Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Czy każda kobieta woli przytulanie od seksu?

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
TwardyKaszub
Posty: 4

Czy każda kobieta woli przytulanie od seksu?

Post autor: TwardyKaszub » pn sty 15, 2024 9:12 pm

Jestem ciekawy waszych odpowiedzi.
Od dłuższego czasu borykam się z problemem.
Moja żona twierdzi że przesadzam. Kochamy się 1 do 3 razy to duży sukces, miesięcznie
Mam 48 lat, jestem z Trójmiasta

Każdą kobieta woli się przytulić niż kochać. Podobno to ja jestem dziwny że mam większe wymagania, jeśli mi to przeszkadza znajdź taka która woli seks od przytulania ?

Gdynianka_Aga
Posty: 1

Post autor: Gdynianka_Aga » sob sty 27, 2024 5:01 pm

Ja na przykład wolę seks. Bo dobrym seksie możesz mnie przytulić. No chyba że przytulenie miałoby być grą wstępną do seksu :) To możesz przytulać ile chcesz :) pozdr

Tomaszprzybyl
Posty: 1

Post autor: Tomaszprzybyl » sob kwie 06, 2024 10:11 am

Chłopie. Poszukaj sobie kochanki. Szkoda czasu. Jak nie chce wiecej to nie zmusisz. A tak żona będzie zadowolona że jej dupy nie zawracasz i kochanka też :)

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » pt kwie 12, 2024 3:26 pm

TwardyKaszub pisze:
pn sty 15, 2024 9:12 pm
Jestem ciekawy waszych odpowiedzi.
Od dłuższego czasu borykam się z problemem.
Moja żona twierdzi że przesadzam. Kochamy się 1 do 3 razy to duży sukces, miesięcznie
Mam 48 lat, jestem z Trójmiasta

Każdą kobieta woli się przytulić niż kochać. Podobno to ja jestem dziwny że mam większe wymagania, jeśli mi to przeszkadza znajdź taka która woli seks od przytulania ?
Powiem Ci jedno Twardy nie szukaj porad na szołapie, bo skończysz jako rozwodnik :D Zresztą jeśli Twoja kobieta ma tyle samo lat co Ty, to rada jest jedna i oczywista! Trzeba wymienić na nowy model. Kobieta to nie samochód nie wyklepiesz. Udaj się do jakiegoś dobrego komisu i poderwij jakiś świeżutki model. Szukaj takie z małym przebiegiem, żebyś sobie mógł odżyć seksualnie. Jeśli to pomoże to daj znać. :)

ODPOWIEDZ