Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Jak skontaktowac sie z administracja w celu zwrotu za niewłaściwie wykonany priv?

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
Nospe__
Posty: 1

Jak skontaktowac sie z administracja w celu zwrotu za niewłaściwie wykonany priv?

Post autor: Nospe__ » sob paź 28, 2023 10:26 pm

Kupiłem dzisiaj priva, połowe priva nie działał jej internet a na koniec priva sobie gdzies poszla.
Odpalila normalna transmisje, napisalem o zwrot to mnie zbanowała. Gdzie to zgłosic?

JanPutin2
Posty: 5

Post autor: JanPutin2 » ndz paź 29, 2023 1:34 am

scat

Pytajnik
Posty: 302

Post autor: Pytajnik » wt lis 14, 2023 3:09 pm

Zapoznaj się z regulaminem, to się dowiesz, że jedyna opcja zgłoszenia jest dostępna w czasie priv.

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » śr lis 15, 2023 7:13 pm

Nospe__ pisze:
sob paź 28, 2023 10:26 pm
Kupiłem dzisiaj priva, połowe priva nie działał jej internet a na koniec priva sobie gdzies poszla.
Odpalila normalna transmisje, napisalem o zwrot to mnie zbanowała. Gdzie to zgłosic?
Niestety lipa... nawet gdybyś nagrał priv (co niby nie można) to i tak właśnie nie uwzględnią Ci takiego dowodu. Pamiętaj następnym razem, żeby zgłosić taki problem w trakcie priva. Co do laski uważam, że powinieneś podać jej nick z tego względu, że uczciwa dziewczyna ustawiłaby Ci priv ponownie za 10ż. Dlatego trzeba piętnować takie zachowanie.

rook2012
Posty: 4

Post autor: rook2012 » wt sty 23, 2024 1:51 pm

Także miałem taki przypadek. Babka z dnia uśmiechu zrobiła ponurą minę , stwierdziła, że mnie nie widzi choć miałem ziel. kropkę transmisji i poszła się bawić z kotem. Na profilu ma zablokowane komentarze. Chyba to nie pierwszy i nie ostatni przypadek. SU powinien wprowadzić reputację użytkowników po wykonanych privach lub dodać opcje sporu.

ODPOWIEDZ