Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Kto walnie najlepszy tekst na podryw, ma u mnie darmową rozmowę :D

Konkursy związane z osobami oraz sytuacjami, w których nagrodami są...
ODPOWIEDZ
napalonytom1
Posty: 2

Re: Kto walnie najlepszy tekst na podryw, ma u mnie darmową rozmowę :D

Post autor: napalonytom1 » pt lut 16, 2024 4:43 pm

coś musi być nie tak z moimi oczai bo nie mogę ich od Ciebie oderwać

Tygrysek300
Posty: 5

Post autor: Tygrysek300 » ndz lut 25, 2024 8:48 am

malenka jak sie dossam do cipeczki twojej to mi sie oswiadczysz Pszysiegam a jak zajme sie kakaowym oczkkiem oczywiscie jezykiem i doprowadze twoje muszelki do exstazy o jakiej nawet cie sie nie snilo to pokochasz mnie do szalenstwa i to nie jest zaden bajer na podryw ksierzniczko tylko czysta 100 procentowa prawda bedzie m niezmiernie milo i przysiegam ze jesli tylko uchylisz bramy królestwa twojego i mianujesz mnie na swojego ksiecia to uczynie wszstko co w mocy berøa oraz doskonalych umiejetnosci i dlugim stazem wytreowany ch do perfekcji rochow w rytm muzyki piescici kocha cie do mego by juz do konca zycia nie brakowaloci orgazmow iextazy oraz by nasze malzenstwo bylo wiecznie wyuzdanie zgodne i przynosilo nam wspolne chwile ufori oraz extazy by do konca dni w naszym zyci jak i erotycznym tak i roli kochanka bylo wierne i oi ograniczone do 3 zdrad z twoimi najeprzymi kolerzankami obecuje do konca zycia dbac o ciebie jak w uzku traktowac cie jak wyuzdana bezpruderyjna kurwe natomiast wroli zony traktowac jak dame i krolowa i nie skonczona checia do wyuzdanych zabaw ale tez nieograniczona mozliwosc dania ci robienie loda dlawiac sie zalymkutasem zjajami zapewniajac ze zawsze bede sie spuszcal do gardlaalbo dupki czy cipki oferujac ci caly zestaw witamin i mineralow jako suplement zdrowego trybu zdrowia oraz aktywnym sportowo rekreacyjnym trybem tak ze po takim tekscie na koncu dajac ci 100procentowa gwarancje zadowolenia zaproic mi pozostalo cie skarbie na kolacje olen skluziv polonczona ze sniadaniem gdzies na bezludnej wyspie takzebysmy mogli swobodnie nie krepujac sie osobami 3 pozadnie i na pelnej bez chamulcuw orgi odczuwal1 i orgazm podrurzy przed slubnej

SergioMinetti7
Posty: 1

Post autor: SergioMinetti7 » pn mar 18, 2024 4:13 pm

Słuchaj mała nie mówię tego każdej ale w pewnych kręgach mówili na mnie sergio złota wara a w tajemnicy ci powiem, że mama od małego dawała mi do jedzenia danonki bez łyżeczki 😈😅

ODPOWIEDZ