Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Squirt

O wszystkim i o niczym.
Dareczek78
Posty: 6

Squirt

Post autor: Dareczek78 » wt kwie 16, 2024 12:26 am

Co myślicie o dziewczynach co robią squirt ?

willingcouple
Posty: 2

Post autor: willingcouple » sob kwie 27, 2024 3:05 pm

Jestem kobietą i jak dla mnie to jest to mega podniecające!! Uwielbiam oglądać tryskające kobiety. Sama mam problem ze squirtem, ale jak już jest to czuję się jak w niebie

Kowalito21
Posty: 2

Post autor: Kowalito21 » sob kwie 27, 2024 3:32 pm

willingcouple pisze:
sob kwie 27, 2024 3:05 pm
Jestem kobietą i jak dla mnie to jest to mega podniecające!! Uwielbiam oglądać tryskające kobiety. Sama mam problem ze squirtem, ale jak już jest to czuję się jak w niebie
willingcouple pisze:
sob kwie 27, 2024 3:05 pm
Jestem kobietą i jak dla mnie to jest to mega podniecające!! Uwielbiam oglądać tryskające kobiety. Sama mam problem ze squirtem, ale jak już jest to czuję się jak w niebie
A to jak już troskach to za pomocą masturbacji czy podczas uprawnienia wysiłku seksualności z parterem

napalonytygrys
Posty: 2

Post autor: napalonytygrys » pn kwie 29, 2024 12:58 am

Myślę jak bym dostał się tam językiem to bylibyśmy oby dwoje zaspokojeni. Podnieca mnie mega kiedy mogę zrobić sqirt języczkiem

Awatar użytkownika
ChceDuzyCucold
Posty: 21

Post autor: ChceDuzyCucold » pn sie 12, 2024 11:20 am

Umiem 😏

TwojWczorajszy
Posty: 4

Post autor: TwojWczorajszy » sob sie 17, 2024 6:08 pm

Podnieca i to bardzo :)
Miałem kobiety z squrit oraz kobiety bez.
Te co tryskają są mega a jeszcze jak potrafią się dobrze zabawić i wiedzą czego chcą to wychodzi pięknie. :)

Jeden to mało trzeba odrazu iść za ciosem i przeciągać dalej by miała z kilka :) Jak już jest jeden to nakręca dalej..

Eh kochane kobiety :**

Nobudy
Posty: 1

Post autor: Nobudy » czw sie 22, 2024 3:56 am

Polecam Roxet robi niesamowity show w tym temacie

mirik18
Posty: 31

Post autor: mirik18 » czw sie 22, 2024 8:07 am

Uwielbiam squirtujące kobiety! Miałem kilka które to potrafiły, nawet większość tylko jedna tryskała mocniej druga słabiej ale smak jest niesamowity i nie powtarzalny.
Jest to tylko problematyczne ze względu na to, że wszystko w koło jest mokre i trzeba posprzątać xd

BiseksMalmo24
Posty: 2

Post autor: BiseksMalmo24 » ndz sie 25, 2024 2:23 pm

Zajebista sprawa. Moja eks mnie czesto zalewala w ten sposób...mocno chlapala mi na twarz I w usta...mega podniecajace

Quakee
Posty: 4

Post autor: Quakee » śr wrz 11, 2024 2:11 am

Uwielbiam oglądać to, w szczególności jak kobieta działa palcami 🤪 moje ulubione.. chcę jakas Pani popisać i poznać się swoją drogą?

ODPOWIEDZ