny bały by się robić wyjebki jak złodziejka Ccataleya18 i jej kolega grajacy dostwace pizzy.Niestety RODO już na to nie pozwala nad czym ubolewam:(

Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
Posty: 31

Post autor: Medroxyprogesterone » wt paź 01, 2019 3:03 pm

Nie na tym polega RODO, pajacu xD
A praca na kamerkach jest opodatkowana.

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » wt paź 01, 2019 9:22 pm

Ja pie**** a ten zaś o podatkach, pis cie nasłał czy ki **uj

Boksu_Fan_KKS_Pan
Posty: 13

Post autor: Boksu_Fan_KKS_Pan » pt paź 04, 2019 3:08 pm

Ktoś tu traci nerwy i gdy argumentów brak -zaczyna sie niehlubne rzucanie apitetami.Kocham to :twisted: Dzięki, że uświadomiłaś mnie czym jest RODO :D bo to jakaś czarna magia dla kolesia pracujacego bezpośrednio dla UE :D . Jakbyś nie wiedziała to w dużej mierze dzieki mojej niemieckiej kuzynce masz tą ustawe.Podziekuj również za program Phare,EQUAL i Fundusz Norweski bo to oprocz wdrozenia RODO moje najwieksze sukcesy.Sam nie wiem czy z EQUAL nie korzystalas bo się kwalifikujesz hahaha A teraz dokladniej, o ktorym punkcie RODO chcesz mnie pouczac hehe Nie PiS tylko Konfederaci mnie naslali choć wstyd sie przyznać kiedyś należałem do PO.Wybaczcie mi wszyscy Polacy za tą tragedie.Każda praca powinna być i jest w Polsce opadatkowana nawet ta mała działalność artystyczna na SU .Problem leży w tym, że malo która camwhores chce sie podporzadkować naszemu systemowi i o to mi się rozchodzi ale to już nie w tym temacie.

ODPOWIEDZ