Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Mam małego penisa

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
star1111
Posty: 12

Mam małego penisa

Post autor: star1111 » śr sie 09, 2023 6:57 pm

Nawet bardzo mały ponieważ mój mały ma 7 cm kiedy szykuje się do roboty :P
I powiedzcie panowie jak tutaj sprawić aby był bardziej okazały? Czy są jakieś sposoby czy zawsze trzeba będzie się liczyć z tym,że będzie się malutkim rycerzem?

Karpatia
Posty: 7

Post autor: Karpatia » pt sie 11, 2023 7:38 pm

nie jestes sam mam tak samo i jak wiekszosc facetów jestesmy normalni myslalem kiedys nad powiekszeniem ponoż penilarge daja dobry rezultat ale sam nie brałem

jczarn
Posty: 4

Post autor: jczarn » pn sie 14, 2023 9:01 am

Heh niezłe porównanie :P Ale z drugiej strony faktycznie za bardzo nie da się powojować z taką wielkością . Polecam popracować trochę nad techniką bo bardziej liczy się umiejętność bzykania a dziewczynę mozna zaspokoić na wiele sposobów.
Cwiczenia raczej nie pomagają. Operacja jest ryzykowna tak wiec nie polecam. Sam jestem obecnie po kuracji tabletkami Penilarge. U mnie powiekszenie bylo 3 cm po 3 miesiacach tyle, ze sam startowalem nie z 7 cm ale z 10 cm...

star1111
Posty: 12

Post autor: star1111 » pn sie 14, 2023 2:30 pm

A te tabletki to rzeczywiście coś pomagają? W sensie ile Ci go przybyło?
Ile ogólnie kosztują te tabletki i gdzie można sprawdzić ich skład? Chciałbym je po prostu sprawdzić

MalutkaDziurka
Posty: 2

Post autor: MalutkaDziurka » pn sie 14, 2023 5:45 pm

Witam panowie szukam mężczyzny z małym penisem do cipki a mój partner do odbytu .

Jagerston
Posty: 9

Post autor: Jagerston » śr sie 16, 2023 9:06 am

wpisz sobie w google, penilarge są w wielu sklepach. Poczytaj sobie również opinie.

wartak23
Posty: 10

Post autor: wartak23 » czw sie 17, 2023 8:32 am

Znam ten środek. Fajne jest w nim to, że po tej kilkunastotygodniowej kuracji nie trzeba go dalej zażywać, aby efekt utrzymał się na dłużej.

ODPOWIEDZ