Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Które dziewczyny już się kończą na su?

O wszystkim i o niczym.
ODPOWIEDZ
pawelmlody2
Posty: 91

Które dziewczyny już się kończą na su?

Post autor: pawelmlody2 » ndz sty 17, 2021 10:54 pm

które dziewczyny kiedyś były fajne ale z upływem czasu na ich transmisjach wkradła się nostalgia

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » ndz sty 17, 2021 11:00 pm

Wszytskie xdddd a nowe uczą się od starych i nudy jak na mszy w kościele xdddddddd

100latzamurzynami2020
Posty: 71

Post autor: 100latzamurzynami2020 » pt sty 22, 2021 7:56 pm

Mamut_Manfred pisze:
ndz sty 17, 2021 11:00 pm
Wszytskie xdddd a nowe uczą się od starych i nudy jak na mszy w kościele xdddddddd
To spływaj z tego portalu nikt Cię tu nie trzyma droga wolna. Te Twoje xdddddddddddd w każdym poście jest żałosne i dziecinne gimbaza jedna wielka. To takich jak wy zjeby chore powinno się weryfikować co do wieku żeby tu przebywali tylko pozytywni ludzie co mają łeb na karku i są tu z przyjemności a nie przymusu.

Cukiernik1
Posty: 75

Post autor: Cukiernik1 » sob sty 23, 2021 12:42 pm

100latzamurzynami2020 pisze:
pt sty 22, 2021 7:56 pm
Mamut_Manfred pisze:
ndz sty 17, 2021 11:00 pm
Wszytskie xdddd a nowe uczą się od starych i nudy jak na mszy w kościele xdddddddd
To spływaj z tego portalu nikt Cię tu nie trzyma droga wolna. Te Twoje xdddddddddddd w każdym poście jest żałosne i dziecinne gimbaza jedna wielka. To takich jak wy zjeby chore powinno się weryfikować co do wieku żeby tu przebywali tylko pozytywni ludzie co mają łeb na karku i są tu z przyjemności a nie przymusu.
Zgadza się...ten cały mamut to albo jakiś gowniarz albo miał bardzo ciężkie dzieciństwo...Nie umie nic poza tym śmiesznym xddddddd,krytykuje wszystko,wszystkich i jeszcze nie widziałem jakieś pozytywnej opinii o jakiejkolwiek kobiecie...Także pozostaje mu tylko dom bez klamek bo to największy kretyn na całym tym portalu...

Johnny36
Posty: 20

Post autor: Johnny36 » sob sty 23, 2021 7:40 pm

Cukiernik1 pisze:
sob sty 23, 2021 12:42 pm
100latzamurzynami2020 pisze:
pt sty 22, 2021 7:56 pm
Mamut_Manfred pisze:
ndz sty 17, 2021 11:00 pm
Wszytskie xdddd a nowe uczą się od starych i nudy jak na mszy w kościele xdddddddd
To spływaj z tego portalu nikt Cię tu nie trzyma droga wolna. Te Twoje xdddddddddddd w każdym poście jest żałosne i dziecinne gimbaza jedna wielka. To takich jak wy zjeby chore powinno się weryfikować co do wieku żeby tu przebywali tylko pozytywni ludzie co mają łeb na karku i są tu z przyjemności a nie przymusu.
Zgadza się...ten cały mamut to albo jakiś gowniarz albo miał bardzo ciężkie dzieciństwo...Nie umie nic poza tym śmiesznym xddddddd,krytykuje wszystko,wszystkich i jeszcze nie widziałem jakieś pozytywnej opinii o jakiejkolwiek kobiecie...Także pozostaje mu tylko dom bez klamek bo to największy kretyn na całym tym portalu...
Wy nawet z odróżnieniem ironii macie problem.

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » ndz sty 24, 2021 11:16 pm

Hehehe nie ma to jak pouczanie przez jeszcze większego zjeba xdddd nue podoba ci się moje xdddddd a mi się ty cały nie podobasz xdddddddd bede robił co chce pisał co chce a ty mi możesz naskoczyc xdddddd

ODPOWIEDZ