Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Konkurs z darmowym privem

Konkursy związane z osobami oraz sytuacjami, w których nagrodami są...
ODPOWIEDZ
Twoja_BDSM_Zabawka
Posty: 18

Konkurs z darmowym privem

Post autor: Twoja_BDSM_Zabawka » czw lip 16, 2020 3:37 pm

Zapraszam do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest "twój priv marzeń" w moim wykonaniu.

Oto zasady:
1. Opisujesz swój scenariusz na swojego priva marzeń (dowolny, dokładnie taki jak chcesz) i wysyłasz go w prywatnej wiadomości - najlepiej podaj też jego długość i ewentualnie potrzebne rekwizyty.
2. Wybieram jeden z nich i robię go wygranej osobie za darmo.
3. Na zgłoszenia czekam do 25 lipca.
4. Wszystkich poinformuję przez wiadomość prywatną o wyniku.
5. Nie ma dolnego limitu uczestników - jeśli zgłosisz się jako jedyna osoba - wygrasz.

Uprzedzę niektóre pytania:
1. Chcesz naciągnąć na żetony za wiadomości? Nie, pierwsza edycja dopuszczała zgłoszenia na ogólnej transmisji, ale był z tym bałagan. Dzięki wiadomościom mogę wszystkim odpisać nie wydając na to żetonów.
2. Czy nie możemy zgłaszać się tutaj? Nie, ponieważ większość osób woli te pomysły wysłać dyskretnie. Dzięki temu wszystko zostaje między mną a wygraną osobą.

Zapraszam do udziału. Jeśli masz jakieś uwagi lub propozycję zmian - pisz śmiało.
Ostatnio zmieniony pn sty 18, 2021 10:28 pm przez Twoja_BDSM_Zabawka, łącznie zmieniany 1 raz.

Twoja_BDSM_Zabawka
Posty: 18

Post autor: Twoja_BDSM_Zabawka » śr sie 26, 2020 11:55 am

Dla formalności - w drugiej edycji nie było zgłoszeń, widocznie zmiana zgłoszenia na prywatną wiadomość była zbyt dużym wyzwaniem w postaci 5 żetonów za wiadomość. Ktoś kto zgłosiłby się jako jedyny, byłby zwycięzcą. Szansa przepadła :)

Może kiedyś jeszcze zrobię edycję ostatniej szansy, jeśli będą o to pytania.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » sob sie 29, 2020 1:24 pm

Nie wiem czy zauważyłeś, ale ty jesteś CHŁOPEM !

Na co (bo nawet nie na huj) komuś "pokaz marzeń" w wykonaniu chłopa ?

Baby tego nie oglądają, a normalni tym bardziej, a pedałowie widocznie wolą wyrwać prawdziwego fagasa w klubie i obciagnąć mu kloca w realu a nie z ekraniku.

Jak widać oferta nie warta nawet 50 groszy.

No wiem, wiem, nie ma równości na świecie i płeć brzydka jest tutaj masakrycznie dyskryminowana.
Gdy PO wygra wybory, wystąpię z projektem obywatelskiej ustawy o wprowadzeniu parytetów na SU i wyrównaniu płac, bo niedopuszczalne aby istniała aż taka zatrważająca niegodziwa dyskryminacja ze względu na płeć.


:)

Twoja_BDSM_Zabawka
Posty: 18

Post autor: Twoja_BDSM_Zabawka » ndz sie 30, 2020 10:48 am

Nie musisz mi wierzyć, ale jako CHŁOP spotkałem tu sporo widzów oferujących niemałe żetony za DOBREGO priva - co oczywiście dla każdego znaczy co innego. I mimo że nie wchodzę tu dla kasy, to droższe privy mają sens nawet u CHŁOPA, bo wtedy przynajmniej wiadomo, że jak ktoś wchodzi na takiego, to wie czego chce i wie że dostanie priva o określonej jakości. Widocznie oferowanie wymarzonego priva za darmo od razu budzi podejrzenia, albo zwyczajnie osoby które wiedzą że warto nie bawią się w czekanie i korzystają ze zwykłych privów kiedy transmituję.

O nierówności warunków kobiety/mężczyźni nie ma co pisać. Wiadomo jak działają popyt i podaż. Podejrzewam że topowi mężczyźni są tu w stanie uzbierać kwoty określane przez kobiety jako drobniaki, dlatego nawet nie próbuję traktować tego jako możliwość zarobku.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » czw wrz 17, 2020 6:45 pm

Twoja_BDSM_Zabawka pisze:
ndz sie 30, 2020 10:48 am
O nierówności warunków kobiety/mężczyźni nie ma co pisać.
Musimy lobbować w parlamencie o parytety i zrównanie płac na SU.
To strasznie niesprawiedliwe !

ODPOWIEDZ