Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Cześć :)

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
malalysasuczka
Posty: 5

Cześć :)

Post autor: malalysasuczka » śr lis 08, 2023 8:45 pm

Trochę spóźnione powitanie, ponad miesiąc już działam na SU :)
Staram się ulepszać swoje transmisje ale jak z życiu, trudno zadowolić każdego. Pamiętam pierwsze grupowe transmisje i prośby o promo, o bilet za 10żet. No i ja dawałam bo w sumie fajnie jak więcej osób wejdzie :P później ktoś mi uświadomił że to niezbyt sprawiedliwe wobec tych którzy kupili za pierwotną stawkę... :)
No, to jeszcze kilka kwestii mnie nurtuje:
1. czy zaczynać transmisję publiczną w pełnym ubiorze czy w bieliźnie a może iść na całość i pokazać od razu pełnię wdzięków? ;) jaki sposób "rozbierania" kobiety jest najfajniejszy? publicznie za napiwki np za 50 każdy kolejny ciuszek? czy nagość tylko na priv?
2. czy są rzeczy które każda laska robi na wizji myśląc że to fajne a Was to wkr***a? :D mnie się wydawało że e-papieros to w sumie sexy, ale oglądałam inne transmisje dziewczyn i mi to robiło wrażenie że ona olewa widza. Co sądzicie? albo jedzenie i picie w czasie szoł...??? albo tylko siedzi i czeka aż ktoś wejdzie... w efekcie znikasz bo wieje nudą...
3. Czego oczekujecie na publicznej transmisji, co Was zatrzymuje na tyle że zostajecie?
4. Ile przeciętny Kowalski jest w stanie zapłacić za prywatną transmisję typu "bawimy się razem na 2 kam, robimy to co chcesz, nago, z twarzą i głosem" ? jestem tu początkująca ale już nie całkiem zielona, znam swoje zalety, widzów mam czasem 20 czasem 100. BTW czy różnicować ceny w zależności od liczby oglądaczy? mniej to drożej więcej to taniej czy jakoś tak?

Pozdrawiam Was serdecznie! :)

Romantykkk6969
Posty: 6

Post autor: Romantykkk6969 » śr lis 08, 2023 10:44 pm

Dużo by pisać żeby odpowiedzieć na wszystko. Chętnie mogę się umówić na priv i opowiedzieć jak wygląda to że strony oglądającego no i oczywiście transmitujacego. Absorbujac na twoje pytanie to jestem chętny na każdego priv żeby zweryfikować 😈

DonMateo33
Posty: 1

Post autor: DonMateo33 » ndz lis 12, 2023 1:06 am

Wszystko to są kwestie indywidualne moja droga, jeden lubi kobiety ubrane a drugi rozebrane :D najważniejsze byś czuła się dobrze podczas swoich transmisji a widownia sama się znajdzie. Ceny ustaw pod siebie abyś dostawała godną ilość żetonów

ODPOWIEDZ